Дата и час: Нед Май 12, 2024 7:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Преместена от Продава ! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Масово забелязвам, включително и от мои познати, да се купи кола за някаква сума, и след 1-2 години каране да се продава за по-висока сума.
Верно, че са вкарани доста неща, но колите остаряват...
Аз като съм взел Темпрата за 3 бона преди 2.5 години, вкарал съм още 2 бона за да стане това което е в момента, и сега ако тръгна да я продавам 5 бона ли да й искам ?!?
Свестете се малко. За 7000 такава Капа ще си взема... (и ще си взема, дай боже по-скоро).

Иначе успех на продавача, ще се радвам да успее да я продаде! Май много се заядох тука, а? Извинявам се, ако съм обидил някой!


Сря Мар 21, 2007 11:32 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 8:33 pm
Мнения: 6
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST оп
не е ксенон, знам,че даде към 150лв. за крушки
По принцип колегата е прав,но си мисля, че за да стане капата ОК ще трябва да дадеш още доста пари за консумативи, а и 7к за читава капа- трудна работа.


Сря Мар 21, 2007 11:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
Тет, бронята на тази кола е от обикновен модел Браво и не казваш, защо е сменена :?: :roll:
Може и да не знаеш, може да е сменена преди да я купи твоя приятел, НО е факт, че бронята не е от този модел :(
Освен това на снимките ясно се вижда, че до дупката за куката в предната броня, боята се е олюпила :roll: - оригиналната заводска боя НЕ СЕ ЛЮПИ :idea:
Тези неща може и да ги знаеш, може и да не ги знаеш, но е важно да ги имаш предвид (твоя приятел) при продажбата, защото има хора които разбират от тези модели и ако дойдат да оглеждат колата на място, ще се получи конфузна ситуация :roll:
Казваш, че е сменян съединител - това лично за мен може да означава, че в близко бъдеще следва повреда в скоростите, защото мойта имаше точно същите симптоми, преди да започне да стърже лагера на първичния вал :(
Колата може да е мераклийска на вид, но предполагам знаеш, че едни амортесьори или силна музика не я правят повече кола :roll:
Както и да е, по колата явно има подобрения, НО явно има и забележки, а знаеш, че клиентите не ги интересуват подобренията, когато трябва да плащат :roll:
И мойта кола ми струваше, предполагам :roll: над 13'000лв, НО я продадох за 5800лв. :cry:
6000лв. мисля, че е точната цена на тази кола, ако няма никакви проблеми :wink:
:36_2_25:


Сря Мар 21, 2007 11:39 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 8:33 pm
Мнения: 6
Местоположение: София 08 Изгрев
UNREAD_POST оп
до колкото знам при смяна на ролки и ремъци са му казали, че е добре да смени съединителя при този ремонт, а за бронята не мога да кажа нищо, но колата не е удряна, няма никакъв проблем за карането на автомобила за проверка във всякакъв сервиз и кабането му за проверка на реглаж.
Разбира се , че не музиката прави колата! Не мойже обаче всичките тези неща, които са направени по колата да нямат значение.
Може би за всеки ще има някакви забележки.
Мисля, че в този форум ще прецените такъв автомобил и разбира се съм готов да се съглася с вас за повечето неща. Ще говоря с човека относно цената, макар, че винаги има коментар при сериозен куповач.


Сря Мар 21, 2007 11:55 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
пичове, стига сте го заяждали момчето.. те някои хора си продават колите с месеци...
в момента си поръчвам кола и много скоро ще го пусна моето браво на доста по-нормална цена, но пък е без рег. окачване и музика! както се казва за всеки влак има пътници :D

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Чет Мар 22, 2007 11:40 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
toko написа:
пичове, стига сте го заяждали момчето.. те някои хора си продават колите с месеци...
в момента си поръчвам кола и много скоро ще го пусна моето браво на доста по-нормална цена, но пък е без рег. окачване и музика! както се казва за всеки влак има пътници :D

пцолютно! - ако премем че 2 коли са в прб. еднаква кондиция, тази с подобрения и (примерно по-добро окачване, музика и т.нт.) би трябвало да е малко по- скъпа, пък купувачите да си решават какво точно търсят и ги устройва.

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Чет Мар 22, 2007 12:18 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 7:03 pm
Мнения: 159
Местоположение: София 07 Слатина
UNREAD_POST 
:offtopic: Съжалявам tet но не се сдържах . Този раздел не се ли казваше "Продава " :? Я сега умници такива кажете колко от вас реално имаха интерес към колата ... май нито един . Е защо тогава му наакахте темата на момчето можете ли да ми отговорите на тоя елементарен въпрос . Не се съмнявам , че всички сте големи разбирачи , но какво общо има това с обявата ? Показвате некви морги за 4800 - 5000 лв били . Нали ги разбирате нещата значи можете да си отговорите , че само маслото застр. , гражданската и всички такси ще излезат около 1000 опааа станаха 6к хайде сега сложете и съединител и ролки и не знам си какво и нещо по ходовата част и прилична музика ( надали ще слушате касетофон ) и кво излезе опааа още около 1000 лв и колко стана 7000 и винаги има някои непредвидени разходи нека го направим 7500 и това е оптимистичен вариант ( не слагам гумите в цялата работа) . И не ми казвайте , че не е така защото съм купувал достатъчно коли да знам какво се случва след това . А въпросното Фиатче го взимаш за 6800 + - 200-300 лв зависи какво му има и няма и караш кола , която поне знаеш как е защото за всяко от нещата за които е писало момчето може да се разбере сменяни ли са или не. Била му различна бронята ууууу УЖАС това веднага означава тотална щета . Еми разбирачо я си представи , че се е качвал някъде и на слизане просто е откачил и счупил старата и е сложил няква квато е намерил . Това означава ли че е удряна ? Защо преди да пишете не влагате малко мисъл или ви е трудно . Ако се затруднявате еми потърсете помощ от някой Вярно е че здравната ни система малко куца , но може и да се намери лек за нуждата ви от изтъкване и акробатика на пръстите . Занимавайте се с плетиво там пак си мурдете мн пръстите , но поне не се бъркате в работата на другите .

Още веднъж извинявай колега ама ми писна това е във всяка тема се изказват мнения без никакво покритие и само объркват хората имащи реален интерес. Успех колата е мн прилична :)

_________________
Слагайте си коланите


Чет Мар 22, 2007 12:32 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg