Дата и час: Пон Апр 29, 2024 5:08 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
Среща във Варна 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Среща във Варна
Крайно време е, мисля, да направим и една среща във Варна. Тук има толкова много фиатки на квадратен метър, че е срамота да не се събираме.
Аз предлагам това да стане другата седмица в неделя - 30.VIII. Приемам предложения за часа и мястото.


Пет Авг 22, 2008 1:53 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 6:43 pm
Мнения: 32
Местоположение: Варна
UNREAD_POST Re: Среща във Варна
Lord Mordor написа:
Крайно време е, мисля, да направим и една среща във Варна. Тук има толкова много фиатки на квадратен метър, че е срамота да не се събираме.
Аз предлагам това да стане другата седмица в неделя - 30.VIII. Приемам предложения за часа и мястото.


Съгласен съм! Може например в 14 ч. на паркинга на почивка, от където се слиза за плажната алея, не знам как се казва мястото, след пикадили парк се заивива на дясно, не знам как по- добре да го обясня.
Но очаквам и други предложения за време и място !


Съб Авг 23, 2008 12:15 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Знам мястото. да видим някой друг какво ще предложи, ако не там. Аз ще съм с един приятел с купе, дано се посъберем повечко.


Нед Авг 24, 2008 3:52 am
UNREAD_POST 
Предлагам ви да ползвате вече създадената тема, а тази да я заключим. Какво ще кажете?


Нед Авг 24, 2008 7:19 pm
UNREAD_POST 
Ми ОК. Ще можеш ли да пренесеш постовете там направо? То все тая накрая ще идем 3-ма и толкова :-( .


Нед Авг 24, 2008 11:00 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg