Дата и час: Пон Апр 29, 2024 11:12 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Задръстване на Околовръстното шосе и Борис ІІІ - ОТВОРЕНО 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Задръстване на Околовръстното шосе и Борис ІІІ - ОТВОРЕНО
Голямо задръстване се е образувало на Околовръстното шосе и бул. “Цар Борис ІІІ", заради извършваните ремонтни работи, предаде “Фокус“.
От вчера започна ремонт на пътната настилка на кръстовището на бул. „Цар Борис ІІІ” и бул. „Никола Петков”. Заради ремонта има промени в движението както на леки автомобили, така и на автобусна линия № 111. Колона от автомобили се е образувала по бул. “Александър Пушкин”, както и по други улици в кв. “Павлово”. От Столична община съобщиха, че във връзка с ремонта се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки по южната половина на кръстовището бул.“Цар Борис III“ - бул.“Никола Петков“ до 8 часа на 8 ноември. Движението на ППС ще се извършва двупосочно в северната половина на кръстовището. Забранява се влизането на пътни превозни средства в двете посоки по северната половина на кръстовището бул.“Цар Борис III“ - бул.“Никола Петков“ от 9 часа на 8 ноември до 24 часа на 10 ноември. Движението на ППС ще се извършва двупосочно в южната половина на кръстовището. До 4.30 часа на 11 ноември се променят частично маршрутите на автобусни линии № 111 и № 260, както следва: Автобус № 111 - от бул. “Никола Петков“ по ул. “Любляна“, бул. “Овча купел“, бул. “Цар Борис III“, ул. “Александър Пушкин“, бул. “Никола Петков“ и по маршрута си двупосочно; Автобус № 260 - от бул. “Никола Петков“ по ул. “Любляна“, бул. “Овча купел“, бул. “Цар Борис III“ и по маршрута си двупосочно.


Последна промяна doofiat на Пет Ное 10, 2006 11:04 am, променена общо 3 пъти



Пон Окт 23, 2006 4:29 pm
UNREAD_POST 
Втора сутрин на кръстовището на Борис III и Околовръстното има регулировчик и тече ремонт в платното идващо от Перник.


Сря Окт 25, 2006 10:00 am
UNREAD_POST 
Най-накрая почнаха ремонта, но преминаването през кръстовището на Борис III и Околовръстното е много затруднено.


Пон Ное 06, 2006 11:59 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 5:34 pm
Мнения: 178
UNREAD_POST 
Вчера от светофара на Пушкин и Околовръстното до офиса ми на Пушкин пътувах 10 мин (50 м е)! Колоната с коли е от околовръстното до пазара на Пушкин ( т.е. до Борис)... Тъкмо бях измила колата и беше много неприятно. :36_2_10:


Вто Ное 07, 2006 5:41 pm
Профил
UNREAD_POST 
Днес сутринта от Горна баня /ходих да си налея водица/ до Младост - за около 2 часа. Отбито околовръстното на светофара преди Цар Борис - и докато се върна на околовръстното преди Бояна - около 1.5 часа. УЖАС :cry: ! ОТВРАТИТЕЛНО! Докато не свърши ремонта повече оттам не минавам за работата ми.


Сря Ное 08, 2006 12:13 am
UNREAD_POST 
masterkar написа:
Днес сутринта от Горна баня /ходих да си налея водица/ до Младост - за около 2 часа. Отбито околовръстното на светофара преди Цар Борис - и докато се върна на околовръстното преди Бояна - около 1.5 часа. УЖАС :cry: ! ОТВРАТИТЕЛНО! Докато не свърши ремонта повече оттам не минавам за работата ми.


Ееее да беше се обадил. Днес си бях вкъщи.
Утре се питам как ще се добера до работа, като знам какво задръстване се образува без да има ремонт. Май по-добре да стана в 6 ч.
Колеги ако нямате важна работа в тая посока, просто не минавайте от тук!


Сря Ное 08, 2006 12:17 am
UNREAD_POST “Цар Борис III” затворен до петък
“Цар Борис III” затворен до петък

Задръстванията в София са ежедневие
по бул. "Цар Борис III" ще приключат в петък, обясниха от Столичната община. Сега там на кръстовището с Княжевското шосе стават най-големите задръствания. Като тръгне нормално движението по булеварда, тапата ще се махне, сигурен е Петър Несторов.
Проблемът с натоварения "Цар Борис III" обаче остава. Само преди три години паветата на едното платно бяха сменени. Сега се наложи нова подмяна на настилката, защото беше разбита до основи, разказаха общински експерти.


Сря Ное 08, 2006 1:26 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 5:34 pm
Мнения: 178
UNREAD_POST 
Колегата живее в Горна баня и като се появи в офиса ще го питам откъде минава - някакъв таен, заобиколен маршут посока Павлово и Околовръстното.


Сря Ное 08, 2006 1:28 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:00 am
Мнения: 145
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Blue написа:
някакъв таен, заобиколен маршут

един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.

_________________
Audi 1.8S


Сря Ное 08, 2006 5:25 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
lllubo написа:
Blue написа:
някакъв таен, заобиколен маршут

един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.


Ооооо ти знаеш ли, ако попаднеш на задръстване там кога ще излезеш на Княжево?!


Сря Ное 08, 2006 5:29 pm
UNREAD_POST 
lllubo написа:
Blue написа:
някакъв таен, заобиколен маршут

един приятел веднъж ме прекара по следния маршрут - вървиме от бул. България към Бояна, подминаваме околовръстното и някъде по-нагоре на някакво кръстовище сви в дясно, после през някаква горичка и излязохме директно в Княжево. В обратна посока също може да се ползва този маршрут и сигурно се ползва от доста хора които го знаят.

Това е т.н. "Панорамен път", от който нищо панорамно не е останало, ама доста
интересни къщурки има там...


Сря Ное 08, 2006 6:13 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:00 am
Мнения: 145
Местоположение: София
UNREAD_POST 
doofiat написа:
Ооооо ти знаеш ли, ако попаднеш на здръстване там кога ще излезеш на Княжево?!

не знам, нямам идея, както казах само веднъж съм минавал оттам и тогава нямаше проблеми. Хубаво е че го уточняваш това за задръстването зада се знае.

_________________
Audi 1.8S


Сря Ное 08, 2006 6:30 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Кръстовището вече е отворено. Преминава се нормално.


Пет Ное 10, 2006 11:03 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg