Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:57 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Газ на Пунто 1.1 - предимства и недостатъци 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 11:12 pm
Мнения: 145
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
dudulia написа:
Къмм donnna:
колега,къде си ходил в Бургас?при кой газаджии?Това с препоръките е сложно.Всеки си хвали магарето,но аз бих предпочел БРЦ или Ланди-ренцо.Гелдай къде каква гаранция ти дават и събери инфо за майсторите.Чувал съм добри отзиви за някакъв гараж в посока КАТ (говорим за бургас).Ако пък се спреш на ланди ренцо,защо не отидеш до Ямбол?Там е главният им вносител и човека сякаш си разбира от работата.Консултирай се и с Qnis3 .Според мен задължително си сложи ламбда контрол и TAP.

Колега за неговата кола може да сложи и да не сложи. Всичко зависи от това каква сума е решил да отдели за АГУ.
Но според мен на този двигател е хубаво да се сложат тези неща поради това че е ограничен от страна на мошноста *по слаб двигател* и като спадне мошноста още на газ и ще стане.......... А с тях почти няма да намери разлика в динамиката на газ/бензин и разхода ще се рапази почти в сьщите граници *сьвсем малко по нагоре*.
Ето тук обяснявам на един колега за ТАП viewtopic.php?t=13700&start=30
Понеже в момента не ми се пише тук можеш да намериш малко информация за ламбда контрол система но тази е от най простия вид http://www.runel-tech.com/?p=productsList&iCategory=7


Пет Фев 09, 2007 2:36 pm
Профил
UNREAD_POST 
в сряда слагам газовата.... БРС... 410 лв. всичко / е без пълна бутилка :mrgreen: /

може тъпо да ви звучи ама на мойто пунто какъв му е инжекциона - Бош или Манети Марели


Пет Фев 23, 2007 4:20 pm
UNREAD_POST 
бош или манети марели... няма значение вече....

да се похваля - синята птица вече е на газ от вчера!!!

то било много приятно чувство :mrgreen: за джоба... като монтираха уредбата сложих за 10 лева да я нагласят. и отивам снощи да допълня до горе с 50 лева в ръката и момата от бензинджийницата ми вика - дължите 7.50 :shock: :shock: :shock:

п.п. бутилката е 27-8 л. и ми събра около 20 литра


Чет Мар 01, 2007 1:28 pm
UNREAD_POST 
donnna написа:
да се похваля - синята птица вече е на газ от вчера!!!
то било много приятно чувство :mrgreen: за джоба... като монтираха уредбата сложих за 10 лева да я нагласят. и отивам снощи да допълня до горе с 50 лева в ръката и момата от бензинджийницата ми вика - дължите 7.50 :shock: :shock: :shock:
п.п. бутилката е 27-8 л. и ми събра около 20 литра

Честито! Добре дошъл в клуба на екологичните и евтини горива! :wink: :mrgreen:
Сигурен съм, че вече минавайки покрай газ-станциите и гледайки цените на LPG няма само да "се облизваш", а ще потриваш доволно ръце :D :mrgreen: ! Пожелавам ти хиляди км да нямаш проблеми с АГУ-то!
П.С. Нормално е бутилката да ти събере около 20л - оставя се 20% празна /има поплавък в бутилката, който спира пълненето/, най-вече заради високите летни температури!


Чет Мар 01, 2007 1:55 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 12:38 am
Мнения: 12
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST ZDR
ЗДР КАРАМ ФЯТ УНО 1.1 ОТКАКТО СЛОЖИХ ГАЗ САМО ПРОБЛЕМИ.СЛОЖИХ ЛОВАТО КАРАЛ САМ НЕ ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ НА ГАЗ И ВЕЧЕ ПОВЕЧЕ ОТ ПОЛОВИН ГОДИНА НА БЕНЗИН ВОЗА СИ ГАЗОВАТА УРЕДБА.ВСИЧКИ МАЙСТОРИ МИ КАЗВАТ ДА Я СВАЛЯ ЧЕ НЕ Е СЪВМЕСТИМА ЗА ТАКЪВ МАЛЪК МОТОР,ЧЕ МОНОЙНЖЕКЦИОНА МИ СЕ Е ПРЕЦАКАЛ ОТ ГАЗТА И ТАКА.СЕГА МЕ Е СТРАХ ДА КАРАМ НА ГАЗ.

Променено от Paparac. Колега, в този форум се пише на КИРИЛИЦА. Следващият път няма да ти обръщам поста от кирилица на латиница чрез табове, а направо ще го делна.


Сря Апр 11, 2007 11:29 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg