Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:10 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Къде са камерите в София 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Къде са камерите в София
1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки
2. На околвръстното пред McDonalds(посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки
3. На Цариградско шосе пред Експо Центъра и Тойота - камери в двете посоки
4. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от бул.,,Арсеналски,, към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола.
5. На бул.България между НДК и моста на бул.Витоша
6. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия.
7. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци.
8. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.

Благодaря на Azzie за информацията


Вто Юни 28, 2005 10:59 am
UNREAD_POST И на още едно място!
След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела :!: :!: :!: Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч :!: :!: :!:



кофти колеги :?


Сря Юни 29, 2005 1:28 pm
UNREAD_POST 
:!:


Последна промяна mariobg на Вто Мар 14, 2006 5:16 pm, променена общо 1 път



Пет Юли 01, 2005 12:35 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 7:52 pm
Мнения: 431
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST Re: И на още едно място!
blondy_driver написа:
След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела :!: :!: :!: Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч :!: :!: :!:



кофти колеги :?


стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт :oops:

_________________
Fiat Bravo GT
Изображение


Пет Юли 01, 2005 6:19 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST Re: И на още едно място!
lulinsquad написа:
blondy_driver написа:
След основния ремонт на тунел "Люлин" има поставени камери в двете посоки на тунела :!: :!: :!: Нека отбележ,че ограничението на скоростта там е 40км/ч :!: :!: :!:



кофти колеги :?


стига бе, аз там живея, досега не съм забелязал......пък и доста юркам по новия асфалт :oops:


еми в тунела лекичко и после ---->>>>>

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Съб Юли 02, 2005 2:11 pm
Профил
UNREAD_POST ех колеги колеги....
напълно Вярно :!:
Моля Ви другия път като минете карайте с 40км/ч и когато се движите:
1) посока от Центъра за Люлин на около 50-тина метра преди навлизане в тунела погледнете към бенда му от дясната страна и ще я видите тази камера практически следи за скоростта на насрещното платно (т.е. идващите от Люлин) и на вашето малко преди навлизане в тунела...пък може би и в първите му метри....
2)посоката сега е от Люлин към Центъра камерата се намира отново във ваше дясно на такъв като тънък стълб е качена непосредствено след автомивката....камерата следи скоростта на идващите от центъра вашата скорост метри преди навлизане и след навлизане в тунела...

ох ами това е дерзайте колеги и съседи :roll:
ако ни привикат в кат само ще викаме "не съм аз,не съм" и така....
:dontknow:


Съб Юли 02, 2005 6:11 pm
UNREAD_POST 
:!:


Последна промяна mariobg на Вто Мар 14, 2006 5:16 pm, променена общо 1 път



Пон Юли 04, 2005 3:14 pm
UNREAD_POST 
От вчера съм собственик на радар детектор Cobra ESD7000. Проверих 3 от описаните камери. Радар детектора пищи пред Софияленд и на бул. България малко преди Макдоналдс в посока НДК. Странно ми се видя че и при 3-те ми минавания през Люлинския тунел детектора не реагира.


Чет Юли 07, 2005 1:21 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 1:12 pm
Мнения: 83
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Странно ми се видя че и при 3-те ми минавания през Люлинския тунел детектора не реагира.

Камерите в тунела не са за скоростта. Те са само за наблюдение :D


Чет Юли 07, 2005 11:06 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Uho написа:
Mitko написа:
Странно ми се видя че и при 3-те ми минавания през Люлинския тунел детектора не реагира.

Камерите в тунела не са за скоростта. Те са само за наблюдение :D


За да запишат подобни сцени като една в която участвах преди 5 години. В тунела се намазахме 5 коли верижно. Ладата ми направо потроши едно Типо Yellow_Flash_Colorz_PDT_33


Чет Юли 07, 2005 11:51 am
UNREAD_POST Статия от вестник "Монитор" брой 2300, стр.6
:!:


Последна промяна mariobg на Вто Мар 14, 2006 5:16 pm, променена общо 1 път



Пет Авг 12, 2005 8:40 pm
Модератор
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 9:20 pm
Мнения: 272
Местоположение: София
UNREAD_POST 
............


Последна промяна 1115 на Пет Май 11, 2007 1:52 am, променена общо 1 път



Пет Авг 12, 2005 9:09 pm
Профил

Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 4:29 pm
Мнения: 2
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:

Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!

Мога да гарантирам за тази информация, защото съм току-що дипломирал се студент от Технически Университет и една от практиките ми беше при човека, който е конструирал подобни устройства за магистралите "Хемус" и "Тракия". :D

P.S. Така че може съвсем спокойно да си дигнете 120 км/ч още преди да влезете в тунела! :wink:


Вто Сеп 27, 2005 5:41 pm
Профил
UNREAD_POST 
kastelo написа:
Ще си позволя да направя едно уточнение за камерите преди Люлинския тунел:

Това не са камери, а яркомери!!! Уреди, които измерват осветеността преди колите да влезнат в тунела и на базата на тези данни се регулира осветлението вътре в тунела! Това се прави, за да може очите на шофьорите да свикнат веднага с осветеността вътре и за да се пести електричество!

Мога да гарантирам за тази информация, защото съм току-що дипломирал се студент от Технически Университет и една от практиките ми беше при човека, който е конструирал подобни устройства за магистралите "Хемус" и "Тракия". :D

P.S. Така че може съвсем спокойно да си дигнете 120 км/ч още преди да влезете в тунела! :wink:


Аз влизам с около 70 :oops:


Вто Сеп 27, 2005 5:44 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Вто Май 31, 2005 9:16 pm
Мнения: 31
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
kaмера засега има само на светофара на хемус и мобилните

_________________
http://www.lancia-bg.com
Lancia Delta HPE 1,6 16V
Lancia Lybra 20v


Вто Сеп 27, 2005 5:50 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg