Дата и час: Пон Май 13, 2024 4:20 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Нова тема да се отвори .... 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST Нова тема да се отвори ....
Предлагам да отворим тема за състоянието и качеството на пътищата в България .... т.е. ако някой му се налага да пътува до някъде да пита как е пътя до там и от къде е по добре да се мине ... а и също за впечетления от места за спане и подобни ....

Честито! ;) Zaphod

Предлагам заглавие: Пътуване из България

Та аз да почна да питам:
Как са пътищата ако някой скоро /до два месеца примерно е пътувал/:

1. София-Костинброд-Берковоца-Монтана
2. Монтана-Криводол-Бяла слатина-Кнежа-Искър-Долни дъбник

Имам идея на връщане от софия да мина от там за да отседна в с.Бистрилица ... има някакви къщи за почивка ... тези ....

Благодаря на тези които ще кажат нещо ... тук или на 088 9 242 369

P.S. a ... Mitko или някои от другите админи: измести ми поста в новата тема ако решиш да я направиш .........

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Чет Юли 28, 2005 8:17 am
Профил ICQ WWW
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST Re: Нова тема да се отвори ....
ivo написа:
1. София-Костинброд-Берковоца-Монтана


До Костинброд пътят е идеален - двупосочен с по две ленти, има мантинела по средата, няма дупки... Лошото е, че табелата "Костинброд" е поставена много преди самото начало на града - понякога можеш да си позволиш да караш с по-висока скорост след тази табела, което не е здравословно... След това става обикновен първокласен път - както и всички останали...

_________________
Alles in Ordnung


Пет Юли 29, 2005 11:46 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Хубавия път продължава почти до Гинци от където почва катеренето на прохода Петрохан. Там вече може да има неравности а и многото завои предполагат скорости между 40-60км/ч. Веднага след върха има дълга права отсечка с наклон в края на която изведнъж има ограничение 30км/ч. Спазете го или рискувате да прескочите дори двойната мантинела. Спускането от северната страна е стръмно с доста обратни завой, но мине ли се електроцентралата вече може да се ускори до 80-100км/час. Пътя се оправя и след Бързия скоростта може да се увеличи до 130-140км/ч, но на разклона за Вършец винаги има луноходка. След Монтана не съм пътувал.


Пет Юли 29, 2005 12:07 pm
UNREAD_POST 
Май е по-добре Монтана Д.Дъбник да минеш през Враца а не през Криводол. Пътят е по-хубав, нищо че е малко по-дълго. Монтана-Враца е първокласен път Е79, скоро го ремонтираха и е перфектен. Също така Враца-Бяла слатина е ремонтиран скоро. не знам обаче как е положението след Бяла слатина. :cry:
Справки: http://www.tnt.bg/bulgaria/


Пет Юли 29, 2005 12:40 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg