Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:23 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
По-лесно ще се пътува до морето от утре 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST По-лесно ще се пътува до морето от утре
От утре пускат още един участък от магистрала Тракия
И вече ще стига на 16 км. от Стара Загора
А от Стара Загора до Бургас няма да има тежкотоварни автомобили

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Пет Юни 30, 2006 8:52 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 12:38 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
това е много добре , винаги като се сетя за участъка Чирпан-Ст.Загора ми настръхва косата.


Пет Юни 30, 2006 12:20 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 12:24 pm
Мнения: 287
Местоположение: София, жк Дървеница
UNREAD_POST 
Аз сега слушаш по телевизията, че големите превозвачи, ще правят проблеми, заради това, че ще ги отклоняват след края на магистралата. Та тези хора се заканиха, че понеже им е забранено да стачкуват, да блокират пътищата и т.н., ще карат много бавно по пътищата, няма да позволяват да ги изпреварват и ще пречат всякак си на движението !!!! Ако това стане, представятели си каква война по пътищата ще настъпи!? :shock:

_________________
Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046


Пет Юни 30, 2006 5:12 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
Nikcho написа:
Аз сега слуаш по телевизията, че големите превозвачи, ще правят проблеми, заради това, че ще ги отклоняват след края на магистралата. Та тези хора се заканиха, че понеже им е забранено да стачкуват, да блокират пътищата и т.н., ще карат много бавно по пътищата, няма д апозволяват да ги изпреварват и ще пречат всякак си на движението !!!! Ако това стане, представятели си каква война по пътищата ще настъпи!? :shock:


Войната по пътищата представлява средно на година:
2900 тежки катастрофи
1100 загинали
7700 тежко ранени, повечето от които остават инвалиди за цял живот!

Ако някой умишлено се стреми да увеличи тези числа, то той не би следвало да се нарича "човек" и да се третира като такъв!!!
За подобни заплахи, отправени към обществото, техните автори заслужават затвор!!!

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Пет Юни 30, 2006 6:53 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:33 pm
Мнения: 310
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
Като натрошат главите на някой камионджия и ще спрат да правят протести. 1 на 1000 от тях се държи коректно на пътя / пуска мигач когато има възможност да го изпревариш, спазват прилична дистанция/ всички други са като глигани. не е нормално 30 - 40 тонна машина да я караш с над 100 км/ч. А и в повечето нормални държави движението на камиони е забранено през уикенда. Ако това стане в България пак ли ще протестират


Пет Юни 30, 2006 7:30 pm
Профил ICQ YIM
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:57 pm
Мнения: 1060
Местоположение: София Бели Брези
UNREAD_POST 
stenli написа:
Като натрошат главите на някои камионджия и ще спрат да правят протести. 1 на 1000 от тях се държи коректно на пътя / пуска мигач когато има възможност да го изпревариш, спазват прилична дистанция/ всички други са като глигани. не е нормално 30 - 40 тонна машина да я караш с над 100 км/ч. А и в повечето нормални държави движението на камиони е забранено през уикенда. Ако това стане в България пак ли ще протестират


Подкрепям колегата. И съм имал доста кофти преживявания с камионджии. Турските са най-опасни, а те няма да правят стачка тук.


Пет Юни 30, 2006 8:27 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
пътят след последните ремонти вече е доста добър
но камионите не се отбиват все още :evil:

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Пон Юли 03, 2006 9:08 am
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:33 pm
Мнения: 310
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
Ако някой има пътуване към морето да поизчака. Вчера по обяд бях в центъра на събитията около Слънчев бряг беше ужасно. 1 час съм пътувал 3 км. Настилката на места е изровена или има чакъл и тиня. Може би до няколко дена ще се пооправят нещата


Пон Юли 03, 2006 6:25 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST Стенли е прав изчакайте
И аз бях на Слънчев бряг около 12.00 а от там до поморие 3 часа през Тънково,Горно Александрово,КАблешково с цената на счупен десен фар и спукана броня както и огънат капак.


Пон Юли 03, 2006 8:19 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 3:41 am
Мнения: 324
Местоположение: ПЛОВДИВ
UNREAD_POST 
:shock: Ашколсун бре! Мислех вчера, докато пътувах, да пусна едно похвално слово за "Тракия", но темата вече я има :P

ХВАЛА НА ТАКЪВИ СТРОИТЕЛИ!!! Това е най-красивият участък от магистралата! И една гледка... И едни слънчогледи...

Двама приятели от Холандия ми бяха на гости и им се врътна шайбата! Казаха че е по-хубаво и от в Германия :mrgreen: А понеже единият учи за известно време в Румъния и само правеше сравнения, които в прав текст бяха, че България е на светлинни години напред... :wink: После да говорят кого ще приемат в ЕС и кого не и кой заслужава :)

За камионите! "Песента се казва: "Ужаааааас!" :evil: От Ракитница до магистралата съм карал зад 3 камиона с 60км/ч без шанс и смисъл да се изпреварва. Тези 10-ина смелчаци, които се бутаха напред през повечето време караха между камионите, което не е оферта, ама хич! Не е истина ква колона се заформи, а за насрещното движение и изпреварванията... 100 пъти ми се изправи косата за 20 километра!

Дано стигне скоро до Стара Загора поне, щото иначе е лудница!

Каж, баба, "инджой!" :mrgreen:

Изображение


ПП- а има и по-зле от нас :? http://fishki.net/comment.php?id=11489

_________________
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Изображение Изображение


Сря Юли 05, 2006 10:04 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 8:00 pm
Мнения: 69
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Преди месец пътувах към морето и мисля, че беше в участъка преди Стара Загора се беше заформила опашка от поне 20 коли и камиони. пътят беше тесен, двупосочен, на много места с мантинела и от двата края. Заради постоянното насрещно движение не можеше да се изпреварва, но един камион(не беше тир, беше доста натоварен) реши, че трябва да изпревари всички. На тоя тесен и натоварен път тоя серсем караше с повече 100(щом аз карах с 80 а той ме изпревари трябва някъде там да е бил). Изпревари мен и още една кола, при което принуди идващите отсреща коли и всички в колоната зад мен да забият спрачки(звука беше адски), след което за да се прибере в платното зави рязко като засече колата пред мен и за може би една педя не го удари. Прибирайки се в платното задницата му поднесе и излезе леко в тревата отстрани(добре че точно тук мантинела нямаше). Изчака малко, движейки се наравно с другите простосмъртни от колоната, и отново продължи серията си безумни изпреварвания. Гледката беше адска, като се има предвид, че говорим за камион от типа Камаз и Зил(тежък, без никакви системи за безопасност, в доста случаи и без странично отгледало от десния край).
Хвала на такива шофьори :evil: :angry:


Пет Юли 21, 2006 11:39 am
Профил
UNREAD_POST 
Вижте тази тема viewtopic.php?t=7971
Става дума точно за този участък от пътя до морето


Пет Юли 21, 2006 11:49 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 4:41 pm
Мнения: 2041
Местоположение: София
UNREAD_POST 
май е най-добре да се пътува рано сутрин, да речем към 3
шофьора се изморява, но поне сигурността зависи в по-голяма степен от него
а не от такива идиоти

_________________
Изображение
Brava 1.6 ELX


Пет Юли 21, 2006 1:29 pm
Профил ICQ
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 03, 2006 8:26 pm
Мнения: 384
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
DEYAN IYI написа:
..ПП- а има и по-зле от нас :? http://fishki.net/comment.php?id=11489


Е тея как се разминават .... направо :shock:

_________________
Brava ELX 1.6 16v


Пет Юли 21, 2006 7:53 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST 
Зимам си антирадарче и че гона под 3 часа до морето тая година 8) :D

_________________
_______________________________________
0885261834


Съб Юли 22, 2006 12:25 am
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg