Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:05 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
ПРоблем с имобилайзера в ключа при браво тд100 sx 
Автор Съобщение

Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 9:49 pm
Мнения: 1
Местоположение: Враца
UNREAD_POST ПРоблем с имобилайзера в ключа при браво тд100 sx
Здравейте, колеги.
От няколко дни съм горд собственик на БРаво 1.9 ТД 100 SX, но в резултат на небрежност съм изправен пред кофти проблем. С колата ми дадоха два ключа- червен и син. Карах си го спокойно с червения, но вчера по случайност май познат напипал синия ключ, бутнал го и дал на контак- лампата Code светнала, разбира се, след което не успял да запали--- той върнал контакта и опитал отново при, което запалил. Днес скачам в колата и когато опитвам да запаля със синия --- трънци ...... Последва серия от опити ту със синия, ту с червения ключ.. тогава ме посъветваха да мерна в нета за системата от Аутодата с поредното бутане на червен и син ключ.... Опитах се, но или аз не правя нещата достатъчно бързо или нещо не съм разбрал от , иначе толкова простата, процедура. Първо вкарвам мастер ключа, след това вкарвам синия ключ, след това когато пак вкарам мастер-червения ключ code-лампата/светещото изображение на ключе/ не гасне.....
Зная, че има доста изписно по темата, четох доста от темите ви, но явно неопитността си казва думата и ви моля да ме светнете какви са опциите да запаля преди да търся баш-майсторите.... Моля ви, колеги, простете невежеството ми и помогнете....
П.С. има ли вариянт да се остави без акумулатор няколко часа и да "забрави" разните там кодове .... Mad


Съб Окт 25, 2008 10:33 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg