Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:25 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Какви несериозници сте просто... 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Дек 14, 2006 5:31 pm
Мнения: 13
UNREAD_POST Какви несериозници сте просто...
Много разочерован съм от вас , членувам и в мазда форум-а имам и мазда мх-5 да ви кажа там са толкова по любезни и т.н.т. и се чусвташ просто един съворомец а тук сте пълни мърши ... без извинение ако щете ме дел през х*я ми е обаче си мислех че и при другите форуми са така любезни...все пак марката и т.н.т. както да е аз тук няма да вляза повече благодаря ви ! :36_2_10: :36_2_10: :36_2_10:

Скъпи, явно не си за нас. Такъв тон не се толерира сред колегите и поради тази причина отиваш в КОФАТА. (stilo)[/b]


Нед Мар 04, 2007 4:08 pm
Профил
UNREAD_POST 
И все пак така без нищо това обвинение седи просто ето така във въздуха... :roll:

Не знам кои и за какво са несериозни, но безпричинното ти и нагло поведение едва ли ще ги накара да се засрамят дори и да са виновни. :evil:

Лек ден.


Нед Мар 04, 2007 4:18 pm
UNREAD_POST 
Преди 2 дена:

pchelaria написа:
Здравейте , приятно ми е казвам се Иван наскоро научих за форума горд притежател съм на Фиат Панда 99г. 900кубика не е 4х4 но си е перфектна. Smile Надявам се че ще науча тук нещо повече за познатата марка Wink


Па как за 2 дена и след 3 мнения (от които нито едно съществено) стигна до извода, че тук всички сме мърши?
И я обясни как е да се чувстваш съворомец, че тук по принцип сме съфорумци!

П.С. А на мен, ако знаеш колко ми е през хуя, че повече няма да влизаш ... пък и едва ли на някой му е.
Един от мършите


Нед Мар 04, 2007 4:38 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg