Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:43 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Състояние на пътищата до язовир "Копринка" 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Състояние на пътищата до язовир "Копринка"
Мисля, че сега е момента сведущите колеги да споделят в какво състоятие е този път.
Моите наблюдения са за отсечката до Копривщица, но са с едногодишна давност.

п.с. Пък от Кюстендил до София през "застиналото море" в Перник мога и със затворени очи... :mrgreen:


Последна промяна kiro_of_the_day на Нед Апр 23, 2006 7:47 pm, променена общо 1 път



Сря Апр 19, 2006 9:57 am
UNREAD_POST 
Аз предпочитам магистралата


Сря Апр 19, 2006 10:23 am
UNREAD_POST 
И аз категорично ще пътувам по ам "Тракия".


Сря Апр 19, 2006 11:03 am
UNREAD_POST 
Вчера бях в Казанлък. Състоянието на пътя от Ямбол до Казанлък е следното:

Ямбол - детелината преди Сливен - ямболският участък е идеален (нов новеничък), по сливенския все още се работи, но днес вече застилаха най-горния слой нов асфалт. До другата седмица сигурно ще са готови.

Сливен - Казанлък - идеален път, без много движение. Само на места има незначителни дупки, това е участъка след язовир Жребчево.

Преди месец от Бургас до Сливен също бе перфектен пътя, но от тогава не съм минавал, колегите да кажат, ако има някъде проблеми.


Сря Апр 19, 2006 7:56 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 11:04 am
Мнения: 567
Местоположение: Карлово
UNREAD_POST 
В момента се извършват ремонти т.е. кръпки по пътя краи Пирдоп и Златица , но само там е лош пътя след това няма грешка чак до Казанлък


Сря Апр 19, 2006 9:29 pm
Профил
UNREAD_POST 
Твърдо по магистралата....малко ме е страх да експериментирам....а иначе имам далечни спомени за трагична подбалканска....дано вече не е така.


Нед Апр 23, 2006 12:46 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 8:21 pm
Мнения: 102
Местоположение: Свищов
UNREAD_POST Северна БГ - язовир Копринка
Здравейте !
Реших да не откривам нова тема и да питам тук.
Колеги, споделете от северна България от къде е по-добре да се мине - през Прохода на Републиката или през Шипка ? Според bgmaps Свищов-Гурково-Казанлък е 186 км, а Свищов-Шипка-Казанлък е 174 км. Разликата като километри е символична, така, че споделете кой път е в по-прилично състояние.

Благодаря предварително :)

Поздрави, Б. Борисов

_________________
Fiat Tipo 1.6 AGT


Нед Апр 23, 2006 7:30 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 11:04 am
Мнения: 567
Местоположение: Карлово
UNREAD_POST 
Логан написа:
Твърдо по магистралата....малко ме е страх да експериментирам....а иначе имам далечни спомени за трагична подбалканска....дано вече не е така.

Пътя не е чак толкова лош може спокойно да се мине по подбалкаския път, а и километрите са по малко по него до Казанлък!


Пон Апр 24, 2006 4:52 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:33 pm
Мнения: 310
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
Колега BBorisoff Шипка от северната част е идеална от юг е ужас, Прохода на Републиката от Килифарево до Предела е с много дупки, от юг е идеален. През Шипка ще ти е по удобно - по кратко разстояние, по малък трафик. В прохода на републиката има да се гониш с турските тирове.


Пон Апр 24, 2006 5:27 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
По внимателно с карловсите ченгета като преминавате от там пътя на село Левски 300 метра в ремонт и по внимателно през населените места след карлово.Намалете скороста на малкия проход преди калофер за да стигнете до копринка безавариино.Успех ще се помъча да дойда ако колата не е на бояджия надраскаха я.


Вто Апр 25, 2006 7:31 pm
UNREAD_POST 
Здравейте! За колегите които ще пътуват от Бургас, пътя е без забележки с изключение на участъка около с. Трапоклово, където се извършват ремонти на пътя, но предполагам че до края на седмицата ще са приключили. Поне до днес се минаваше спокойно и нямаше задължителните при такива ремонти изрязани ивици.


Вто Апр 25, 2006 9:42 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg