Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:30 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Сутрин внимавайте и карайте по-бавно от обикновено! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Сутрин внимавайте и карайте по-бавно от обикновено!
Колеги, знам, че няма да открия топлата вода с тази тема, но все пак искам да го кажа - ВНИМАВАЙТЕ СУТРИН!
От началото на седмица забелязвам по моя 15 километров маршрут от Горна баня-Околовръстното-бул.България-Центъра, че асфалта е замръзна и се пързаля много. Въпреки, че са високи температурите през деня, през нощта е страшно.
На всичкото от горе всяка сутрин се учудвам на акъла на камикадзета, които хвърчат и правят рязки маневри. На пръв поглед асфалта е чист, но встрани се вижда побелял от сланата.
ВНИМАВАЙТЕ!!!


Чет Яну 11, 2007 4:03 pm
UNREAD_POST 
И аз да се присъединя внимавайте с отсечката от с.Осетеново-Калофер-Стражата-Пътя за Пловдив.Ужасно коварно е сутрин настилката е толкова заледена,че и АБС няма да ви спаси.


Чет Яну 11, 2007 5:12 pm
UNREAD_POST 
Tornado написа:
И аз да се присъединя внимавайте с отсечката от с.Осетеново-Калофер-Стражата-Пътя за Пловдив.Ужасно коварно е сутрин настилката е толкова заледена,че и АБС няма да ви спаси.


По моя маршрут до средата на бул.България, ABS-а никак не помага, когато си с 60-70.
Иначе като се качвах на Витоша преди две седмици, при бавно спускане по зледен и неопясъчен дълъг участък само на ABS, без колата да е на скорост, колелата не блокираха.


Чет Яну 11, 2007 5:30 pm
UNREAD_POST 
А аз искам да кажа да се внимава на надлез Надежда :| Сутрин е такава пързалка там,че... :roll:


Чет Яну 11, 2007 10:10 pm
UNREAD_POST 
Сутрин по булевард Бъкстон по паветата така се хлъзга, че като въртиш волана колата въобще не реагира... :mrgreen:


Пет Яну 12, 2007 5:59 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 7:58 pm
Мнения: 352
UNREAD_POST 
Точно така, вчера сутринта слизах от цариградско за към летище софия на острия завой, карах както винаги с 40 но тоя път полетях и леко се блъснах от страни в бордиура... страшно е ...

_________________
Изображение

Изображение


Пет Яну 12, 2007 6:52 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Да добавим и "жълтите павета". Там е стъкло. Докато не изсъхнат е страшна лизгавица. Няма тръгване. Гумите въртят, колата едва се помества. Да не говорим за спиране.

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Съб Яну 13, 2007 10:55 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg