Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:34 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
ОФФ от продава 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
на мен ми се струва много пари
същото(но 1.8 ) преди време в мобилето го имаше за 2900лв и май беше 93г.

типото е хубаво но кола на 15г за 4200 :?


Съб Мар 17, 2007 8:24 pm
UNREAD_POST 
sachma написа:
Колега само който не се е качвал на това нещо и не е изпитвал удоволствието да го настъпи ще каже, че не си струва.Вижда се, че Типо-то поне отвън е много запазено, само вижте джантите, знаете ли колко струват?А за такъв кожен салон и такова Типо котки дера :idea: .Ако и двигателчето е читаво-не се замисляй много-много.
При покупката на една кола не е толкова важно коя година е, а в какво състояние е :wink: .


Не ща да спамя темата на колегата, но не си прав! На запад никой не ти е...бава състоянието и километрите! Всеки забожда пръстче в швакето на година на производство и казва толкоз!!! Ако сте забравили... 2007 година сме! :mrgreen:
В момента имам на разположение MAREA WEEKEND 97г, климатик, 2.4TD/125кс, радио от волана,ABS на оригинални 162 хил.км. за 4750лв, къде отиваш бе пич?


Съб Мар 17, 2007 9:21 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Никъде, седя си тука :mrgreen:
Пропускате доста екстри.Нино колко мислиш, че струват тия джанти?И тия гуми?
Ами кожения салон?
Ако има и климатик,4000лв. е ок цена.
Знам как е на запад, и там съм покарал малко коли, пък току-виж и малко повече км. от теб.Знам им и цените :D .Все пак тука е БГ.

_________________
N.Y. State of Mind


Съб Мар 17, 2007 9:56 pm
Профил
UNREAD_POST 
колеги, не сте прави
аз съм със Сачма
не е важна годината, а състоянието
колата е с фул екстри и не може да струва, колкото стандартно оборудано типо, нормално е да е по-скъпо, човек трябва да си плаща за глезотийките... :roll:
моето браво, примерно е със същите екстри и е дизел, еми не мога да го дам на парите на нормално, бензиново браво, то при колите втора ръка, екстрите също се плащат, а не са бонус към това кой е докопал колата първи и при това в Швакето не стои само год на производство, ами и оборудване, поне при застрахователите е така, има значка дали си с кожа, джанта, клима, не е все тая.... пък и има коли, които са за ценители и маняци, а тази с това двг и с това оборудване и външен вид - може и така да се каже...
а пък в ФВ форума един пич продава голф 2 ГТИ за 6000 :shock: верно е в уникално състояние, но той малко е по-отвънка....
човек най-добре си знае колко му струва колата, а пък тя трябва да се види на живо, не може само от снимки - има някои дребни детайли, които могат да кажат много. :wink:
това е моето мнение и не искам да споря! :mrgreen:
поздрави колеги, а най-важното, пазарът си определя цената, пусни я така, ако никой не се обади, ще намалиш малко и ще видиш къде се намираш :!:


Съб Мар 17, 2007 10:08 pm
UNREAD_POST 
sachma написа:
Никъде, седя си тука :mrgreen:
Пропускате доста екстри.Нино колко мислиш, че струват тия джанти?И тия гуми?
Ами кожения салон?
Ако има и климатик,4000лв. е ок цена.
Знам как е на запад, и там съм покарал малко коли, пък току-виж и малко повече км. от теб.Знам им и цените :D .Все пак тука е БГ.


Това е последно и спираме с офтопика... нещо не разбрах... "току виж" малко повече километри на запад или въобще малко повече километри от мен си покарал?! :roll:
ПП.. ми като е олрайт що не я вземеш,таман децата няма да ги водиш в музея на Фиат, а даже ще ги возиш на нея!
Иначе има ценители които купуват и по-стари коли... но не вярвам ти да си от тях! :roll:
"ако има климатик"... е тя и баба ако беше мъжка!!! :36_2_11:

Верно "Съчма" ПОНЯКОГА НАИСТИНА ТИ ИЗБИВА СЪЧМАТА!!! :36_2_33:


Съб Мар 17, 2007 10:22 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Такъв съм си, избива тя :D
Имах предвид повече км. на запад.Покарал съм малко :wink:
Човекът искаше мнение, дадох си го,мен типото ме кефи.
Все пак има и хора, които харесват модела, още повече в най-мощния вариант на двигателя.На Фил Типото например?
Аре Нино Peace и споко :D
А за това дали ще я вземам-аз вече си имам едино Типо-две ще ми дойдат вповече :mrgreen:

_________________
N.Y. State of Mind


Съб Мар 17, 2007 10:38 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Nino написа:
sachma написа:
Никъде, седя си тука :mrgreen:
Пропускате доста екстри.Нино колко мислиш, че струват тия джанти?И тия гуми?
Ами кожения салон?
Ако има и климатик,4000лв. е ок цена.
Знам как е на запад, и там съм покарал малко коли, пък току-виж и малко повече км. от теб.Знам им и цените :D .Все пак тука е БГ.


Иначе има ценители кои
"ако има климатик"... е тя и баба ако беше мъжка!!! :36_2_11:

Той човека си е написал, че има.Написал е и още, че мотора е на 110 000 реални километри.За толкова работи по колата(плюс стереото, салона и т.н.) колко да струва пакетче семки ли? :roll:

_________________
N.Y. State of Mind


Последна промяна sachma на Съб Мар 17, 2007 10:48 pm, променена общо 1 път



Съб Мар 17, 2007 10:46 pm
Профил
UNREAD_POST 
sachma написа:
Такъв съм си, избива тя :D
Имах предвид повече км. на запад.Покарал съм малко :wink:
Човекът искаше мнение, дадох си го,мен типото ме кефи.
Все пак има и хора, които харесват модела, още повече в най-мощния вариант на двигателя.На Фил Типото например?
Аре Нино Peace и споко :D
А за това дали ще я вземам-аз вече си имам едино Типо-две ще ми дойдат вповече :mrgreen:


Не ставаше дума за каране приятелю, а за купуване... КАРАЧИ бол! Относно карането на запад... хм, добре, е аз имах и пътна книжка така,че мога да го докажа.А за най-мощния вариант... всеки автомобил има такъв...още Фиат 125 имаше 1300 и 1500 куб.см вариант... за Ладите и Москвичите няма да споменавам.Като се наоффтопичим, аз ще го прехвърля/ оффтопика/ в кофата! :arrow: :|


Съб Мар 17, 2007 10:52 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Прочети какво ти е написал по-горе BEX---GT---TDi.
После трий, че верно оспамихме.Но по-умни хора от нас са казали, че в спора се ражда истината 8)

_________________
N.Y. State of Mind


Съб Мар 17, 2007 10:57 pm
Профил
UNREAD_POST Re: я
soulkeeper написа:
пичове колата е с климатик то си пише


Прав си, не е коректно, но твърдението че е на 110 000 коректно ли е? Кой ще го повярва...за 15 години 110 000км, ако тази кола не е карана или както твърдиш ти, че е на 110 000км /7333/ км на година, то тя отдавна да е на СКРАП!!! Споменавал съм го и преди.. имам в семейството си кола купувана 1986 година като нова и карана в 111 те хиляди квадратни километра на България и знам колко се навива при тези резстояния.Колата Ви е горе-долу набор,кара се абсолютно пълноценно в момента... 110-130 км.дневно, знам какво и е състоянието и за сметка на какво/колко пари/ е поддържана.Така, че ... :roll: Съжалявам, че се намесих, но СЪЧМАЛИЕВ ме провокира с ненужните си постове.Както казах, ще преместя оффтопика в коша!


Съб Мар 17, 2007 11:05 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Чети по-внимателно.Пише сменен мотор, който е на 110 000км.Щом колегата казва, че са реални...

_________________
N.Y. State of Mind


Съб Мар 17, 2007 11:11 pm
Профил
UNREAD_POST 
sachma написа:
Чети по-внимателно.Пише сменен мотор, който е на 110 000км.Щом колегата казва, че са реални...

С фактура, сертификат и митническа декларация за новия, даже и ЧМР...много сапунки гледате!


Съб Мар 17, 2007 11:14 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg