Дата и час: Пон Апр 29, 2024 12:52 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Шум във вратите 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 12:10 pm
Мнения: 200
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST Шум във вратите
Моля ви кажете ми какво да правя -имам два фиата Типо - на единия вратите се затварят като на хладилник и са супер, на другия като ги затварям се чува шум все едно ще ми изпадне стъклаото и продължават да дрънчат докато го карам. Ходих при един "майстор" и той ми каза че някои от леглата за щипките на кората са счупени и няма оправяне. Моля ви ако някой има идея как да се справя с проблема да сподели

_________________
The world belongs to those who dare to be first


Чет Ное 10, 2005 11:13 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST Re: Шум във вратите
2fast написа:
Моля ви кажете ми какво да правя -имам два фиата Типо - на единия вратите се затварят като на хладилник и са супер, на другия като ги затварям се чува шум все едно ще ми изпадне стъклаото и продължават да дрънчат докато го карам. Ходих при един "майстор" и той ми каза че някои от леглата за щипките на кората са счупени и няма оправяне. Моля ви ако някой има идея как да се справя с проблема да сподели


какво имаш предвид под "ЛЕГЛАТА НА ЩИПКИТЕ" иначе аз съм правил и по вероятно е да ти са скъсани едни тампончета които държат машинката за ел стъклото

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Ное 10, 2005 11:22 am
Профил
UNREAD_POST 
Нищо общо няма с кората. Дрънкат машинките. Вътре има щипки които ги държат към основата. Ако са се откачили, при сътресения дрънчи като консервена кутия. Свали кората и виж да не са се откъснали/откачили щипките.


Чет Ное 10, 2005 11:53 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 12:10 pm
Мнения: 200
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
казаха ми че там където се захващат щипките е проблема защото на фиат щипките били много яки и като се махнела крата един два пъти и половината щипки после нямало къде да се закачат. А иначе дрънчи точно като консервена кутия - много е гадно направо почвам да я мразя като тръгна да минавам по павета

_________________
The world belongs to those who dare to be first


Чет Ное 10, 2005 6:17 pm
Профил
UNREAD_POST 
2fast написа:
казаха ми че там където се захващат щипките е проблема защото на фиат щипките били много яки и като се махнела крата един два пъти и половината щипки после нямало къде да се закачат. А иначе дрънчи точно като консервена кутия - много е гадно направо почвам да я мразя като тръгна да минавам по павета

А, бе дори да е така, не може да не може да се побългари нещо, пък ако наистина не може - ново! 8) :wink:


Чет Ное 10, 2005 6:22 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 12:10 pm
Мнения: 200
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
е то и аз това се чудя дали да се мъкна някъде да ми ги правят или да си намеря две здрави същия цвят и да не се занимавам с глупости

_________________
The world belongs to those who dare to be first


Чет Ное 10, 2005 6:23 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 12:10 pm
Мнения: 200
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
казаха ми че при италианеца имало напълно здрави врати по 50 кинта (не знам дали е вярно0 ама ако е така -то не си заслужава въобще да се занимава човек с ремонт на бтрави кори и стъкла

_________________
The world belongs to those who dare to be first


Чет Ное 10, 2005 6:25 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg