Дата и час: Пон Апр 29, 2024 9:38 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Интеркулер 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
Хех , ОК бе ,ти си знаеш ! Значи ти си паралия и спокойно можеш да вадиш пареса и да го загрибаш тоя от пичагата... Ако имаш ,на какво да го сложиш ,и ако ти трябва де. Може просто да изказваш мнение, нз. . :twisted:


Може и просто туй да правя, като ти гледам първия постинг в темата - плямпаш 100% глупости без намерение да купуваш. Ходи паси трева другаде, ако обичаш 8)


Вто Юни 13, 2006 3:13 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
А бе ездач ,кой ти говори за копуване бе . Ако за тебе 1000лв. е нормална цена за Cooler - ти разясних к'во да правиш по горе . Писна ми от скиори , 90% от хората дето пишете по тия форуми сте пълни бунаци дето търчите по Божурище с телефончетата в рака и се чудите какво да снимате. Мисли си, че двигателя е камина , дето гори нещо вътре и продалжавай с оптичния тунинг. Така че пастирай нанекаде и не обръщай темата на чат.


Вто Юни 13, 2006 3:25 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
А бе ездач ,кой ти говори за копуване бе . Ако за тебе 1000лв. е нормална цена за Cooler - ти разясних к'во да правиш по горе . Писна ми от скиори , 90% от хората дето пишете по тия форуми сте пълни бунаци дето търчите по Божурище с телефончетата в рака и се чудите какво да снимате. Мисли си, че двигателя е камина , дето гори нещо вътре и продалжавай с оптичния тунинг. Така че пастирай нанекаде и не обръщай темата на чат.


Лигльо малолетен, иди се скрий някъде че ми ставаш скучен вече. Точно на мен да ми говориш за търчане по Божурище - идея си нямаш ама грам 8) Пишлеме нещастно, евнух скопен такъв :mrgreen: Иди пили челата на буталата че да държат повечко бууст мухахахахаха ! :D :D :D


Вто Юни 13, 2006 3:28 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Леко бе , леко бе .... влезна в 8-ицата бе .... И ти казах ако искаш да си чатиме ICQ - 263-191-537 . A , ако искаш да си лафиме Skype - SKUBEJI . Лек ден , и пийни нещо за нервната система.


Вто Юни 13, 2006 3:41 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 10:35 pm
Мнения: 120
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Мисля, че има един такъв форум некъде /тунинг :roll: :roll: /дето вие двамата може да си спамите е да се храните до насита.Май требе модератор :?

_________________
DELTA 1 2.0,FOCUS,АUDI 100 2.8 , TOYOTA COROLLA 1.4 D4D , НONDA VTR 1000 и др


Вто Юни 13, 2006 3:42 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
bobi_m написа:
Мисля, че има един такъв форум некъде /тунинг :roll: :roll: /дето вие двамата може да си спамите е да се храните до насита.Май требе модератор :?


Мисля че можеш да не ми даваш наклон :mrgreen:
Колкото до онуй пишлеме - прав му път, крива му пътечка да си заварява интеркулери по 50 лева мухихихихи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Файда няма ама още не го е разбрал.


Вто Юни 13, 2006 3:44 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Кирлио написал съм ти ICQ , Skype , ела да обсъдиме темите . Да не си резна BlowOff-a на майка ти в устата, ти седна на лицето бунак смазан.


Вто Юни 13, 2006 3:50 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
Кирлио написал съм ти ICQ , Skype , ела да обсъдиме темите . Да не си резна BlowOff-a на майка ти в устата, ти седна на лицето бунак смазан.


Типичен малолетен помияр. Вече дрисна :mrgreen:


Вто Юни 13, 2006 3:52 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Кажи си никчето в Skype-a да ти чуя гласчето бе играч.


Вто Юни 13, 2006 3:57 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
Кажи си никчето в Skype-a да ти чуя гласчето бе играч.

Мухахахахаахха, ма Божке искаш ли ми мейлчето бе полски свирач ? Ти си бил много забавен бе, и утре да си тука пак да ме забавляваш и разсмиваш че се чудя по цял ден какво да правя и без т'ва. 8)


Вто Юни 13, 2006 3:58 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
Със сигурност уплатняваш времето, в което не си на училище във форума... Не виждам проблем в това да те чуя по Skype-a , освен ако не си се притеснил да говориш с още млечните зъбки. Младежи - всички с комплексите си....,така и ти , спокойно ще поотраснеш. :twisted:


Вто Юни 13, 2006 4:04 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
Със сигурност уплатняваш времето, в което не си на училище във форума... Не виждам проблем в това да те чуя по Skype-a , освен ако не си се притеснил да говориш с още млечните зъбки. Младежи - всички с комплексите си....,така и ти , спокойно ще поотраснеш. :twisted:


Moже и туй да направя - в следващия живот. На мен ми плащат за уплътняване на времето, мога да си позволя да използвам и други телефонии освен Скайп. Младежи казваш, хехехе звучи доста смешно точно от твоите бебешки устенца :twisted: Вземи се замисли че доста народ сме минали по твоя път вече - там дето аз сега сера - ти ядеш :D :D :D


Вто Юни 13, 2006 4:08 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 12:03 am
Мнения: 12
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST 
И каде е т'ва място дето ти плащат да уплатняваш времето .... Щом не ти се говори по Skype-а ,а си падаш по директния разговор (Full Contact) , да намина да си полафиме за силовия тунинг. Ако не си ангажиран разбира се ...


Вто Юни 13, 2006 4:35 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Сря Юли 27, 2005 3:44 pm
Мнения: 194
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Glavata™ написа:
И каде е т'ва място дето ти плащат да уплатняваш времето .... Щом не ти се говори по Skype-а ,а си падаш по директния разговор (Full Contact) , да намина да си полафиме за силовия тунинг. Ако не си ангажиран разбира се ...

А да те ъпгрейдна с някой колянов вал в тиквата не щеш ли, а гъзе ? :twisted:


Вто Юни 13, 2006 4:41 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Съсипахте темата на човека :evil:


Вто Юни 13, 2006 4:46 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg