Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:25 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Не се заключва багажника ? Marea 99' JTD 105 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
arsenov написа:
За централното колегата Rokambol е много прав ,ако се заклат вратите с централното вратата на багажника може да се отлючи без да се отключат останалите врати поне при мен е така .


Да, но колегата си още в първия си пост казва, че ключът му НЕ СТАВА за багажника...


Сря Апр 23, 2008 8:03 pm
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 8:45 pm
Мнения: 4
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Здравейте, казвам се Борислав. Това ми е първия пост тук. Имам същия проблем с бравата на багажника - не се връща дръжката и не ми се заключва багажника. От там и другия проблем - за да го отворя трябва да сваля кората на 5-тата врата отвътре и да дръпна лосчетата ръчна.... сега ги разглобих на 100% и смазах всичко със спирачна течност.... дано да стане!!! ;)


Нед Окт 05, 2008 9:28 pm
Профил
UNREAD_POST 
NIK0DIM написа:
Здравейте, казвам се Борислав. Това ми е първия пост тук...

Здрасти, колега! Всички сме почнали с първи пост тук. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
Относно проблема ти, виж два поста по-нагоре от твоя (на 2 стр) колегата @arsenov е постнал едно файлче със снимки. Смятам, че ще ти помогне и за твоя проблем. :cool:


Нед Окт 05, 2008 11:41 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:10 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Не се заключва багажника ? Marea 99' JTD 105
Здравейте, приложеният файл със снимки е перфектен, жалко че не го видях по рано, но се справих и без него.
Проблемът е че WD 40 не помогна, мисля че само смяна на пружината ще помогне, но пък не виждам как може да се разглоби.
Надявам се да да прочете някой който е намерил решение.


Вто Мар 15, 2011 5:33 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg