Дата и час: Вто Май 14, 2024 7:58 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
паветата в Пловдив 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 12:22 pm
Мнения: 28
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST паветата в Пловдив
Незная за вас но тези павета в центъра на Пловдив ми разбиват колата.
Откъдето и да мина все паваж, а няма как да го избегна Yellow_Flash_Colorz_PDT_30

Направо е кошмар...........


Пон Яну 30, 2006 1:47 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
така е ! напълно съм съгласен но проблема не е в паветата а в това че не ги пренареждат през определен период от време , така се разместват и все едно минаваш по черни пътища на село ...екстремно си е :P особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш :wink:

_________________
Изображение

Изображение


Нед Апр 23, 2006 7:34 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 11:04 am
Мнения: 567
Местоположение: Карлово
UNREAD_POST Re: паветата в Пловдив
lubka написа:
Незная за вас но тези павета в центъра на Пловдив ми разбиват колата.
Откъдето и да мина все паваж, а няма как да го избегна Yellow_Flash_Colorz_PDT_30

Направо е кошмар...........

:P :P :P Ами ние от Карлово какво да кажем , като тук всичко е в павета! Не ме питай градско каране искаш не искаш повече от 20км/ч не става е става но за такива които не им пука за колите им. А ако имаш малко по твърдо окачване ... не ми се приказва :mrgreen:


Пон Апр 24, 2006 4:55 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 3:41 am
Мнения: 324
Местоположение: ПЛОВДИВ
UNREAD_POST 
Паветата са много готина настилка за малките улички, които са почти без трафик, а и не може да караш с повече от 20-30 км/ч, така или иначе!!! Въпросът е КЪДЕ ИЗЧЕЗВАТ - да се чете "на чии вили" или "кой ги продава в чужбина"- когато се изровят, а вместо тях положат "прелестен" асфалт със съмнително качество!? До сега не съм чул или видял "Депо за павета" или някакво обяснение къде отиват!!!

Например ул. Димитър Талев, която вече половината е асфалтирана, за сметка на паважа! Тя е от най-натоварените в Кичука и й отива асфалт! Но защо дебилите асфалтират пресечките й както и успоредните й, които се ползват само от местните и техните гости!?!? ГРЕШНИ ПАРИ!!! На всичкото отгоре по стара българска традиция продължава да се трупат слоеве асфалт върху паваж!!!! :evil: А той отдолу ич не мърда и хасфалтът не се цепи!

Задайте си въпроса : къде ще отидат квадратните километри паваж например от Васил Априлов, 6-ти септември, улиците от двете страни на ЖП-линията Централна гара- ЖП-моста на Марица, и останалите по-големи улици из града!?

Отново градът ще бъде ограбен! Малките улички ще са чудесно доказателство за японското име на Пловдив - Ямодоямо! А някой - гусин кметът и неговите лапачи- ще цуцнат париците от продажбата на запад :x

Някой има ли идея дали Пловдивската община има страница и опция "въпроси и отговори", че отдавна ми се пита :mrgreen:

_________________
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Изображение Изображение


Вто Апр 25, 2006 12:27 am
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 6:55 pm
Мнения: 9
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Цитат:
екстремно си е Razz особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш Wink

Бях се притеснил ,че ненормалните сме на изчезване. Караите с толкова с колкото можете да спрете!! :twisted:


Пон Сеп 18, 2006 10:05 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 8:00 pm
Мнения: 69
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
DEYAN IYI написа:
...

Съгласен съм с тебе за мистериозното изчезване на паветата, ама все пак съм против тях. За здравото здрави са, ама разбиват колите отвсякъде. Да не говорим за сцеплението на колата с тея павета особено в дъжд или сняг :evil:


Вто Сеп 26, 2006 3:46 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
DEYAN IYI написа:
Паветата са много готина настилка за малките улички, които са почти без трафик, а и не може да караш с повече от 20-30 км/ч, така или иначе!!! Въпросът е КЪДЕ ИЗЧЕЗВАТ - да се чете "на чии вили" или "кой ги продава в чужбина"- когато се изровят, а вместо тях положат "прелестен" асфалт със съмнително качество!? До сега не съм чул или видял "Депо за павета" или някакво обяснение къде отиват!!!


Не мисля че са отишли някъде паветата - просто ги ползват за основа на асфалта на повечето места. Не си забелязвал улици които са били с павета но асфалтирани отдавна, после като се изрови асфалта и те лъсват.

_________________
Punto SX 1.1 55


Вто Сеп 26, 2006 4:25 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 9:09 pm
Мнения: 143
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
kondor написа:
Цитат:
екстремно си е Razz особено като вали и переш с 80-90 пробвай да спреш Wink

Бях се притеснил ,че ненормалните сме на изчезване. Караите с толкова с колкото можете да спрете!! :twisted:

да съм че казал че искам да спирам...пистаааааааааааааааааа :P :arrow:

_________________
Изображение

Изображение


Пет Окт 13, 2006 9:45 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg