Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:46 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
НЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ колата си на ГЛУПАЦИТЕ срещу басейн СПАРТАК ! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 8:23 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 18 Овча Купел
UNREAD_POST НЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ колата си на ГЛУПАЦИТЕ срещу басейн СПАРТАК !
Колеги, за ваше добро е. Не ходете за каквото и да е било при теЯ пед@ли.
Закарах кола да ми сложат газова уредба. Освен че ме накараха да вися от 8 до 9:30, когато дойде въобще някой (а ми казаха да отида в 8ч), след това висях до 11ч. докато въобще някой започне да се занимава с колата. После още 2ч. докато ми кажат, че ще отнеме цял ден, та да си ходя.

През времето в което бях там и те "работеха" видях как се поставя газова бутилка на мястото на резервната гума - поръчва се по-голяма бутилка от мястото което има, а след това с флекс, чук и длето се преоформя каросерията, така че ТЯХНАТА грешка да се заличи. Сещате се как "НЯМА" да хване корозия там където трошиха и рязаха, сещате се колко е коректно, само за да си прикрият грешката от собственика, да потрошат задницата, вместо да поръчат нова бутилка. (това във времето, когато собственикът го нямаше)

Все пак си оставих колата, с идеята, че не е толкова трудно, на кола с карбуратор, да се сложи газ, при липса на каквито и да е усложнения, като поставяне на по-специална бутилка и тн. Съвсем прост set-up на проста кола.

За какво го разправям това, ще попитате - защото, ТЕЗИ МАЛОУМНИЦИ, като са източвали охладителната система, не са я напълнили !!! Резултатът, е че имам сега да правя гарнитура на главата, ремонта по думи на техника ми, който прави колата от както е в България, ще струва "скромните" 700 лева с труд. Естествено нищо не мога да докажа и направя на онези гейчета, но поне мога да ви предупредя НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ако не искате, след това желанието за икономия, да ви излезе +ХХХХ лева, заради ТЯХНАТА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ !

_________________
135db в колата и Browning MK3SW в ръката


Пет Апр 25, 2008 3:59 pm
Профил
UNREAD_POST 
Съболезнования, колега, за неприятностите. Аз затова стоях през цялото време до колата си, когато ми слагаха газовия инжекцион. И задавах от време на време уж глуповати въпроси - това какво е и защо се слага ТОЧНО там, онова що така и т.н. Даже като видях как ми "укрепиха" бутилката на мястото на резервната гума с полиоретанова пяна, настръхнах. Но хората учтиво ми казаха, че това се прави с цел да не се дупчи колата излишно и че до 4-5 часа няма да мога да мръдна бутилката с кран. Наистина беше така - бутилката се беше "бетонирала" в багажника. :cool:


Пет Апр 25, 2008 7:32 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg