Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:31 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Сменете си паролата 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Сменете си паролата
kiro_of_the_day написа:
Абсолютно подкрепям казаното от Nino и wwweb.
Всеки понякога си изпуска нервите - никой не е съвършен. Но едно е да си изпуснеш
нервите, съвсем друго е целенасочено да вредиш, злобееш и т.н и т.н
Айде да не пиша повече, че и аз "да не си изпусна нервите". Mr. Green

Киро, прав си, Nino и wwweb също.

Това което се случи с мен снощи е меко казано СКАНДАЛНО и мисля, даже в някои държави е и подсъдно.....

Мислех си, че ЛИЧНИТЕ ДАННИ са неприкосновенни и поради тази причина никой не би трябвало да ги използва за своя изгода, но реалностите се оказаха други, ФАКТ.

Признавам в тази ситуация сгреших, като не смених паролата си, но не съм предполагал, че ще се стигне до такава Абсурдна ситуация в която "някой" ще си позволи да ми използва ника и паролата.

Тук вече има и рецидив, което не говори добре за "личността" на "човека", който върши подобни деяния, най-малкото точно защото аз съм го защитавал пред сумати хора за неговите издънки от последните 6-7 месеца, а "той" вместо да се кротне и да си вземе поука от случващото се продължава да се дъни........

Искам да Благодаря Cool на Явор(Aveo) и Владо(wwweb) за съдействието в тази трудна ситуация, показаха отново, че са точни и че екипа ни е добър и се справя във всякакви ситуации.


Arrow Arrow ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ, КОЙТО ИМА РЕГИСТРАЦИЯ ВЪВ ".COM ФОРУМА" ДА СИ СМЕНИ ПАРОЛАТА ПО ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪРЗИЯ НАЧИН Exclamation Exclamation


Пет Яну 25, 2008 4:28 pm
UNREAD_POST 
infineon, какво си изтрещял по никое време? А? Какви пароли те гонят, отделно, че от поста не се разбира ти нещо писал ли си в него или само някакви цитати пускаш? На теб ли някой ти е влязъл през акаунта или просто си чешеш езика да се докараш пред някого? Видях те аз вече, че го умееш още в една друга тема, ама хич не мога да те разбера каква, аджеба ти беше идеята с този пост, за който заслужено си с жълт картон от колегата Ferrari.


Пет Яну 25, 2008 4:50 pm
UNREAD_POST 
Потребителят е изтрит. Някои хора днес ги беше треснало нещо. Не знам какво. Да не обръщаме внимание.


Пет Яну 25, 2008 5:41 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg