Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:15 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ] 
Анкета/Предложение за национална среща на итал. феновете 

Ще подкрепите ли инициативата?
Анкетата свършва на Вто Сеп 06, 2005 10:09 pm
Да 56%  56%  [ 14 ]
Не 44%  44%  [ 11 ]
Общо гласове : 25

Анкета/Предложение за национална среща на итал. феновете 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Анкета/Предложение за национална среща на итал. феновете
Приятели, задава се ИталФест 2005. Явно не на всички ще е удобно и/или близо да го посетят. Предложението ми е да се видим всички заедно на 1 и 2 Октомври, малко преди събитието ИталФест 2005, да пием по бира и да се запознаем. Моето предложение е за яз. "Копринка" или някъде другаде, но задължително в централна България. Моля за вашето внимание и отношение по предложението отправено от мен.

PS: Анкетата е валидна до 25.09.2005г.


Последна промяна Ferrari на Чет Сеп 08, 2005 12:22 am, променена общо 4 пъти



Пон Сеп 05, 2005 10:09 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 6:35 pm
Мнения: 130
Местоположение: София, жк Люлин
UNREAD_POST 
Митко,аз съм с теб!Ще пътувам и ако е хубаво времето,ще има и един МОТОЦИКЛЕТ!!!Или ненормална кола!!!


Последна промяна kilar на Вто Сеп 06, 2005 12:23 pm, променена общо 1 път



Пон Сеп 05, 2005 10:17 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:23 pm
Мнения: 1120
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: Анкета/Предложение за национална среща на FIAT феновете
Mitko написа:
Приятели, задава се ИталФест 2005. Явно не на всички ще е удобно и/или близо да го посетят. Предложението ми е да се видим всички заедно на 1 и 2 Октомври, малко преди събитието ИталФест 2005, да пием по бира и да се запознаем. Моето предложение е за яз. "Копринка" или някъде другаде, но задължително в централна България. Моля за вашето внимание и отношение по предложението отправено от мен.

PS: Анкетата е валидна до 25.09.2005г.

Аз съм ЗА! Среща на Форум ФИАТ-Всички други-Добре дошли...-Дано да се съберат желаещи ! Мястото е добро и подходящо.
За по-добра организация предлагам обаче да се направи нещо като предварително записване /заявка /,с краен срок примерно седмица преди датата...

_________________
Изображение


Вто Сеп 06, 2005 10:47 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 1:32 am
Мнения: 570
Местоположение: Обект 9
UNREAD_POST 
За момента смятам да се въздържа :| :| .

_________________
146E e 188
www.fiat-uno.org/


Последна промяна FIRE 8V на Сря Сеп 07, 2005 3:38 am, променена общо 1 път



Вто Сеп 06, 2005 4:28 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 10:47 pm
Мнения: 202
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Митко нямам на идея колко човека ще се съберат, но според мен под връх Бузлуджа е по-подходящо за такава сбирка.
А защо си посал само Фиат феновете, предполагам, че и мноого хора от Ланча феновете ще искат да дойдат.
Аз почти сигурно че искам.
Както занеш и аз посетих яз. Копринка и местата около Бузлуджа и съм взел много телефони за връзка така, че ако искаш мога да ти ги дам.

Аз лично бих присъствал на такова събиране.

_________________
Rent a car Bulgaria
Изображение


Вто Сеп 06, 2005 5:54 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
АЗ съм за яз. "Копринка". Бил съм многократно в Долна баня, дори съм правил тестове на тази самолетна писта, но смятам че едно такова събитие не трябва да се превръща в надпревара, а по-скоро в забава!


Вто Сеп 06, 2005 7:24 pm
UNREAD_POST 
hf hpe написа:
Митко нямам на идея колко човека ще се съберат, но според мен под връх Бузлуджа е по-подходящо за такава сбирка.
А защо си посал само Фиат феновете, предполагам, че и мноого хора от Ланча феновете ще искат да дойдат.
Аз почти сигурно че искам.
Както занеш и аз посетих яз. Копринка и местата около Бузлуджа и съм взел много телефони за връзка така, че ако искаш мога да ти ги дам.

Аз лично бих присъствал на такова събиране.


Енйо, всички са добре дошли. Правя го с цел точно да се видим с хората на които ИталФест ще им е далеч.


Сря Сеп 07, 2005 12:46 am
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:22 pm
Мнения: 13
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Stilo написа:
АЗ съм за яз. "Копринка". Бил съм многократно в Долна баня, дори съм правил тестове на тази самолетна писта, но смятам че едно такова събитие не трябва да се превръща в надпревара, а по-скоро в забава!


Колега Стило,

На ИталФест2005-8октомври ще има множество конкурси и награди, надяваме се да можем да подготвим и разни допълнителни награди (изненади) като 15мин разходка със самолет за някой изтеглен чрез томбола (наградите и конкурсите още не са окончателно решени). На самата писта няма да има драг състезания...ако не можем да гарантираме пълната безопасност на хората, а на едно подобно мероприятие това е изключително трудно. Полицейска кола ще бъде осигурена на пистата и ще ни помага в организацията. На подобно мероприятие максимално допустимата скорост е 10км/ч

Мога да те уверя, че ще се постараем максимално да се забавляваме на феста и ще се радваме да се запознаем,


пс:Към другите извинявам се за офф-топика на вашата тема

_________________
www.clubalfaromeo.com
Изображение


Сря Сеп 07, 2005 3:03 am
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 15, 2004 6:29 pm
Мнения: 128
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
И аз съм за среща в централната част на страната.Мисля,че региона около Казанлък е мнного подходящ!

_________________
dr_wolfy's Tipo 1.6 i.e. SX 835C1.000


Сря Сеп 07, 2005 7:38 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Разбира се, че подкрепям всякакви такива инициативи ;)

_________________
Alles in Ordnung


Сря Сеп 07, 2005 11:28 am
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 10:47 pm
Мнения: 202
Местоположение: София
UNREAD_POST 
сега според мен малко по трезво

мойто мнение предвид случилото се е, че подобна сбирка вече е малко безимсленна

да се уточня защо
1. времето до нея е много кратко и кой разбрал кой не разбрал и ще има много малко хора
2. достатъчно сме малко за да се делим подобно на много формаций в нашата държава нека не се превръщаме в поредните недоразбрали се.

сега аз, че съм несъгласен с решението на УС на клуб Алфа Ромео това предполагам е станало ясно на всеки.
от както се прие мястото на провеждане на Италфеста да бъде Долна Баня, не еднократно съм заявявал, че според мен тази година ще претърпиме провал, и се превръща в комерсиално събите съобразено със спонсорите, а не с феновете
за това моето предложение е да не правим алтернативна сбирка, а догодина да докажем, че можемда се справим по-добре

та това е моето мнение

иначе с моя първи пост в тази тема имах на предвид че бих посетил и двете мероприятия


Сря Сеп 07, 2005 4:42 pm
Профил WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
АЗ сьм ЗА за всяка полезна инициатива при условие, че тя ще бьде достьпна за всички желаещи без оглед на това кой каква марка италомобил кара и на коя е привьрженик.

_________________
FIAT-SPORT


Сря Сеп 07, 2005 5:16 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
hf hpe написа:
сега според мен малко по трезво

мойто мнение предвид случилото се е, че подобна сбирка вече е малко безимсленна

да се уточня защо
1. времето до нея е много кратко и кой разбрал кой не разбрал и ще има много малко хора
2. достатъчно сме малко за да се делим подобно на много формаций в нашата държава нека не се превръщаме в поредните недоразбрали се.

сега аз, че съм несъгласен с решението на УС на клуб Алфа Ромео това предполагам е станало ясно на всеки.
от както се прие мястото на провеждане на Италфеста да бъде Долна Баня, не еднократно съм заявявал, че според мен тази година ще претърпиме провал, и се превръща в комерсиално събите съобразено със спонсорите, а не с феновете
за това моето предложение е да не правим алтернативна сбирка, а догодина да докажем, че можемда се справим по-добре

та това е моето мнение

иначе с моя първи пост в тази тема имах на предвид че бих посетил и двете мероприятия


Просто няма какво да се добави! Това е мнението което чаках да се появи за да се обадя и аз. Смятам обаче че 2-ве събитя ще ми дойдат на мен множко, и с риск да ме наречете отцепник, аз смятам да посетя само Италфеста.


Сря Сеп 07, 2005 6:03 pm
UNREAD_POST 
Аз до Долна Баня вече ходих. Стига ми Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Сря Сеп 07, 2005 6:27 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg