Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
ГАЗне докато е студена и още нещо 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 03, 2012 2:51 pm
Мнения: 2
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST ГАЗне докато е студена и още нещо
Здравейте колеги! Имам няколко ГАЗови проблема с Punto 1.2 75к.с. 97г. Landi Renzo с ламбда контрол. Така го взех нов внос. Изпарителя е със нови и разработени платна.

1. Докато е студена гасне на празен ход при работа на газ. Първо започва постепенно да губи обороти, докато накрая не се предаде.
2. При натискане педала на газта оборотите не се повишават, (вече е топла около 900 на празен ход) а при достигане на определено положение на педала се вдигат рязко до на 2200. Ако искам да поддържам между 1000 и 2000 трябва непрекъснато да подавам и да отнемам с педала (изключително неприятно). Работата на бензин е приказка по заводски :) и поддържа оборотите които поискам. При спокойно потегляне на газ е нужно да вдигна чувствително оборотите за да не ми угасне(сякаш не му достига гориво), а момента в който се вдигнат(сякаш съм натиснал газта прекалено много) те са вече доста над необходимото. Това от своя стана изисква непрекъсната игра със съединителя и педала на газта.

Дава ми около и над 10л градско и това е без паленето загряването на бензин, който пък изчезва извънредно бързо предвид, че се кара само на газ.

Към кой сервиз бихте ме насочили за настройване? Ако някой е запознат с проблема нека да сподели.


Пон Апр 16, 2012 10:42 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg