Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:18 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Разход на газ .... 
Автор Съобщение
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 1:25 pm
Мнения: 495
Местоположение: София
UNREAD_POST 
BO написа:
Ха :)
И от един опит мой за извънградското каране:
Веднъж си казвам - Я да видя, колко ще ми харчи колата с максимално най-икономично каране. И като я закротих тази кола на 88км/ч ама почти не мръдна +-2-4км/ч (разбира секато изпреварвам или като има кола пред мен не можеш да не се отклониш малко повече ама равносметката беше 9х% от времето бях на 88км/ч и познайте - 8.1 л/100!
След 2-3 седмици пак ми се наложи извънградско да пътувам и си викам - Я малко да забързам темпто както никога (защото обикновенно си карам 100-120 на по-продължително пътуване) и тази кола не слезна под 120 (естествено където има възможност а това беше магистрала и имаше доста възможност) и 125-150км/ч постоянно между тази скорост - познайте 7.9 л/100!
Може ли някой да ми каже изводите ? :wink: 8)

Да :wink: Икономичната ти скорост не е 90км/h :wink: а е някъде 100-110, това съм го пробвал на доста коли и е в сила. Най-странното е че производителя дава други стойности, ама работи и с други бензини в друг режим :roll:

_________________
FIAT Punto 99' 1.7 TD Изображение
FIAT Punto 02' 1.9 JTD


Нед Яну 01, 2006 1:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg