Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:06 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Офтопик от Консултации 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 12:02 pm
Мнения: 198
Местоположение: София
UNREAD_POST Офтопик от Консултации
дайте шанс да ви отговоря бе момчета.............
левски видех, че никви грешки не си намерил поппростата причина, че не можеш да посочиш и една грешна дума, другото за главните букви си е тъпо, щото думата не е сгрешена правописно, а по-скоро морфологично....
за многоточието мога да ти наредя лекция...............
относно колите и другите там нещица те са логично продължение на темата макар не и във вида й, а относно съвета ти за войнствен пост ще го приема не като някаква заплаха, щото ми се струва, че е тъпо, но ако милиш друго кажи о време
тоя другия папарак и той броил грешките, дайте, дайте една сгрешена дума, без главните букви, че тва е смешно и дете от детската го знае.
а относно заключването или изтриването на темата- това требваше да стане достаааа по-ранко, когато аз казах примерно.....
излишното обясняване е за да ми разбере левски мисълта, а каква е позицията му във форума не ме грее, ама въобще. дали ще съм във форума или не или кой къв е -боли ме фара.
относно обидните квалификации, моля да сме наясно, никой не съм искал да обидя. ако думата простотия е засегнала некой нека не се сърди, но е така просташка работа, като не изключвам и себе си принципно, но за този случай да. друго обидно не виждам, по-скоро ако некой требва да се обижда то това съм аз, че ме мислят някой за малоумен като ме пращат на сервиз или още по-лошото, че не ме разбирали, ами тяхен си проблем.
хайде като прочетете отговора и него пратете в ресайкъла, че направо не моем да ви траем. модератори незнам кви...направо ме зачеркнете като член, сега ще видя има ли опция да се махна сам, ако не наистина ме махнете. писна ми от клуб който хората които са с некво измислено самочувствие неразбирали кво ги питат, ами като не разбирате защо сте модове.....ай т';ва е
а относно неграмотността е хубаво като ви моля за сгрешена дума да посочите, а не да броите мухи. в последните ви постове колкото и да сте внимавали преброих 48,5 грешки.. е не е ли тъпо, а? правописна грешка -като вземете предвид техническите...май нема , а? ами не случайно имам пи ейч ди. едвали занете кво е, но ви прощавам.
и държа да ме изтриете от тоя форум. не заслужавате членовете си. питам просто нещо, но от незнание и комплекси сте с 1 по-малко. едва ли е голяма загуба, но за мен ще е загуба да седя в клуб като вашия или по-скоро с такива модове.


Чет Яну 03, 2008 5:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
Не съм ти "тоя", нито някой друг ти е "оня", подходих много културно в онази тема към явното ти неуважение. Заповядай на някоя от срещите да видим дали ще различиш модератори и админи от потребители. Всички сме равни, администраторско-модераторската работа я вършим на доброволни начала, за да може нещата да изглеждат по-подредени и защото някой трябва да въвежда известен ред, тъй като винаги се появява в определен момент човек като теб, който освен да всява смут и друго излишно напрежение, явно останала работа си няма.

И не, не съм ти броил грешките, не четеш внимателно. Не ми се занимаваше да ги броя, особено като те виждам как всяко изречение го почваш с малка буква.

Поздрави! И да, и тази тема ще замине в коша, има си ЛС за целта.


Чет Яну 03, 2008 5:46 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg