Дата и час: Пон Май 13, 2024 5:10 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
Я вижте какво става в другия форум на Фиат 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Я вижте какво става в другия форум на Фиат
След като им казах истината за половината потребители там и им казах, че този форум е много по-добър, получих това:

Вие имате бан и не можете да посещавате форума!

Заповядай в най-прекрасният форум, хиляди пъти по-достоен сред достойните.....даже линк ще ти дам: www.fiat-bg.com/forum ....

...как не те беше срам да изпишеш толкова простотии, при положение че си с двугодишна регистрация. Да беше вчерашен спамер, разбирам.....

Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

_________________
Coupe 1.8 16V


Нед Авг 24, 2008 5:12 pm
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 6:49 pm
Мнения: 22
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
И каква е истината? Че има по качествени девойки от тази на авера ти ли? Ми така е... що пък да гласуват само за ващо парче :D
А относно това кой форум е по добър то се вижда... всеки да си мисли квото си иска Yellow_Flash_Colorz_PDT_02


Нед Авг 24, 2008 5:48 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 12:11 am
Мнения: 192
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Ха, едно лайно от там е дошло да замърсява тук.
Ти си тъп и не се сещаш нещо, за това ще ти го кажа аз. Няма значение броя на потребителите и броя на писаните теми. Повечето там са олигофрени като теб и има само малоумни теми, така че ако ще 10000 глупака да сте, ще си останете банда малоумници!

_________________
Coupe 1.8 16V


Нед Авг 24, 2008 7:06 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:49 pm
Мнения: 340
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
Мислех да си замълча, но подобни изказвания не ми се нравят.
Колега RAADOO, недей слиза до нивото на тези хора, приятелски съвет.
А не знам колегите от "там" как ще коментират картинката долу ?
За мен нормалният начин при организиране на среща е да се пусне подходяща тема в подходящ раздел или нещо не съм разбрал - тази среща е била тайна от останалите потребители ? Не вярвам някой от администраторите или потребителите да е подхождал по подобен начин при организацията на срещите - всяка среща е описана с тема в съответния раздел и всеки е добре дошъл.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Изображение


Нед Авг 24, 2008 7:18 pm
Профил
UNREAD_POST 
Темата отива в неподходяща посока. А и не виждам смисъл да започва поредното мерене на ... От това никой не печели. Ако на някой не му харесва този, онзи или който и да е форум, да не влиза в него. И последно: както каза georgian, тук не е място за лични обиди и нападки.

С гореизложеното исках да кажа, че темата се заключва. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Нед Авг 24, 2008 7:31 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg