Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:35 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Адско придвижване в столицата 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Адско придвижване в столицата
http://dnes.dir.bg/2007/11/07/news2304316.html

В Четвъртък и Петък ще е още по-трудно. Пристига чешкия премиер, а ще има и доста затворени улици заради парада на полицията по повод 128-та годишнина от създаването им. Изберете маршрутите си или се откажете от автомобилите.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Ное 07, 2007 12:36 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Не зная за чешкия премиер но вчера в 8,45 за първи път видях "Бул. България" плътно задръстен от "Гоце Делчев" до "Несторов" Та дори и нагоре дорде поглед стигаше, беше кола до кола. УЖАС !!! :arrow:

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Чет Ное 08, 2007 11:10 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Emillio написа:
Не зная за чешкия премиер но вчера в 8,45 за първи път видях "Бул. България" плътно задръстен от "Гоце Делчев" до "Несторов" Та дори и нагоре дорде поглед стигаше, беше кола до кола. УЖАС !!! :arrow:


София е един голям паркинг. Аз сутринта тръгвам рано и успявам без много чакане да стигна от Надежда до Младост. Връщането обаче е ад. Пътувам по 90мин. и просто няма обходен маршрут. От където и да хвана е едно и също. Накрая като се лепне и пред мен някоя леля дето заради туткането й да ме хванат още 2 светофара и побеснявам.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Ное 08, 2007 11:21 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Emillio написа:
Не зная за чешкия премиер но вчера в 8,45 за първи път видях "Бул. България" плътно задръстен от "Гоце Делчев" до "Несторов" Та дори и нагоре дорде поглед стигаше, беше кола до кола. УЖАС !!! :arrow:

Е това да ни е проблема! А от окръжна болница до орлов мост? И след това до Димитър Несторов, колко се пътува? някъде 10-12км, взимат се 90-120минути. Ужас!!!


Чет Ное 08, 2007 11:58 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 30, 2007 5:29 pm
Мнения: 47
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Когато съм 1ва смяна ставам в 7 без 10, мия зъбите излизам и съм за отрицателно време в Лозенец, в 8:20-8:30 зависи дали съм се "пънал" с над 60 съм в кафето. Ставането ми в 7 и излизането с 10 минути по-късно обаче е чисто самоубииство. За 10 минути стават чудеса, направете си експеримент и тръгнете с 10-15 минути по-рано, тамън време за фас и кафенце(за който пуши и пие де!).


Пон Ное 12, 2007 5:18 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Дааа това е много вярно. Винаги в 8 без нещо движението е малко и после за отрицателно време става ад. Аз днеска съм се въртял от дондуков до лъвов мост час и нещо. Не ми се говореше. Просто исках да слезна и да хвърля ключовете на приятелката ми и да не се качвам повече поне до 12 часа вечерта, но уви тя е болна и не искаше да кара :(


Вто Ное 13, 2007 12:57 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
И по зле ще става. Днес засичах на България (нали от там е правителствено трасе и когато минават разни дупедавци им правят зелена вълна) близо 2 мин държа полицая зелено на България от Гоце Делчев към НДК + Левия завой към ВМА и не им се видеше края :(

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Ное 13, 2007 6:27 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Emillio написа:
Не зная за чешкия премиер но вчера в 8,45 за първи път видях "Бул. България" плътно задръстен от "Гоце Делчев" до "Несторов" Та дори и нагоре дорде поглед стигаше, беше кола до кола. УЖАС !!! :arrow:


С това имах предвид, че е б*си мамата... щото щом там е паркинг то по по -към центъра - е да не може да се диша по улиците :P
Всяка сутрин минавам от там и не е било така... т.е. Вече е бетер зле надолу !!!

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Пет Дек 14, 2007 8:58 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Днес 2.01.2008 спокойно мога да продължа темата. В София е ад. Снега е почистван през нощта, но в момента пак навсякъде е недобре отъпкана киша и лед под нея. Ако се спреш на светофар и пътя е с наклон просто няма тръгване без да ти помогнат колегите от другите коли. Ако смятате да се движите с кола в София се въоръжете с много търпение.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Яну 02, 2008 9:49 am
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 2:45 pm
Мнения: 344
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Абсолютна лудница е! Преди около час пристигнах в офиса и слава богу,че нямаше голямо задръстване. На някой централни булеварди ме съмнява да са чистили изобщо.


Сря Яну 02, 2008 10:54 am
Профил
UNREAD_POST 
Аз вчера бях на кино и Бул. България беше лудница. Все едно се пързалях с шейна. Карал съм с не повече от 35-40км/ч. Отварт днеска не съм мърдал с колата и не мисля да ходя някъде освен ако не ми зависи живота от това, но дори тогава ще си викна такси :)


Сря Яну 02, 2008 2:35 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Хвала на Каубойко

Концесионерите по снегопочиствато на София са подвели Столичната община и не са изпълнили ангажиментите си.
През нощта снегорините по улиците на София не са били 250, както твърдят концесионерите, а само 50. Това съобщиха от Столична община, като цитираха кмета Бойко Борисов. Той даде срок до сряда сутринта градът да е почистен, в противен случай ще заведе дела срещу концесионерите, освен това няма да им плати за услугата по снегопочистването. Ако те имат претенции, ще се видим в съда, посочва Борисов.
Кметът припомни, че гражданите са длъжни сами да си почистят тротоарите пред домовете си.
"Сега събрах концесионерите по чистотата и ги пратих да ми доказват маршрутите на всички камиони и им казах, че една стотинка няма да им дам ако не ми докажат. Аз не съм лягал цяла нощ, с маса таксиметрови шофьори съм говорил тази сутрин и им благодаря за сигналите. Единственото, което можех да направя повече, е да се кача и аз на един самосвал и да почна да ръся и аз сол из града", заяви Борисов, цитиран от Дарик.
По повод обясненията на концесионерите, че използват нова методика за чистене, при която се използват повече солни смеси за сметка на риенето на снега, Борисов заяви, че е възложил на БАН да каже кой начин на чистене е по-удачен. Кметът е разпоредил и на шефа на „Егида” Момчил Ямаков да извърши проверка за почистването на подлезите в столицата, съобщи "Фокус".


Как така пък го излъгаха като сутринта заяви, че цяла нощ бил по улиците, не е мигнал и лично следял работите на машините? Тоя взе софиянци за балъци. Град с гръмки изявления не се управлява, но нека ни е. Европейска столица посреща нова година с ориенталска музика. Да ама нали това е любимата изпълнителка на кмета. На прост народ, прости управници. Аз хубаво не бях ходил в западна Европа, но взех та отидох и сега тук ми се струва, че всичко яко sucks :blurp:

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Яну 02, 2008 3:13 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Отвратително-непочистени улици, едвам се придвижих до ХИТ Хипермаркет Люлин...то навсякъде сняг, киша, гадна кал...не знам как си позволяват такова безобразие...Тъпата баварска кошница беше като шейна(понеже е и с летни гуми...), ефекта беше... Yellow_Flash_Colorz_PDT_24


Сря Яну 02, 2008 4:28 pm
UNREAD_POST 
Колеги това е поредния ужас. Някой от вас успокой ли се, че господин медииния герой, се е заканил да глоби някого? Дори и в 19.00 картинката си беше същата, по "Цариградско шосе" съм карал само на втора, на места и на първа. Това е абсолютно безобразие, пълна трагедия. Аз нямам пресни спомени, за подобна безотговорност от страна на управниците, но все пак те очакват, за пореден път да повярваме на думи...


Сря Яну 02, 2008 10:24 pm
UNREAD_POST 
Абе не знам ама нас винаги ни изненадва зимата. Тая пуста зима...да беше навалял тоя сняг през Юни да ни изненада, но сега...нямам думи. Аз гласувах за ББ, но сега гледам че съм направил грешка... :evil:


Чет Яну 03, 2008 1:23 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg