Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:26 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Конкурентният форум нарушава Закона за личните данни 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
:padane: Не е моя работа да се меся, но някои май търси внимание или избива някви комплекси.

_________________
bravo 1.6 16v 98g. vw kafer 1.2 49g.


Пет Юли 04, 2008 11:25 am
Профил
UNREAD_POST Re: Конкурентният форум нарушава Закона за личните данни
butaloto написа:
Ще ни фанете за дедовия :D :D :D
А адреса и данните трябват за да знаят хората кой трябва да бием затова че ни хаквате форума.


Колега (защо ли използвам това обръщение, сигурно е по навик), отдавна не бях чел по-плиткоумен, елементарен и абсолютно ненужен пост. Дръж се малко по-цивилизовано. Всеки може да бие и псува зад клавиатурата. Но изглежда жалко, повярвай ми!


Пет Юли 04, 2008 1:14 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 4:08 am
Мнения: 5
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Моето мнение също беше че е излишно да се публикуват такива данни - всичко което беше нужно съм го написал с огромни червени букви.

И понеже видях че се коментира моето оттегляне - да оттеглих се и една от причините беше че дадох дума на Добри да не подавам сигнал в хостинга му защото щеше да пострада повече той отколкото виновника. Той много добре разбра за какво говоря и ме помоли за това. А като администратор аз бях длъжен да го направя. Срещу другия адрес, атакувал доста по често вече се води разследване.

Мисля че като администратор се справих достойно - за 1 час неутрализирах атаката и успях да покажа източника и въпреки че имах и друга работа в момента.
И то не само в този ден - атаки от един и същ адрес е имало най редовно от доста време. Няма от какво да се срамувам! Просто умният отстъпва ...

Мисля че е редно да получим ако не извинение то поне отговор ... Защо ?

Както разбрахте и аз и Добри спомогнахме за премахването на личните данни то форума.


Не пиша често мнения тук но се надявам точно това да не бъде прикрито в коша !


Последна промяна ilkor на Пет Юли 04, 2008 2:42 pm, променена общо 1 път



Пет Юли 04, 2008 2:19 pm
Профил
UNREAD_POST 
ilkor написа:
Моето мнение.....


Според мен в този тон, можеше да протече цялата разразила се кавга.
...и резултата щеше да е същия, но с доста спестени нерви, излишни нападки и разправии.
Въпреки че аз и колеги модератори се опитахме да подадем ръка на другия форум, ако не физически, то поне морално
емоциите взеха връх и смисъла на комуникацията се измести коренно

:cool:


Пет Юли 04, 2008 2:42 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Фев 04, 2008 4:08 am
Мнения: 5
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Позволявам си още един отговор - последен.
Смятам че моят тон спрямо този форум не е бил променян никога. Дори имам доста познати тук и уважам решението им такова каквото е.
Просто ролята която изпълнявах беше да се грижа форумът да е винаги онлайн и на разположение на потребителите му. Което и правих.
Но въпреки това не съм си позволил да обидя никого. С едно изключение ... но прочетете ми поста и ще разберете че съм имал основание да го направя.


Сега когато съм обикновен потребител и нямам ангажименти, просто ще му се наслаждавам :)


Пет Юли 04, 2008 2:47 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Заключвам темата, защото смятам проблема за решен, и е безпредметно въпросът да избие в някаква друга посока на спорове между форумите.

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Нед Юли 06, 2008 1:03 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg