Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:52 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Поставяне на Газов Инжекцион (ГИ). 
Автор Съобщение
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 30, 2007 5:23 pm
Мнения: 58
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
sok1 и аз мисля да слагам ГИ кажи ми тези зенит какви са защото ми казват да слагам фобос
бг.ГИ,а и може ли на изплащане при тези дето си си слагал твоета

_________________
FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97г.


Пон Май 05, 2008 10:06 pm
Профил
UNREAD_POST 
Мене ми предлагаха Ловато за 1800, но аз отказах. Иначе си е далавера, макар че си е бомба на колела ;-).


Пон Май 05, 2008 10:53 pm
UNREAD_POST 
ninoneno написа:
sok1 и аз мисля да слагам ГИ кажи ми тези зенит какви са защото ми казват да слагам фобос
бг.ГИ,а и може ли на изплащане при тези дето си си слагал твоета


Чел съм добри отзиви за Фобос, но както казва колегата qnisZ, поляците са много по-напред от нас в правенето на ГИ. Затова и предпочетох Зенит. Всъщност полски е само компютъра, а останалото Made in Italy. Относно вариант "на изплащане" не знам.

m1t3t0 написа:
Иначе си е далавера, макар че си е бомба на колела ;-).


Само за сведение, че защитата на една АГУ е в пъти по-добра от бензиновата система на един автомобил.


Пон Май 05, 2008 11:33 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 11:12 pm
Мнения: 145
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Дааам и аз съм с него. :D Има доста повече вазможности за настроика и повечето колеги карат с него. Най добро съотношение цена/качество. :shock: Даже скоро мисля да го подкарам и на метан с една газ инжекция метан/газ е с малко модефициране от моя старана. :D


Вто Май 06, 2008 3:09 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 4:40 pm
Мнения: 51
UNREAD_POST 
ninoneno написа:
sok1 и аз мисля да слагам ГИ кажи ми тези зенит какви са защото ми казват да слагам фобос
бг.ГИ,а и може ли на изплащане при тези дето си си слагал твоета
Днес ходих в с.Ведраре кадето монтират Фобос това е същата фирма която монтира Фобос в Пловдив.Цената е 1160лв. за Мареа 1.6 ,понеже пожелах бутилка на мястото на резервната гума се оскапи с 60лв. иначе цената е 1100лв. В четвъртък в 8ч. трябва да съм в сервиза за монтаж , казаха че в рамките на деня ще бъде монтирана и тествана.Вземам ГИ на лизинг към ТиБиАй кредит за една година по 108лв. на месец.


Сря Май 07, 2008 1:14 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 4:29 pm
Мнения: 33
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
Аз си сложих "Стефанели " за 1500 според вас много ли е като чета колко сте дали вие ,но определено съм доволна защото заради този мап ми гореше много на бензин


Сря Май 07, 2008 2:40 pm
Профил
UNREAD_POST 
Нормална цена. Имай предвид обаче, че газовия инжекцион ползва доста данни от "бензиновите" датчици. Ако колата не върви нормално на бензин, твърде е възможно да се появят проблеми и на газ. Иначе честито за придобивката! :cool:


Сря Май 07, 2008 7:23 pm
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 4:40 pm
Мнения: 51
UNREAD_POST 
Днес и аз сложих ГИ . Спрях се на Фобос небих казал че поляците са много по напред от нас в газовите системи.Компютъра наистина е български но има три режима на работа .Гаранцията е две години за всички компоненти.Цена 1100лв.Монтираха го за 5ч. и доста изпипват нещата.Монтажа беше извършен в с. Ведраре ЕТ Стар-газ Тодор Тодоров.Първите ми впечатления са много добри културни и интелигентни хора и най-важното знаят какво правят. :cool:


Пет Май 09, 2008 11:43 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Честито колега!!!
Дано всичко да ти е ОК!!!

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Съб Май 10, 2008 1:34 am
Профил WWW
Кара Симсонка
Кара Симсонка

Регистриран на: Вто Дек 25, 2007 4:40 pm
Мнения: 51
UNREAD_POST 
harifg написа:
Честито колега!!!
Дано всичко да ти е ОК!!!
Благодаря :cool:


Съб Май 10, 2008 7:19 am
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 3:45 pm
Мнения: 7
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
и аз съм с фобос и на икономичен режим при скорост 90-100 с 16 лв минавам 200км (извънградско) и дори остава при цена 1,04 л,доволен съм и лично аз не виждам смисъл от обикновена газова на такава кола ако наистина иска добро качество на добра цена


Съб Май 10, 2008 7:22 pm
Профил
UNREAD_POST 
SYLVER написа:
... лично аз не виждам смисъл от обикновена газова на такава кола ако наистина иска добро качество на добра цена




:cool: :cool: :cool:


Съб Май 10, 2008 9:26 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 11:12 pm
Мнения: 145
Местоположение: Пазарджик Област
UNREAD_POST 
Atanas1 написа:
Днес и аз сложих ГИ . Спрях се на Фобос небих казал че поляците са много по напред от нас в газовите системи

Щом така смяташ!? Но нали знаеш всеки си хвали неговото, а аз смених няколко инжекцияи и съм ги тествал доста. За момента най добре работи с полския а минах и през един от най добрите италянски БИГАС и това е само на моята кола.


Нед Май 11, 2008 7:45 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 9:38 pm
Мнения: 378
Местоположение: Варна Приморски
UNREAD_POST 
колеги,има ли ГИ които при първоначално палене да пали директно на газ,или поне такава настроика?Всичките ли палят винаги на бензин и след загряване/на колко градуса?/трябва автоматично да мине на газ?

_________________
Fiat tipo 1.6mi


Пон Май 12, 2008 2:40 pm
Профил
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 5:00 pm
Мнения: 267
Местоположение: София, Павлово
UNREAD_POST 
Принципно е хибаво, да си загрее колата и тогава да се минава на газ, пък и в този случай, колата няма да забрави какво е това бензин....
Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
Фиат Браво 1.8 16V GT, нормална газова уредба - 12/100 ......
Изображение


Пон Май 12, 2008 10:46 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 53 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg