Дата и час: Пон Апр 29, 2024 12:55 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
"Рацери" 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 8:54 pm
Мнения: 56
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST Re: "Рацери"
polly_s написа:
действай – У тебЕ е и ножа, у тебЕ е и хлЕба!


Колешката ако види форума на Ланча ще разбере че за много по-малко
Се пусна анкета Досаден ли е колегата Pa4kata
ама той щот не е за мезе им ги на писа 1 такива и те ги изтриха всички
Та той повече не пише там а те не му ги трият гот нали ???

_________________
По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
Дедра Турбо Интеграле


Пон Мар 20, 2006 6:55 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:21 pm
Мнения: 111
Местоположение: Елин Пелин
UNREAD_POST 
Що не продължите да обяснявате на БОИТ за "рацера"... и да ме оставите на мира, а!?!?!? ... окепазихте на човека темата.., та да ме храните! Флууд, офф.., и спам яко! -дразните се, че не разбирате! Аз продължавам да смятам, че нямам проблем с българския език! Продължавам и да смятам, че не аз съм за бан, тъй като спамовете и флудовете в тази тема не аз ги започнах! ... сега пък искате да му затваряте темата!?! ... аз обидих ли някого?!?!

Съгласете се, че не е мой проблем, ако вие не разбирате постовете ми! Съгласете се и.., че това не означава, че аз съм куха хралупа! .., и че нямате основателен резон да ме храните!?!  … мисля, че ще се съгласите и с факта, че ако не бях реагирала, значи съм извън нормите, а аз не намирам никакъв подобен елемент!  … или ако има, то не аз съм му източника! (визирам конкретния случай! - именно тази тема!!!)

А`, има още няколко факта, с които може би ще се съгласите?!? - темата беше друга! Моят пост по темата хич не беше неясен - в него даже имаше справка с речник! :) Обидиха ме някакви хора, и аз реагирах! :(


Постскриптум: Забавлявайте се.., и си помагайте..! ... а аз нЕма а ви дразна... повече..! ... нарочно... и по много..! :D

_________________
Изображение
Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!Изображение


Пон Мар 20, 2006 7:13 pm
Профил
UNREAD_POST 
и от мене малко офф :mrgreen: :

и кво като колежката си пише по свой начин,лично аз й разбирам,има и други форуми в които някой хора пишат така И КВО,не трябва да пише ли ???


Пон Мар 20, 2006 7:48 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
polly_s, явно е желаеш да ни разбреш и не искаш да приемеш извинеията ни... никой не те е хранил и не можеш да се оплачеш... аз лично 2 пъти ти се извинявам. Щом не желаеш - повече няма. Само държа да уточня че можеше и по-достойно да реагираш.
Никой не е искал да те бан-ва никой не е искал нищо неосъществимо от теб. Незнам и не разбирам защо продължаваш. Аз се опитах като човек да ти обясня и да ти се извиня лично, въприки че нищо лошо не ти бях казал... Както искаш!
Аз ти давам един съвет: "Когато ти подават ръка недей да плюеш на нея!" и 3-ти път няма да ти се извинявам!
Писна ми от внушения! Еди кой си решил че някой си го мрази и че го обижда и дайте да им с*р** на главата на всичките.
И още нещо: "У левио джеб си бъркотих" не е правилната форма на изречението "Бръкнах си в левия джоб"! (мисля че!)

СЕГА МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ И АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ИЗТРИЯТ МНЕНИЯТА КОИТО СА СВЪРЗАНИ С OFF TOPIC-А И ДА ОСТАВИМ ЧИСТА ТЕМАТА НА КОЛЕГАТА! (Ако е осъществимо)

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Пон Мар 20, 2006 7:49 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Хайде пак в коша. Поне някъде из редовете стана ясен и отговора на въпроса. С молба към всички да не правим коша по-пълен!
:beer: :kiss 2:


Пон Мар 20, 2006 7:51 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg