Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:13 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Offtopic от тема "Молба хора" 
Автор Съобщение
BANNED

Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 9:51 pm
Мнения: 20
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Ама тема си праснал Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Е, дано намериш някой колега да ти даде да врътнеш едно кръгче.


Откога в този форум и модераторите почнаха да пишат спам и оффтопик по темите???
Работата отива на зле в този форум

Не гледай в чуждото канче.
Модераторите също са хора.
Форумът не е затвор със строг тъмничен режим.
Tuzarka


Съб Май 31, 2008 9:51 pm
Профил
UNREAD_POST 
butaloto написа:
Paparac написа:
Ама тема си праснал Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Е, дано намериш някой колега да ти даде да врътнеш едно кръгче.


Откога в този форум и модераторите почнаха да пишат спам и оффтопик по темите???
Работата отива на зле в този форум



Kолега, жегата ли те напече? Аз не съм модератор, ако не си забелязал. Това дали пиша спам или офтопик в темите определено хич не ти влиза в работата, капиш? Идеята е да има настроение, с дребнавото си заяждане не допринасяш за повдигането на тонуса. Форуми бол, всеки преценява сам къде, какво и колко да пише, нали?

Поздрави и го дай малко по-усмихнато, я виж какъв хубав ден беше днес. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Съб Май 31, 2008 10:33 pm
BANNED

Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 9:51 pm
Мнения: 20
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Paparac написа:
butaloto написа:
Paparac написа:
Ама тема си праснал Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Е, дано намериш някой колега да ти даде да врътнеш едно кръгче.


Откога в този форум и модераторите почнаха да пишат спам и оффтопик по темите???
Работата отива на зле в този форум



Kолега, жегата ли те напече? Аз не съм модератор, ако не си забелязал. Това дали пиша спам или офтопик в темите определено хич не ти влиза в работата, капиш? Идеята е да има настроение, с дребнавото си заяждане не допринасяш за повдигането на тонуса. Форуми бол, всеки преценява сам къде, какво и колко да пише, нали?

Поздрави и го дай малко по-усмихнато, я виж какъв хубав ден беше днес. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Добре де не си модератор а форум администратор.
Не се заяждам просто мнението ти ми се вижда че не е полезно по смисъла на темата, а като си администратор на форума точно трябва да следиш да няма подобни постове дето само пълнят темите.
Не подтиквай спама в форума :)

Иначе много ме кефиш като човек помагаш когато трябва помощ на хората.
Не го приемай лично


Нед Юни 01, 2008 1:55 pm
Профил
UNREAD_POST 
butaloto написа:
... мнението ти ми се вижда че не е полезно по смисъла на темата...


Ако беше прочел малко по-задълбочено правилата на форума, щеше да разбереш смисъла в поста на Paparac. Само за твое сведение, ето част от тях:
1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно, би могъл да се свърже с някой от модераторите. Потребители, които се правят на модератори, ще бъдат предупреждавани.
...
1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са:
Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.

Аз, например си помислих за нещо лошо, когато почетох заглавието. И всеки нормален човек би възкликнал: Ама че заглавие.
И последно: тръгването с рогата напред почти винаги е лошо решение. :cool:


Нед Юни 01, 2008 2:36 pm
BANNED

Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 9:51 pm
Мнения: 20
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
sok1 написа:
butaloto написа:
... мнението ти ми се вижда че не е полезно по смисъла на темата...


Ако беше прочел малко по-задълбочено правилата на форума, щеше да разбереш смисъла в поста на Paparac. Само за твое сведение, ето част от тях:
1.3. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно, би могъл да се свърже с някой от модераторите. Потребители, които се правят на модератори, ще бъдат предупреждавани.
...
1.7. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описателно. Примери за лоши заглавия са:
Помогнете ми, Заклещих се, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.

Аз, например си помислих за нещо лошо, когато почетох заглавието. И всеки нормален човек би възкликнал: Ама че заглавие.
И последно: тръгването с рогата напред почти винаги е лошо решение. :cool:


За заглавието си прав че не подхожда на темата ама не съм я писал аз.
Не се правя на "модератор в сянка" просто казах на модератора че ми се струва че сам пише спам.
Интересувам се каква е процедурата за ставане на модератор в форума за да не съм "в сянка" 8)


Нед Юни 01, 2008 11:51 pm
Профил
UNREAD_POST 
butaloto написа:
Интересувам се каква е процедурата за ставане на модератор в форума за да не съм "в сянка" 8)


Опит, желание, идеи, коректност...все такива неща.// :cool:


Пон Юни 02, 2008 1:29 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg