Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:20 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Фиат Браво JTD 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 3:35 pm
Мнения: 9
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST Фиат Браво JTD
Здравейте, колеги. Скоро не бях влизал във форума. Искам да се похваля с така очакваната нова придобивка - Фиат Браво JTD. Най-накрая си взех. Понеже нямам никакви, дори малки познания по поддръжката на автомобила, бих Ви запитал няколко неща:
1. Как мога визуално да разбера дали една кола е TD или е JTD- значи нямам си никаква представа, чета за разликите между двата модела за впръскване на горивото, икономичност на двигателя и т.н. Но само една табела JTD 105 едва ли може със сигурност да ми докаже, че това е точно JTD. Колата има климатроник-поне аз не съм прочел TD да са с климатроник
2. Четох някъде, че JTD имат два еърбега, а при мене е само един.
3. Продавача каза, че "всички консумативи са сменени".ОК. Но нали всеки може да го каже. Специално за маслото има лепенка на вратата, че е сменено. Но пък от друга страна...Каза, че всички роклки и ремъци е сменил. Не знам. Водих я на сервиз да я погленат и всичко било наред.
4. Когато я карам усещам като че ли някакво вибриране на целия автомобил, но не винаги е така. Сега предполагам може да е от разни неравности по пътя, но може нещо с предницата да не е наред. В сервиза я гледаха все пак...
5. Има ли разлика между масло за двигател, скоросна кутия и нещо което не съм и чувал или просто маслото Х, което е да речем У литра се сипва някъде и дотам...
Благодаря предварително за отговорите...Все пак човек от някъде трябва да тръгне...
Темата се дублира, затова едната от двете отива в коша.
Paparac


Чет Авг 16, 2007 5:46 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg