Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:45 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Проблем със централното заключване 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 10:31 pm
Мнения: 73
Местоположение: Поморие
UNREAD_POST Проблем със централното заключване
Привет на притежателите на Fiat.Значи с Темпрата нямам никакви проблеми ама с това централно!Паля колата и се започва щракане ту се заключват вратите ту се отключват когато си искат нямам аларма.Ако може някой да помогне.

_________________
Fiat Tempra Virtual


Чет Сеп 13, 2007 11:01 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега, има си раздел точно за проблеми като твоя, местя темата в него, защото не и е мястото в "Консултации".


Чет Сеп 13, 2007 11:04 pm
UNREAD_POST Re: Проблем със централното заключване
to6ko написа:
Привет на притежателите на Fiat.Значи с Темпрата нямам никакви проблеми ама с това централно!Паля колата и се започва щракане ту се заключват вратите ту се отключват когато си искат нямам аларма.Ако може някой да помогне.



При мен се случваше след като заключа да се отключат сами вратите. Но тогава моторчето на едната врата не беше в час. Ако имаш познат алармаджия попитай него, не ключар те те само разглабят и сглабят. Но е възможно нещо машинката да се бъзика... Или пък колата да е пригодена против отвличане :) стане ли страшно да има от къде да драснеш. Пробвай да оставиш колата на контакт при затворени врати около минута без да палиш и ако пак се случи е много вероятно преди да купиш колата да е имала аларма, която някой е свалил по най-селския начин.


Чет Сеп 13, 2007 11:23 pm
UNREAD_POST Re: Проблем със централното заключване
При мен Типото и до ден днешен чат пат се бъзика понякога. Основно след дъжд. Заключвам централното от шофьорската и като направя крачка от колата - се отключва сама. После и пак, и пак, и пак. Наистина, прави го в годината два пъти, ама е досадно. Проблемът се решава като заключа централното от вратата до шофьора.

LEVSKI написа:
... Или пък колата да е пригодена против отвличане :) стане ли страшно да има от къде да драснеш.


ОФФТОПИК
:36_2_46: А тиии, тиииииии.......къртиш мивки, както винаги...Просто не знам откъде ти идват тия лафове...преди малко пак ти четох и постовете за скоростната кутия и как нямало и "помен от онзи страшен звук при набиране, каращ всички да поглеждат в огледалата и да подават десен мигач"...Отвътре ти идва просто чувството за хумор, човече :mrgreen: , при това в големи дози. :wink:


Чет Сеп 13, 2007 11:34 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Свали релето на централното и вътре 100% ще намериш студени спойки. Имах подобен яд докато карах типото. Оправя се с поялника или друго реленце. 5лв. е на старо, но аз си реших проблема с поялник и тинол.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 13, 2007 11:51 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 10:31 pm
Мнения: 73
Местоположение: Поморие
UNREAD_POST 
Благодаря на отзовалите се.

_________________
Fiat Tempra Virtual


Пет Сеп 14, 2007 8:20 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST кола
релето мисля че беше под задната седалка провери там как е
ако можеш сложи за проба от друга кола
и другото самите машинки на вратите провери как са
сега немога да се сетя каде да е закараш в Поморие ще проверя и щепиша за Несебър и Бургас знам

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Пет Сеп 14, 2007 11:35 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Най-честата причина за това е износване в машинката на шофьорската врата. Ако го прави често, особено в дъждовно време, гаранция. Студени спойки в релето също са често срещана причина.
Sorry, повтарям мнението на колегите. Не бях погледнал.


Съб Сеп 15, 2007 9:37 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 1:12 pm
Мнения: 83
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: кола
kluchar написа:
релето мисля че беше под задната седалка ...

На Темпрата релето за централното се намира на таблото за бушоните - бяло или синьо, два пъти по-голямо от нормалните релета (ако централното ти е фабрично)


Пон Окт 01, 2007 6:00 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg