Дата и час: Чет Юни 06, 2024 2:49 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!

40 лева за пълнене(независимо от количеството).
Предлагам посещение на място ,което се доплаща допълнително в зависимост от местоположението на автомобила.
Продавам Климатици за дома:
MITSUBISHI, Fujitsu,Panasonic,DAIKIN, TOSHIBA,SHARP,HITACHI, TOYOTOMI,Samsung, Midea ,Lg,Nagova ,Vateli,. Монтаж,поддръжка,профилактика на всякакви климатици.Гаранция 2 години.

Добри цени и голям избор на модели!!!

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН.

София и София окръг.
Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров


Последна промяна poroka на Съб Юни 06, 2009 10:28 am, променена общо 2 пъти



Сря Юни 03, 2009 1:03 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Извършваш ли ремонт на компресорите? Смяна на ел. съединител.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Юни 03, 2009 1:11 pm
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Имаш ЛС колега


Сря Юни 03, 2009 1:50 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Възползвайте се колеги преди да са дошли големите жеги,че тогава ще се чака по 2 седмици на бира


Нед Юни 14, 2009 1:10 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 3:49 pm
Мнения: 95
Местоположение: Монтана
UNREAD_POST 
Дайте някакъв адрес или квартал че аз дадох 60лв и пак не ми харесва

_________________
Fiat Brava 1,6v 103cc
ГИ ФОБОС


Чет Юни 18, 2009 3:31 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Колега, сериза се намира точно срещу община Илинден в захарна фабрика,но аз не съм там непрекъснато ,защото се занимавам по цял ден и с домашни климатици ...уговорката за пълнене става по телефона предварително,за да съм в сервиза като доидеш.Обади ми се утре и ще се разберем.


Пет Юни 19, 2009 9:57 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
ПРОМОЦИЯ!!! Домашни климатици :
VATELY 12000BTU + Монтаж = 660 лева
FUJITSU ASYA 9LCC/9LGC + Монтаж = 1380 лева
FUJITSU ASYA 12LCC/12LGC + Монтаж = 1580 лева
-----> 0888813124


Нед Юни 21, 2009 9:52 am
Профил

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 5:49 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Който цени колата си по-добре да не ходи при въпросното момче!Ето я и моята история.Онзи ден попаднах на същата обява във фолксваген форума за пълнене на климатици за 40лв.Звъннах и ми каза да му се обадя на следващия ден(тоест вчера),за да се доразберем за час и тн.До тук всичко чудесно...Звъня вчера,обясних му за каква кола става дума,че има някакъде явно пробив и ми казва:"Ела след 30мин,сервиз Люлин".След малко получавам обаждане от него:"Аа,ама да знаеш няма да е 40лв ами ще е 70лв,защото си със стария фреон",съгласих се макар и малко неприятно да ми стана,защото не го спомена в предварителняи ни разговор.Отивам при въпросния "майстор" на 20 и малко години и започна да гледа колата ми като полезно изкопаемо...Не можа да намери къде е втория винтил за климатика,бях с едно приятелче и добре че той е по-наблюдателен та откри въпросния "отвор".Продуха системата,напълни малко с фреон и ме накара да включа климатика.Да но не тръгна да върти,та реши с пробна лампа да провери дали стига ток до компресора.Рови,ръчка и вика:"А бе не ти стига ток от копчето".Аз гледам недоумявайки,защото колата ми няма ама никакви ядова с токове и тн.В последствие се оказа,че тази пробна лампа давала накъсо,това естествено не го установи той ами един друг майстор,и през цялото време е окъсявал,а не е замервал!И пак се започна едно ровичкане.Изкара,че колата ми има един куп електро проблеми и направи заключение:"Е ако е така то по-добре да смениш колата". :shock: Само че истинския майстор,който днес гледа климатичната система ми каза,че под 6 атмосфери въобще не може да се чака да включи компресора,тъй като това си е един вид защита.Установи къде е пробива в системата за 10минути без оцветители и щуротии тъй като дупката е достатъчно голяма(оказа се в радиатора на климатика).Мислих изобщо нищо да не пиша по въпроса,но днес установих,че с неговия уред за измерване на налягане,който имаше една телена кука е надрал брутално капака на фара(колата е мутсубиши еклипс с вдигащи фарове).Предния капак и фаровете са боядисвани преди няма и месец!Това означава сега допълнителни разходи по боядисване и нерви.Просто такава немърливост и некомпетентност са абсолюятно недопустими.Не искам да си представям какво ще е,ако ми слага климатик в къщи!Всеки от сега нататъка сам да си направи сметката къде и при кой ще си закара колата,но повярвайте ми,че ми е дошло до гуша от такива пишман майстори!

_________________
Мъжете правят пари,но парите не правят мъже!


Нед Юни 28, 2009 4:37 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Колега първо...надухме климатика ти с 200 Грама фреон(не на 6 ,а на 7 бара)...Второ,ти може би си единствения с проблем,който е идвал при мен от около 150 човека,което ми се струва малко.... :) Ако не ди доволен ...нямаш проблеми търси си други майстори,които са по "истински" и давай по 100 лева и отгоре за пълнене...работа ще има за всички.Лек ден.


Нед Юни 28, 2009 6:08 pm
Профил

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 5:49 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Добре,кажи ми кое от посочените от мен неща не е така?Какви 7 бара,когато 100 пъти повтори,че си я надул с 5???Сам видя,че не можеш да се справиш.Друго питам аз,сега ще ми покриеш ли боядисването на фара?

_________________
Мъжете правят пари,но парите не правят мъже!


Пон Юни 29, 2009 2:55 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Колега от къде си сигурен ,че аз съм ти надрал фара...като беше при мен нямаше никакъв проблем...след 5 часа ми пишеш някакви коментари (надрал си ми фара и т.н.).Гледай аз не съм за някакви 30 или 40 лева ...ела ще ти дам 40 лева да си оправиш фара ,за да не плачеш.Аз не съм сигурен,че аз съм ти го надрал ,но щом казваш добре.Звънни ми и ще се видиме и ще се разбереме.И пак ти казах ти си първия човек ,който е недеволен и т.н.,което ми се струва малко пресилено...Някаква анти реклама усещам,но това си е твоя работа.Всеки си има интереси :)


Пон Юни 29, 2009 5:59 pm
Профил

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 5:49 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Казването на истината и търсенето на съответната отговорност не е "плачене" Yellow_Flash_Colorz_PDT_19 Колата беше доста кална и нямаше как на място да се забележи.Днес ще ти звънна да се разберем.

_________________
Мъжете правят пари,но парите не правят мъже!


Сря Юли 01, 2009 11:05 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Извинявам се за офтопика, но има едно изречение, което е първа точка във всички инструкции за ремонти по двигателя, а именно "Калниците се покриват с парцал или голямо парче плат". Малко сервизи съм виждал да го правят, но е желателно.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Юли 01, 2009 11:23 am
Профил ICQ YIM
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Прав си колега.. :agree:


Чет Юли 09, 2009 1:30 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 11:37 pm
Мнения: 11
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST Re: ПЪЛНЕНЕ НА АВТО КЛИМАТИЦИ 40 ЛЕВА НЕЗАВИСИМО ОТ КОЛИЧЕСТВОТО
Колеги, от 25-ти Юли до 1-ви Август излизам е почивка,така че се възползвайте от промоцията докато е време..........


:)


Пон Юли 13, 2009 10:55 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg