Дата и час: Пон Апр 29, 2024 10:43 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
фиат-бг 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 12:02 pm
Мнения: 198
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: фиат-бг.орг
[quote="infineon"][/quote]
не си сам!!! тук са само комплексари и хора без грам идея! осраха клуба и добрите нрави и то само заради собственото си нещастие :-D
бтв, защо да попитам не сте ме махнали като член, не желая да съм член на клуб, който не заслужава членовете си. всички които са тук са доста неориентирани или следват сляпа и безсмислена лоялност, която в крайна сметка ще им изиграе лоша шега от "остроумен" модератор или друг некакъв, който ИМАЛ позиция в тоя клуб- смешкииииии
посочете опция да се самоизтрия, че ми писна от таквизи като вас!
и не си мислече, че писането с малка буква след края на изречение е правописна грешка, по-скоро пунктационна или най-точно нещастен софтуер на нещастен форум, който не може да се справи с това ;)

Чета и се чудя що за човек си. Сега какво? Само чакаш някой на твоя акъл ли? Тук има почти 7 000 регистирани потребители, които не мислят като теб. Не виждам да си член на някакъв клуб, за да искаш да се отипсваш. Относно изтриването ти, твоите мнения са собственост на форума, надявам се си прочел правилата. Можеш да ходиш където си поискаш, с когото си поискаш, и когато си поискаш, определено от хора като теб нито един форум няма нужда. С това получаваш и първото си официално предупреждение.
LEVSKI


Нед Яну 27, 2008 1:02 pm
Профил
UNREAD_POST 
Не знам някой да са го задължили да пише тука...на който не му харесва да не влиза!!! :evil:


Нед Яну 27, 2008 1:26 pm
UNREAD_POST 
pow щом не ти изнася тук не се връщай.Никой не те е задължил да пишеш тук в тоя форум или може би греша???


Нед Яну 27, 2008 1:56 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST ////
POW, само да те попитам мойто момче, ТИ не можеш ли сам да си прецениш кога да слагаш главна буква?!?! Явно- НЕ щом плюеш Форума и бягаш... Жив и здрав да си!!! :flush:

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Нед Яну 27, 2008 7:20 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Мар 31, 2005 12:02 pm
Мнения: 198
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: ////
ZDRAVIO написа:
POW, само да те попитам мойто момче, ТИ не можеш ли сам да си прецениш кога да слагаш главна буква?!?! Явно- НЕ щом плюеш Форума и бягаш... Жив и здрав да си!!! :flush:

не ме питай, че нема да ме разбереш. не мо'ем сам да преценим, а и нема нужда. плюем форума или по-точно ония дето си мислят, че са некави. глобални модове или не'ам си к'во. аматьорска работа -аххах тръгнали да ми броят правописните грешки неграмотниците и броят ли броят, а като ги моля да посочат поне една, ми квичат, че били главните букви....комплексари и аматьори. не се дразним от друго, а от факта, че не желаем да съм регистриран вече в тоя форум, а никой не ще да ме маха??! аре бе глобални смешки изтрийте го тоя ник, че и без туй не е моя. имали 7к. членове ми то сигурно 6999.5 са такива като мен -аххахахах последно ме предупреждавал, за к'во бе смеш? да сме правова държава, че да ви спретна един цирк у съда, та барем некой леФ изкарам да почерпим ония дето се махнаха от тоя одрищен форум. аре предупредителю, делай нещо или си трай и как да ви обясня, че не щем да съм част от 7к. нещастници, е може би има изключения, но мен това не ме касае. пфу -туй беше плюнка
хахахахах. мишки ;)


Пон Яну 28, 2008 1:05 am
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Колега, pow. Обръщам се по ник защото ти си поредния комплексар и мишка дето не знае защо е тук и какво прави в този форум. Ок имаш претенции към управата на форума. Ами изкажи си претенциите като човек, а не като комплексар. Представи си по име и кажи какво желаеш. Познаваш ли лично някой от администрацията? Някой от администрацията познава ли теб? Ако отговора на тези въпроси е не. Просто спри с демонстрацията на ниската си култура и напусни без да дразниш никого.

Темата отива в коша.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Яну 28, 2008 1:12 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg