Дата и час: Пон Апр 29, 2024 6:00 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
ЗА БОКЛУЦИТЕ ОТ ORG`a 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 24, 2005 3:51 pm
Мнения: 31
Местоположение: Самоков
UNREAD_POST ЗА БОКЛУЦИТЕ ОТ ORG`a
Не пишете там - има цензура! Изтриха ми тема в раздел "продава" само защото нарекох на ЛИЧНО админа "Лукова Глава" бият се в гъдите колко били "демократични" каква "свобода на изразяването", имало а оная шушумига wwweb ми обяснява на лично как видите ли той не отговарял за действията на модераторите - странното е че темата ми беше изтрита 1 минута след въпросният епитет към "Лукчо" :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
италиянките са като курвите - лапат по много,и винаги дават повече


Сря Юли 04, 2007 6:33 pm
Профил
UNREAD_POST 
В интерес на истината и аз бих ти изтрил дадено съобщение, стига да ме наречеш по този начин с тази разлика, че ще получиш и картон. А каква беше причината, за да се обърнеш така към колегата администратор от другия форум? Какъв беше случаят?

Иначе то е пределно ясно, че и там "демокрацията" се определя само от властимащите и реално не е никаква демокрация. Както навсякъде. Неудобните въпроси и теми са такива винаги и всеки с малко повече права ги тълкува както му е кеф на него.

Ако бяха наистина демократични, администраторите и модераторите например трябваше да може да бъдат сваляни от потребителите на форума чрез гласуване. А там не може. То не, че тук може де :mrgreen:


Сря Юли 04, 2007 8:04 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 1:32 am
Мнения: 570
Местоположение: Обект 9
UNREAD_POST 
Извадка от правилата и в двата форума:
1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.
1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.


Когато не се четат правилата се случват такива работи....

ppl написа:
живи жаби за мезе гущери - във сом`а го направиха не ми пука дали ще се хареса - ти админ ли си или лукова глава?

ppl написа:
Пич лъжеш като дърта циганка-питах мода не знае нищо по въпроса, ще се видим на някоя сбирка или италфест и ще си уточним позициите допълнително.Колкото до правилата-те са за глупаците


P.S.: Тя и тая тема не е за тук, ама нали правилата са за глупаците :mrgreen:

Колега, правилата не са за глупаците, а за да се спазват. Темата за къде е го преценяваш ти, но в другия форум, не и тук. Нали? Както аз не мога да преценявам кое за къде е при вас, макар че според мен изказвам лично мнение, така и ти тук.
Paparac

_________________
146E e 188
www.fiat-uno.org/


Сря Юли 04, 2007 8:26 pm
Профил WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST форуми
ннн

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Последна промяна kluchar на Чет Юли 05, 2007 1:54 pm, променена общо 1 път



Сря Юли 04, 2007 11:42 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Kluchar, спазвай ЕЛЕМЕНТАРНИ правила за ПРАВОПИС, МОЛЯ ТЕ! :!:

Виждам, че пишеш и в двата форума, също така виждам, че от мноооого отдавна правописът ти е обсъждан в служебния раздел и от управлението на другия форум, още когато не е бил разделен. Ако искаш постовете ти да имат повече тежест, защото познания имаш, то поне пиши ГРАМОТНО!


Последна промяна Paparac на Нед Юли 15, 2007 4:11 pm, променена общо 1 път



Чет Юли 05, 2007 2:13 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 24, 2005 3:51 pm
Мнения: 31
Местоположение: Самоков
UNREAD_POST 
Fire 999 написа:
Извадка от правилата и в двата форума:
1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.
1.11. Горните правила на форума са приложими и за личните съобщения. Злоупотребяването със системата за ЛС (лични съобщения) може да доведе до предупреждение и/или до изключването на ЛС.


Когато не се четат правилата се случват такива работи....

ppl написа:
живи жаби за мезе гущери - във сом`а го направиха не ми пука дали ще се хареса - ти админ ли си или лукова глава?

ppl написа:
Пич лъжеш като дърта циганка-питах мода не знае нищо по въпроса, ще се видим на някоя сбирка или италфест и ще си уточним позициите допълнително.Колкото до правилата-те са за глупаците


P.S.: Тя и тая тема не е за тук, ама нали правилата са за глупаците :mrgreen:

Колега, правилата не са за глупаците, а за да се спазват. Темата за къде е го преценяваш ти, но в другия форум, не и тук. Нали? Както аз не мога да преценявам кое за къде е при вас, макар че според мен изказвам лично мнение, така и ти тук.
Paparac


Според моето лично и твърдо некомпетентно мнение АДМИНА носи ОТГОВОРНОСТ за действията на МОДЕРАТОРИТЕ.
До извода за правилата и ГЛУПАЦИТЕ - (по мое мнение 98% юзъри на онзи форум) стигнах когато ми беше изтрита тема в ПРОДАВА която нямаше нищо общо със епитета ЛУКЧО към е_бания администратор-на което нагло ми бе заявено че той нямал нищо общо.След като всеки си играе по собствени правила защо аджеба аз да ги спазвам? или правилата важат за едни хора а за други са врата в полето???
Е вече съм със БАН (лично от FIRE 999)за форум който е и ще си остане НАЕБАН .Жалкото е в случая че сме "РАЗЕДИНЕНИ ОТ ЕДНА ОБЩА СТРАСТ"

П.С. Както и да е - оттук натам ще вложа всичките си усилия да помогна форума за ФИАТ да си остане този който освен ПЪРВИ се оказа и ИСТИНСКИ.Някой от админите да ми се обади или пише на лична мога да помогна със пари както и имам връзки със собственика на фирмата вносител на Фиат в България - те също ще помогнат форума да стане по-добър

_________________
италиянките са като курвите - лапат по много,и винаги дават повече


Последна промяна ppl на Чет Юли 05, 2007 1:33 pm, променена общо 1 път



Чет Юли 05, 2007 1:13 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз няма да коментирам. И без това мен обвиняваха преди за нещата, които сега вършат те. За всеки влак си има и пътници.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Юли 05, 2007 1:29 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Тоя хубосник явно е известен с лъжите си и по други форуми ...

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=49876


Пет Юли 13, 2007 5:01 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 2:33 pm
Мнения: 17
Местоположение: БГ засега
UNREAD_POST 
macintel написа:
Тоя хубосник явно е известен с лъжите си и по други форуми ...

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=49876


То си проличава кой е боклука в края на краищата... Един обикновен самоковски др....шльо...
На кмето ненагледнио син... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
One Shot! One Head! One Dead! [MT]
В България нещата винаги са по две обаче!


Пет Юли 20, 2007 5:00 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
LORDAJAX написа:
macintel написа:
Тоя хубосник явно е известен с лъжите си и по други форуми ...

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=49876


То си проличава кой е боклука в края на краищата... Един обикновен самоковски др....шльо...
На кмето ненагледнио син... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Колега личните ви конфликти не интересуват потребителите на форума. Темата отива в коша.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Юли 20, 2007 5:06 pm
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg