Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:41 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
За ресетването на компа 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Чет Май 31, 2007 3:15 pm
Мнения: 5
Местоположение: Карнобат
UNREAD_POST За ресетването на компа
Колеги здравейте, колата ми е Фиат Брава 1.4/12в дойде си от италия с газовата уредба която не работеше. Смениха изпърителя и частично поокастриха управлението на газовата. Има една кутийка на която пише Ламда гас която сега служи само да превключи автомотично от бензин на газ а, вместо регулатора на сместа е сложен кран /"тройник"/. Добре работи на газ ,но имам проблем с вървенето на бензин. Ще съм Ви много благодарен ако ми обясните как да си монтирам реле за ресетване на компа. Като предложение го видях във форума ,но не намерих точно описание. Интересува ме коя верига да прекъсна и от къде да захраня релето. Ще Ви бъда много благодарен ако посочите и схема. Благодаря Ви предварително.


Пон Апр 21, 2008 2:36 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Колега, това с ресването на ECU-то ми се вижда бошлав работа. Явно си решил да караш колата си с обикновена газова. Така обаче ще си имаш проблеми при карането на бензин, които явно вече са започнали. За да намалиш до минимум тези проблеми е необходимо да се включат към газовата още някои "кукураги". За повече инфо - туки тук.


Пон Апр 21, 2008 3:33 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg