Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:57 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
Право на отговор 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Право на отговор
Колеги, да си призная писна ми да бъда обвиняван от администрацията на конкурентния форум за всяка тяхна издънка. Явно нивото им на компетенция не е достатъчно високо и се случва да се издънят. Случвало се е и при нас. В такъв случай един честен човек си посипва главата с пепел и казва "Извинявайте, сбърках".
Конкретно по обвиненията:
1. Да пуснах сваляне на download папката за да попълня най-накрая съдържанието на нашата. За целта ползвам обикновен download мениджър. Ако той с нещо е задръстил сървъра на конкурентите съжалявам и се извинявам. Ако ме попитат безвъзмездно ще им обясня и как се решава подобен проблем за в бъдеще.
2. mariobg няма потребител при нас от есента на 2005-а година когато той сам пожела да напусне форума. Архиви от тогава никога не са пазени. Автоматичното архивиране съществува от края на 2006-а година. Доколкото ми е известно той има потребителско име само в Ланча и Алфа форумите.

Надявам се за в бъдеще да се престане с тази манипулация и безпочвени обвинения.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Юни 28, 2008 1:05 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Митко,

От сега нататък никакви GET команди между двата сървъра. Ако теглиш нещо, си го теглиш на домашното РС и после ъплоудваш, дори и да е по-бавно. Обещах им, че моето IP няма да се появява в техните логове. Надявам се и тяхното да не се появява в моите. Просто никакви директни операции, които могат да се интерпретират произволно.


Съб Юни 28, 2008 6:25 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Dobri написа:
Митко,

От сега нататък никакви GET команди между двата сървъра. Ако теглиш нещо, си го теглиш на домашното РС и после ъплоудваш, дори и да е по-бавно. Обещах им, че моето IP няма да се появява в техните логове. Надявам се и тяхното да не се появява в моите. Просто никакви директни операции, които могат да се интерпретират произволно.


Следващия weekend форума се премества на нов хостинг.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Юни 28, 2008 8:59 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
msi написа:
.......


недей така пич. ДОБРИ е направил много за форума, да не забравяме от къде сме тръгнали и да не бъдем неблагодарници.
това че Митко е решил да сменя сървъра си е негова работа. И все пак не мисля че ДОБРИ заслужава такова отношение !!!!


Последна промяна CHILIEV на Съб Юни 28, 2008 10:31 pm, променена общо 1 път



Съб Юни 28, 2008 10:20 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз не виждам никакво "отношение", защото доста добре познавам Митко. Той просто е в момент на яд и се чуди на къде да избие. Разбирам желанието да се направи нещо по отношение на разправиите с другия форум. Разбирам и, че точно аз съм спирачката пред това да се направи. Но нещата просто са такива. Аз не искам проблеми и предпочитам да си затварям очите пред дребните щуротии, отколкото да мъстя за всяко нещо.

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Съб Юни 28, 2008 10:29 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 4:40 pm
Мнения: 51
UNREAD_POST 
Забранен линк. Жалка работа. Тая жега те побърква голямо лицемерие в този/www.fiat-bg.com форум

Администраторски екип fiat-bg.com


Съб Юни 28, 2008 11:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
Четох, четох, четох и не мога да си обясня защо е необходима цялата тази помия, която се изсипа върху определен човек без 100% доказуемост на нечии действия. Припомням, че според българското законодателство всеки един е невинен до доказване на противното.

Като администратор на този форум след проведен разговор с Митко бих счел, че нещата се изместват в определена некоректна посока. Неправилна посока. Както отбеляза и колегата Киро ъф дъ дей в другия форум, практически все още няма нищо доказано. Точно това е факт. След като разговарях с Митко съм склонен да се съглася с неговата позиция. Подчертавам, че изразявам лично мнение.

Също така според личното ми мнение темата не е за Общи приказки, но не бих си позволил да местя тема на администратор.


Нед Юни 29, 2008 12:45 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Нещата загрубяха. Както казах клевети няма да търпя. Дело за клевета се завежда лесно. За заплахи за саморазправа или пък реална такава също. От днес по моя молба се записват и разговорите ми на личния GSM. Един вечно пиян господин си позволи да отправи явни заплахи.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Юни 29, 2008 1:04 am
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Може и да няма 100% доказуемост и никой да не влезе в затвора, но реалните проблеми от скандалите са другаде. Веднъж вече се разправях с хостинг компанията, заради действия на други хора (не става дума за Митко или за хора от форума, а за потребители на моите сайтове). Не бях нищо виновен, но трябваше аз да се обяснявам. Освен това, в САЩ са много чувствителни на тема спам, атаки, пиратство и пр. И е достатъчно да се представят някакви дори условни доказателства, за да започне голямото писане на обяснения. Твърде възможно е и временно да спрат сървъра, докато се установи истината. В България пък има едни тикви в ГДБОП, които не са много наясно с технологията, но са наясно с това, че могат да правят проблеми на всеки със самата процедура на разследването. Разбирате, че всичко това ми е безкрайно излишно, и цената да го нямаме е просто да не обръщаме внимание на всяка щуротия. Митко е супер нахъсан да мъсти, но както и самият той каза "това не е моята война". Така че, сървърът е отворен за форума, но докато той е на него, не мога да се съглася с каквито и да било враждебни действия към другия форум. Дори другият форум да възприеме враждебни действия спрямо нас, настоявам ние да не му връщаме. Хората се уморяват да правят глупости и нещата се успиват. Т.е. аз приемам да имаме проблеми от време на време, без да създаваме обратни проблеми. Защото тръгнем ли на пълна война, и двата форума ще кльопнат накрая. Надявам се, че съм достатъчно ясно разбран. До сега сме карали така, можем и да продължим така. Аз лично спирам да давам акъл вече, защото може и моят акъл да е грешен. Направил съм каквото е зависело от мен. Ако се стигне до война, аз съм извън нея.


Нед Юни 29, 2008 8:47 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Точката на конфликта явно е поставена, а и оттеглянето на ilkor като администратор доказва правотата ми. Има само още едно нещо за уточняване.
Добри, услугата ти за хостинг може да е всичко друго, но не и безплатна. Плащам с труда си на администратор, а той е в много пъти по-скъп от тези 150лв. на които я оценяваш. Държа това да се подчертае дебело.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Юли 01, 2008 1:51 pm
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg