Дата и час: Пон Апр 29, 2024 2:39 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
От продава 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 5:59 pm
Мнения: 4
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
bmahob написа:
:mrgreen: :mrgreen: Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 Боже :D :D Голф3 :D :D :D


Моля ?


Чет Дек 27, 2007 6:50 pm
Профил
UNREAD_POST 
Аз лично в обявата не прочетох нищо обидно или подогравателно към марката Фиат или към феновете на Фиат. Така, че не показвайте лошо отношение към човека без нужда. Ако нямате интерес към колата, не спамете. Вместо да демонстрираме толерантност към възпитаните хора и с това да ги привличаме във форума, правим точно обратното.


Чет Дек 27, 2007 7:54 pm

Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 5:59 pm
Мнения: 4
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
До колкото разбирам от коментарите по темата ми имате нещо против че съм пуснал обява за голф във форума за Фиат така ли ? Само не разбрах защо ? Споделям мнението на колегата sok1 Не съм написал нищо лошо нито за вас , нито за колите ви ! На който не му харесва темата да натиска Back и да си кара Фиата . А ако децата във форума се чудят какво да правят , да си намират работа нещо , а не да спамят по обявите :cool:


Чет Дек 27, 2007 10:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
Аз предлагам да спрем с офтопика, колегата sok1 го е написал достатъчно точно. Нека който не се интересува от покупката на автомобила, да не пише излишни коментари в темата!
Поздрави и весели празници!


Чет Дек 27, 2007 10:16 pm

Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 5:59 pm
Мнения: 4
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
Trojaneca написа:
Аз предлагам да спрем с офтопика, колегата sok1 го е написал достатъчно точно. Нека който не се интересува от покупката на автомобила, да не пише излишни коментари в темата!
Поздрави и весели празници!


Моля темата ми да бъде разчистена от по-горните коментари . Благодаря !


Чет Дек 27, 2007 10:20 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
:shock: e човек да си ненаправи майтап :-(

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Пет Дек 28, 2007 10:57 am
Профил WWW

Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 5:59 pm
Мнения: 4
Местоположение: Радомир
UNREAD_POST 
:wink:


Пет Дек 28, 2007 1:23 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Много са и паричките, на тия години бензин на толко км, много са! У Германи са по 1000 евро доста по добри от тази! Не спамя и не се опитвам да преча, просто мнение!

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Дек 28, 2007 2:26 pm
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Ancho написа:
Много са и паричките, на тия години бензин на толко км, много са! У Германи са по 1000 евро доста по добри от тази! Не спамя и не се опитвам да преча, просто мнение!


:offtopic: Хич не са и много парите, има евтини коли има и хубави коли, ако е на тези км реално и добро състояние даже са малко. Направи си елементарна сметка: докарване на ход от немско/автовози почти няма/ ти е поне 450евро, и то от най-близката точка Мюнхен/където са 90% Австрийски и Италиански коли/, аларма, каско, данъчни, номера и цената на колата /това че е тази е вкарана поне преди две години и нещо е друга тема, в момента говоря по принцип/. Това че в момента пазара бъка от коли, които не могат да движат седмица без да влязат в сервиз - прави си сметката. Това че има хора дето не оценяват първоначалната инвестиция като водещ фактор и за да си спести 500лв при покупката е готов да се набута 1500лв след това - си е типично БГ черта. Я огледай хубавичко обявите в мобилето /немското/ или в аутоскаут, защо не и италианските обяви/не говоря за товарене на кг от моргата/ и после оценявай. Поддържам контакти с търговци, като чуха колко съм дала за фиатките се изпонатръшкаха от смях, обаче след като моята кола запали от раз след като не беше палена една седмица - ченетата им за малко да не изпадат от удивление. Ако не си ходил до там, за да ги видиш евтините - не коментирай.

P.S. Ancho не се заяждам, коментирам реалната обстановка. Колега успех с продажбата, и за себе си бих го взела ама съм се насочила към 1.9 ТДИ до 94г. и да си го докарам оттам сама, пък колкото ми излезе - толкова /инвестицията ще ми се върне/. :cool:


Пет Дек 28, 2007 4:23 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 12:35 pm
Мнения: 233
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Ми само ще ти кажа че комшията ми си докара Опел Омега 96год. със една камара екстри, комби бенц за 2800лв. с докарването, а ти ще ми говориш че въжка голф за 3600 е изгодно, нема такава лудория!

Но луди има, другия ми комшия си взе Голф за 5600лв. може да е ЛД защото има на 2-3 места надписи Бон Джоуви та дори и на скоростния лост, под капачката там където е указанието за скоростите, незнам не ги разбираМ!




Поздрави!

_________________
FIAT DUCATO 2.3 JTD 2003

Продава се печеливш бизнес!


Пет Дек 28, 2007 4:55 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg