Дата и час: Пет Апр 19, 2024 12:03 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Проблем с Фиат браво 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 8:59 pm
Мнения: 4
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Проблем с Фиат браво
Здравеите приатели на фиат,имам едно малко питане относно моя фиат.Имам фиат браво 1.9 дизел 96г.Преди около два месеца клапана на нафтовата помпа,които пуска и спира горивото се прецака.Колата започна да не може да гасне,наложи се да спирам на скорост.Закарах я при един маистор,който малко ми 'побългари' колата.Махна оригиналния клапан и сложи някакъв бензинов клапан от 30.00 лв.,който влиза директно в помпата с едно маркуче.Не останах особенно доволен,защото след като върна ключа,колата гасне но,с две-три секунди закаснение.След консултация със друг майстор той ми каза,че това което е правено по колата въобще не е хубаво,защото докато огасне колата след връщането на ключа се получавала някаква детонация и съм можел да прецакам бейлен лагер или нещо от този сорт.Някой може ли да ме посаветва какво да правя от тук нататък или да ми каже от къде мога да си купя оригинален клапан за нафтовата помпа,колко струва,защото тук във Стара Загора ми казват безбожни цени.Мерси предварително.

_________________
@smd@


Пон Фев 25, 2008 9:40 pm
Профил
UNREAD_POST 
Няма нужда да пускаш темата ти във всички раздели, колега.

Една от тях вече е поставена на мястото й в раздел дизели, а тази заминава в премахнати, защото се дублира.


Пон Фев 25, 2008 9:46 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg