Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Направа на резервен ключ от син ключ Fiat Brava 1.6/16V 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 1:30 pm
Мнения: 5
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
В Пловдив също има кои да направи ключ.Трябва да имаш поне един оригинал за да може да се програмира новиа ключ.Намира се на улуца ПРЕСЛАВ номер незнам тръгваш от бул. руски по ул.преслав и мислй беше преди втората пресечка .Не е нугно да ходиш чак до София ако си от Пловдив . Успех на EVITA.


Сря Авг 16, 2006 10:37 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 1:30 pm
Мнения: 5
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
И Пловдив има кои да направи ключ намира се като тръгнеш от бул. руски по ул. преслав мисля преди втората пресечка в дясно там е твоя човек EVITA успех.


Сря Авг 16, 2006 10:46 am
Профил
UNREAD_POST Не съм се организирала още!
Не съм ходила още да си извадя ключ. Ще пробвам на мястото, за което сте ми писали. Но първо трябва и от работа да "избягам". Вероятно по-добре в Пловдив да ми извадят кода и да ми направят ключ. Иначе ще ми излезе солено.


Сря Авг 16, 2006 10:35 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Апр 20, 2006 7:06 pm
Мнения: 24
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
doofiat
Ако си отишъл при някой ключар и той ти е дал електронния код от твоя ключ на хартия нямаш никаква гаранция ,че ако отидеш при друг ключар ще ти програмира работещ ключ.Проблема е ,че различните машини с които работиме ключарите четат разлино електронния код - поради тази причина е хубаво ако имаш кода и си загубил ключа си да отидеш пак при човека който ти го е прочел.
Препоръчвам на всеки който кара кола която е с фабричен имобилайзер / транспондер / да си направят резервен ключ навреме , но тези които нямат време или възможност да направят това също да не се притесняват има възможност да му изключа търсенето на имобилайзера или да му програмирам нов към колата.

_________________
Авто ключар - ключалки,ключове и имобилайзери
920-06-91 / 0888-638-574


Вто Авг 22, 2006 11:00 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Само дето и ти си от Софето :(


Вто Авг 22, 2006 11:07 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 1:06 am
Мнения: 181
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
Мисля ,че на една от пресечките на "Аксенти Велешки" между библиотека Иван Вазов и сточна гара има авто ключар.


Вто Авг 22, 2006 11:35 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg