Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:30 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Landi Renzo за Bravo 1.6 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 8:21 pm
Мнения: 27
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST Landi Renzo за Bravo 1.6
Колеги решил да слагам обикновенно газово на мойт Браво,то е 1.6.Там ще сложа симулатор и "кихалка" обаче въпроса ми е някой слагал ли си е обикновенна Landi Renzo газова инасталация и ако да да ще може ли да ми каже цената на която му е излязла системата с монтажа и къде в България,в частност Сливен,има сервиз където могат да ми я сложат.Благодаря предварително :cool: :cool:


Пон Май 12, 2008 4:59 pm
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 9:21 pm
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST газ
Ами на мен ми сложиха същата и ве4е година съм с нея и никакви проблеми,излезна ми вси4ко 470 лв в Пловдив,със емулатор на дюзите,та горе долу са такива цените Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

_________________
fiat bravo 1.6 16v sx


Вто Май 13, 2008 9:58 am
Профил
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 8:21 pm
Мнения: 27
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
Мерси колега за отговора :cool: :cool: ще знам поне ориентировачна цена


Вто Май 13, 2008 4:45 pm
Профил
UNREAD_POST 
преди няколко седмици ми сложиха нова ланди ренцо АГУ, с ламбда емулатор, автоматично превключване газ-бензин и ключе газ, бензин, автоматично....
480лв за всичко


Вто Май 13, 2008 5:20 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Вто Апр 08, 2008 8:21 pm
Мнения: 27
Местоположение: Сливен
UNREAD_POST 
Едвам днес ми остана време и ходих до сервиза и човека ми каза 600 лв и ти я слагаме на мене ми се струва доста за обикновенно газово,какво ще кажете вие ??


Пет Юни 20, 2008 4:12 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ако включва само емулатор на дюзите - доста е. Ако има и ламбда контрол - бива.


Пет Юни 20, 2008 6:00 pm
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Чет Май 24, 2007 10:58 am
Мнения: 21
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST газ
дори и с всичко пак са много 600лв


Пет Авг 22, 2008 8:28 am
Профил

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 6:59 pm
Мнения: 1
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
преди месец сложих на бравата АГУ Ренцо Ланди без ламда контролер цената е 500 лв. в Бургас


Нед Сеп 07, 2008 2:53 pm
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 9:26 pm
Мнения: 2
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST Fiat Bravo 1.2 16V
Момчета, абе правилно обсъждате интересни неща в тази тема, но освен че е колата примерно 16V, и колекторните тръби трябва да се погледнат.

Тъй като аз самият мисля да слагам газова уреда, се чудя дали да е обикновенно АГУ или ГИ, и това което чувам от вас е перфектно, но има един (може и да е, а може и да не е) проблем. Доколкото съм чувал има проблеми при хора с колекторни тръби направени от пластмаса, тъй като с обикновенна АГУ ако върне газове ги пръска колекторите... на баща ми колата е Рено Меган 97г. и е с 12В двигател с обикновенна АГУ, и си му буфка газовата долу горе по веднъж на 1-2 месеца.

Така че ако това наистина е проблем при пластамсовите колекторни тръби, това означава нови колекторни тръби всеки 1-2 месеца, които мисля бяха някъде 300лв... и нещо май не е оферта.

Затова ви моля да дадете съвет, защото определено не съм най-компетентният тук, и ще се радвам да ми се разреши дилемата от вас момчета ;)


Нед Юни 21, 2009 10:34 am
Профил ICQ WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 14, 2008 8:36 pm
Мнения: 2
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST Re: Fiat Bravo 1.2 16V
djcooler написа:
Момчета, абе правилно обсъждате интересни неща в тази тема, но освен че е колата примерно 16V, и колекторните тръби трябва да се погледнат.

Тъй като аз самият мисля да слагам газова уреда, се чудя дали да е обикновенно АГУ или ГИ, и това което чувам от вас е перфектно, но има един (може и да е, а може и да не е) проблем. Доколкото съм чувал има проблеми при хора с колекторни тръби направени от пластмаса, тъй като с обикновенна АГУ ако върне газове ги пръска колекторите... на баща ми колата е Рено Меган 97г. и е с 12В двигател с обикновенна АГУ, и си му буфка газовата долу горе по веднъж на 1-2 месеца.

Така че ако това наистина е проблем при пластамсовите колекторни тръби, това означава нови колекторни тръби всеки 1-2 месеца, които мисля бяха някъде 300лв... и нещо май не е оферта.

Затова ви моля да дадете съвет, защото определено не съм най-компетентният тук, и ще се радвам да ми се разреши дилемата от вас момчета ;)


Това е работата на тия "кихалки" да ти пазят пластмасовите колектори от пръскане. Това са малки клапанчета който се слагат на всяка тръба от колектора. Освен тях и на кутията на въз. филтър стои още един клапан. И един съвет. Кажи на баща си да си смени кабелите и свещите и да не минава на газ докато колата е студена и мисля, че ще спре да гърми така.


Съб Юли 11, 2009 11:59 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 3:49 pm
Мнения: 95
Местоположение: Монтана
UNREAD_POST Re: Fiat Bravo 1.2 16V
djcooler написа:
Момчета, абе правилно обсъждате интересни неща в тази тема, но освен че е колата примерно 16V, и колекторните тръби трябва да се погледнат.

Тъй като аз самият мисля да слагам газова уреда, се чудя дали да е обикновенно АГУ или ГИ, и това което чувам от вас е перфектно, но има един (може и да е, а може и да не е) проблем. Доколкото съм чувал има проблеми при хора с колекторни тръби направени от пластмаса, тъй като с обикновенна АГУ ако върне газове ги пръска колекторите... на баща ми колата е Рено Меган 97г. и е с 12В двигател с обикновенна АГУ, и си му буфка газовата долу горе по веднъж на 1-2 месеца.

Така че ако това наистина е проблем при пластамсовите колекторни тръби, това означава нови колекторни тръби всеки 1-2 месеца, които мисля бяха някъде 300лв... и нещо май не е оферта.

Затова ви моля да дадете съвет, защото определено не съм най-компетентният тук, и ще се радвам да ми се разреши дилемата от вас момчета ;)

Колега аз вече съм с ГИ и съм много доволен обаче дилемата е обикновенна или ГИ ако смяташ да я караш 2-3 год. и минаваш на год 10-12хил.км и имаш парите
изобщо не се замисляй а си сложи ГИ

_________________
Fiat Brava 1,6v 103cc
ГИ ФОБОС


Пон Юли 13, 2009 8:35 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg