Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:03 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
питани за аларма и централно 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 11:50 pm
Мнения: 41
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST питани за аларма и централно
Здравеите ,значи изкам да ви питам, още като купих колата тя беше с изключена аларма,но направих каско и не ми се стори за нужно да я поправям,Дистанционно нямаше батерия купих но дистанционното не проработи иначи алармата работи като е включя от сирвизното ключе всичко и бачка а ми се иска да отключвам и заключвам колата с дистанционно а не с ключ само, иначи централно заключване бачка но нямам маймунка та се чудя дали ако потърся някоя аларма с дистанционно като мойта която е Meta System M387-287 дали мога направо да разминя модулите на алармите да включя буксата и даси отключвам и заклювам , или да търся централно заключване модола с дистанционно и да го сменя със моя ,само да сменя модолите или кутията на алармата или на централното ,по евтено да мина че неми се дават 140 лв за аларма или 70 лева за централно че и никои не се навива да ми прекодира дистанционното във Бургас. Имах фият уно преди това и бях изтарвал дистанционното и отказа отидах при едим майстор дет слагаше аларми ,огледа дистанционното сложиго в една червена котика подаржяго малко там и вика готово дай 5 лева ,и си бачкаши а беши със 4 копчета а не с 1 като на Bravo

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 98г 103 к.с.


Сря Фев 11, 2009 12:52 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 11:50 pm
Мнения: 41
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: питани за аларма и централно
ето снимки на алармата ми, на централното нямъм снимки до колкото четах май се намира зад жябката но не съм сигорен


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 98г 103 к.с.


Сря Фев 11, 2009 1:06 am
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 11:50 pm
Мнения: 41
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: питани за аларма и централно
колеги това да ви преличя на батерия, някои разглобявал ли е нещо подобно. снимките не съм ги правел аз .мойта не съм е разглобявал още .възможно ли е да няма съвместимос със дистанционното на алармата заради таз батерия


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 98г 103 к.с.


Вто Мар 31, 2009 9:25 pm
Профил
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 11:50 pm
Мнения: 41
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
здравеите колеги взех си друга аларма PILOT YT-A400 искам да питам някой можели да ми помогни да си сваля мойта старата аларма направих една схема на кабелите и няколко снимки те неса много хубави но се разбира какви цветове са кабелите и на кой места са , на тези които съм писал не знам за какво са те.тези кабели ме интерисуват , нямат и никакво наприжение или не са маси ,мерих ги с молтицет , има няколко кабела с наприжение (+) 12V и няколко маси или (-) 12 волта дано някой е свалял някаква подобна аларма че да помогни да е сваля или да ми кажи как да разбера за какво са толкова много +12 волта и толкова много -12в. незнам дали има блокировки алармата която ще свалям спряна е от ключето от както съм е купел иначе като е включа бачка ,от няколко дена съм свалил модола на алармата колата бачка без проблем но ако режа кабелите, защото мисля да ползвам същите кабели които са пуснати да не блокирам нещо, аз мисля да ползвам само тези който съм открил за сега за какво са като централно отключване ,заключване, масите на вратите мисля че са от плафона, ботона на преден капак, мигачите мисля да закача но незнам кой кабел е ,и незнам как да го открия или каде да го търся каде е врязан . новата аларма има блокировки заключване на вратите след запалване много неща има но за сега не мисля даги вързвам че и за новата аларма ще питам но мисля да направя друга тема .


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 98г 103 к.с.


Чет Апр 09, 2009 12:34 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg