Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:55 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Снегът в столицата 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 11:23 am
Мнения: 76
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST Снегът в столицата
за пореден път се обеждавам че живеем в ненормална страна!!!
Как може да не бъдат изчистени улиците и болевардите в София.А също така и главните пътища.
Бива простотия ама като тази друга няма.Хвърляли били препарати за да се стопи снега и водата щяля да се оттече в канавките.А то какво стана-КИША пързаля се още повече.

_________________
FIAT BRAVO 97' 1.6 16V


Сря Яну 02, 2008 7:36 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Окт 23, 2007 5:43 pm
Мнения: 12
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
А как да стане почистването като трафика е лудница.Това мисли ли го някой.


Сря Яну 02, 2008 9:33 pm
Профил
UNREAD_POST 
Demona написа:
А как да стане почистването като трафика е лудница.Това мисли ли го някой.


Колега трафика си беше напълно нормален днес. Ужаса е заради господин медииния герой, който цяла нощ е чистил заедно със снегорините. Смея да твърдя, че от години не е имало подобна подигравка със софиянци. На мен не ми дреме, кой кого ще глоби, както и за неравностите по ремонтираното "Цариграско шосе". Кмета ни е пълен измамник, избран само от жени. Снега вали вече повече от денонощие, едвали не е имало как да бъде почистен.


Сря Яну 02, 2008 10:18 pm
UNREAD_POST 
Абе колега Левски то е имало начин, но друго си е да седиш на топло в къщи и да пиеш винце това онова и утре да се появиш пред камерита и да нахулиш всички "виновни". Според мен е имало много начини, но е нямало желание...


Чет Яну 03, 2008 1:26 am
UNREAD_POST 
Че беше непочистено, беше. Ама какво ви е виновен пък кметът на София. Човекът казва, че са се опитали да го излъжат, ама ядец. Гледах тази вечер по новините интервюто му и не чух да се казва, че ходил цяла нощ да чисти със снегорин. Който пръдне в София, кметът виновен. Да не би той да е сключвал договорите с концесионерите? Защо не ги развали? Ами защото не е толкова просто. Ще има дела, неустойки, а през това време София ще потъва в мръсотия и няма кой да я изчисти. Обърнахте го на носна кърпичка този човек. Никой не отрича, че обича да е в центъра на вниманието на хората и това не е негова (на Борисов) добродетел. Ама едва ли пък за всичко той е виновен.


Чет Яну 03, 2008 2:29 am
UNREAD_POST 
Е да но това не е което очаквах :-(


Чет Яну 03, 2008 2:38 am
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Е да то е така ама каза много добре го чух че цяла нощ не е спал и че е ходил да чисти с тях. Не знам по коя медия го даваха...аз както казах гласувах за него, но не е това което очаквах :-(


За спането ясно. Но за чистенето каза, че "единственото, което му е оставало след разговорите с таксиметровите компании и полицията, е да се качи на един снегорин и сам да започне да чисти" (ама не е негова работа). Демек каквото е могъл - направил го е.


Чет Яну 03, 2008 2:41 am
UNREAD_POST 
Аз мисля че ако има желание всичко може да се оправи...може да е направил всичко, но като си начело на един град като София не можеш да се примириш с това което се случва.


Чет Яну 03, 2008 3:21 am
UNREAD_POST 
m1t3t0 написа:
Аз мисля че ако има желание всичко може да се оправи...може да е направил всичко, но като си начело на един град като София не можеш да се примириш с това което се случва.


Хм, да не забравяме, че системата е почти непобедима. Колкото да рипаш, когато Партията се е вкопала във всички стратегически места в София, няма оправия...


Чет Яну 03, 2008 3:29 am
UNREAD_POST 
Да тук вече си прав :)


Чет Яну 03, 2008 3:52 am
UNREAD_POST 
Колега sok1 не съм много съгласен, ако не кмета кой, аз и ти ли сме виновни? В едно негово изказване, твърди че, до 04.30 ч сутринта, лично е контролирал снегопочистването. А това за развалянето на договорите - ДА, той точно това цели, почистването и извозването на отпадъци, останаха единственото, което той все още не контролира, и евентуалната комисионна от договорите, е в други джобове. Пишейки пост-а си, надничам през прозореца... И какво мислиш че виждам... Същата бяла пелена от вчера, покрила кварталните улици, ще видим и булевардите как са. Ей сега го разбирам ония човечец от Канада, в един твой пост. :-D


Чет Яну 03, 2008 10:34 am
UNREAD_POST 
При нас, големите улици са чисти, по-късно ще пообиколя тук-там, да видим какво още е свършено


Чет Яну 03, 2008 12:17 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Колега sok1 не съм много съгласен, ако не кмета кой, аз и ти ли сме виновни?


А не сме ли? Случайно да си излязъл и да си почистил тротоара около блока, където живееш? Ще кажеш защо аз. Ами защото "гражданите са длъжни сами да почистват тротоарите пред дома си". Но защо да правим това, когато за всичко можем да обвиним кмета.


LEVSKI написа:
В едно негово изказване, твърди че, до 04.30 ч сутринта, лично е контролирал снегопочистването.


Контролирал не значи чистил. Контролиране включва и констатация на непочистването.


LEVSKI написа:
А това за развалянето на договорите - ДА, той точно това цели, почистването и извозването на отпадъци, останаха единственото, което той все още не контролира, и евентуалната комисионна от договорите, е в други джобове.


В белите държави кмета на един град има ЦЯЛАТА власт. Той назначава началника на полицията и на всички по-важни и възлови длъжности в администрацията. Защо е така и? Защото носи и ЦЯЛАТА отговорност за случващото се в този град. Те тогава може да се обвинява за всичко. Защо да е лошо да бъдеш като кметовете на белите държави, както иска Борисов. Ама нали сме българи - в главите ни само комисионни и далавери.




LEVSKI написа:
Пишейки пост-а си, надничам през прозореца... И какво мислиш че виждам... Същата бяла пелена от вчера...


Колега LEVSKI, картофените пояси на Пазарджик трудно се почистват. Ела в процъфтяващата Надежда и ще видиш цвета на асфалта. Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Чет Яну 03, 2008 1:27 pm
UNREAD_POST 
sok1 написа:
LEVSKI написа:
Колега sok1 не съм много съгласен, ако не кмета кой, аз и ти ли сме виновни?


А не сме ли? Случайно да си излязъл и да си почистил тротоара около блока, където живееш? Ще кажеш защо аз. Ами защото "гражданите са длъжни сами да почистват тротоарите пред дома си". Но защо да правим това, когато за всичко можем да обвиним кмета.


Ами колега sok1, съвсем случайно, излязах вчера сутринта, и за около два часа гребане, успях да почистя снега ПРЕД ЦЕЛИЯ ВХОД от край, до край. Ако държиш за доказателства, се чувствай поканен лично от мен, и сам ще се убедиш в това.

sok1 написа:
LEVSKI написа:
В едно негово изказване, твърди че, до 04.30 ч сутринта, лично е контролирал снегопочистването.


Контролирал не значи чистил. Контролиране включва и констатация на непочистването.


Кой предагаш да поеме вината, бай мангал, дето държи лопатата ли? Ако беше свършена работата, кмета щеше да се похвали, че е чиестил, но в този случай, само е контролирал.


sok1 написа:
LEVSKI написа:
А това за развалянето на договорите - ДА, той точно това цели, почистването и извозването на отпадъци, останаха единственото, което той все още не контролира, и евентуалната комисионна от договорите, е в други джобове.


В белите държави кмета на един град има ЦЯЛАТА власт. Той назначава началника на полицията и на всички по-важни и възлови длъжности в администрацията. Защо е така и? Защото носи и ЦЯЛАТА отговорност за случващото се в този град. Те тогава може да се обвинява за всичко. Защо да е лошо да бъдеш като кметовете на белите държави, както иска Борисов. Ама нали сме българи - в главите ни само комисионни и далавери.


Нима смяташ, че кмета Борисов, е роден, израстнал и възпитан в нормална държава? Смяташ ли че му липсва мутренско минало? Да не би той да не си е вадел хляба със силови методи. Още докато беше главен секретар на МВР, много роптаеше срещу фирмите за почистване, и то без да има отношение към чистотата в София.




sok1 написа:
LEVSKI написа:
Пишейки пост-а си, надничам през прозореца... И какво мислиш че виждам... Същата бяла пелена от вчера...


Колега LEVSKI, картофените пояси на Пазарджик трудно се почистват. Ела в процъфтяващата Надежда и ще видиш цвета на асфалта. Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04

Може и да го направя, но първо трябва да видя, къде съм си захвърлил задрагничния паспорт, до колкото знам, за минаване в сръбска територия е нужен паспорт :P


Чет Яну 03, 2008 1:49 pm
UNREAD_POST 
LEVSKI написа:
Ако държиш за доказателства, се чувствай поканен лично от мен, и сам ще се убедиш в това.


Какво ще пием? :D


LEVSKI написа:
Кой предагаш да поеме вината, бай мангал, дето държи лопатата ли? Ако беше свършена работата, кмета щеше да се похвали, че е чиестил, но в този случай, само е контролирал.


Защо точно Борисов е най-виновния? Дане би той да е сключвал договора с концесионерите?


LEVSKI написа:
Още докато беше главен секретар на МВР, много роптаеше срещу фирмите за почистване, и то без да има отношение към чистотата в София.


Това е доказателство, че още от тогава тези концесионери са били мафиоти и мушеници.


Чет Яну 03, 2008 2:00 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg