Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:11 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
"Рапагас" трие неправомерно теми. Искам обяснение 
Автор Съобщение
BANNED

Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 9:51 pm
Мнения: 20
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST "Рапагас" трие неправомерно теми. Искам обяснение
Рапагас написа: "Въпрос на личен избор


Абсолютно правилно казано. Въпрос на личен избор е.

Колега butaloto, имаш всичко на всичко 19 поста, а вече се вживяваш като човек, който е дал достатъчно във форума, че да изисква, настоява и прочие. Няма да я бъде тая, казвам го най-коректно.

Второ, темата е в грешен раздел, с излишно вмъкнато подстрекателство в нея и сякаш някой ти е подсказал какво точно да напишеш.

Така че темата заминава там, където и е мястото и я затварям. ПОДЧЕРТАВАМ, НИКОЙ НЕ КРИЕ НАЛИЧИЕТО НА ДРУГ ФОРУМ, ДАЖЕ НЯКОЛКО ДРУГИ ФОРУМА НА ФИАТ! Всеки сам преценява къде, какво и колко да пише.

Поздрави!"


С какво право ми изтри анкетатата? Нещо което не отговаряше на правилата ли видя?
беше си написана най културно никакво подстракателство няма беше просто един въпрос към хората в форума.
Защо се страхуваш от мнението на хората и гледаш да изтриеш темата?

"Няма да я бъде тая, казвам го най-коректно." Коя няма да я бъде аа? Кой си ти че да се имаш за господ тука?
Както си го подкарал заради теб този форум съвсем ще западне с това отношение към хората.
Аз съм си пуснал най културно анкета а ти да я триеш ей така че и да ми казваш как щяло да я бъде все едно съм нарушил нещо.
Настоявам публично да отговориш кое в анкетата не е по правилата и противоречи и на какво основание я изтри.
Това колко мнения имам не е критерии кой колко е дал на форума.


Съб Юни 14, 2008 12:26 am
Профил
UNREAD_POST Re: "Рапагас" трие неправомерно теми. Искам обясне
butaloto написа:
Рапагас написа: "Въпрос на личен избор


Абсолютно правилно казано. Въпрос на личен избор е.

Колега butaloto, имаш всичко на всичко 19 поста, а вече се вживяваш като човек, който е дал достатъчно във форума, че да изисква, настоява и прочие. Няма да я бъде тая, казвам го най-коректно.

Второ, темата е в грешен раздел, с излишно вмъкнато подстрекателство в нея и сякаш някой ти е подсказал какво точно да напишеш.

Така че темата заминава там, където и е мястото и я затварям. ПОДЧЕРТАВАМ, НИКОЙ НЕ КРИЕ НАЛИЧИЕТО НА ДРУГ ФОРУМ, ДАЖЕ НЯКОЛКО ДРУГИ ФОРУМА НА ФИАТ! Всеки сам преценява къде, какво и колко да пише.

Поздрави!"






С какво право ми изтри анкетатата? Нещо което не отговаряше на правилата ли видя?
беше си написана най културно никакво подстракателство няма беше просто един въпрос към хората в форума.
Защо се страхуваш от мнението на хората и гледаш да изтриеш темата?

"Няма да я бъде тая, казвам го най-коректно." Коя няма да я бъде аа? Кой си ти че да се имаш за господ тука?
Както си го подкарал заради теб този форум съвсем ще западне с това отношение към хората.
Аз съм си пуснал най културно анкета а ти да я триеш ей така че и да ми казваш как щяло да я бъде все едно съм нарушил нещо.
Настоявам публично да отговориш кое в анкетата не е по правилата и противоречи и на какво основание я изтри.
Това колко мнения имам не е критерии кой колко е дал на форума.


Рапагас, а Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Сладур! Това си е чиста обида срещу администратор. Отделно, че решенията на администратори и модератори не се обсъждат. Темата ти трябваше да е в раздел "За форума", подобна тема беше пускана преди време, отново под формата на анкета. В същото време има сходна тема с твоята относно съществуването на втори форум, която си стои недокосната в раздел ЗА ФОРУМА. Ако си беше направил труда да се поразровиш, нямаше да ти се налага да пускаш вече коментирани теми. Недей с поведението ти да ме караш да си спомням за един друг човек от преди време.

А, да, тази също заминава в коша. Не ти влиза в работата аз какви решения вземам. И не си ти този, който може да иска обяснение от администратор. Поздрави!

ЕДИТ: Темите ти не са изтрити, а са преместени там, където им е мястото. Отново с цел да съм коректен, не получаваш нов картон или директен БАН.


Съб Юни 14, 2008 12:32 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg