Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:35 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Разход на бензин-газ на двигател 2,0/20V/ за Мареа и Браво 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 3:55 pm
Мнения: 5
Местоположение: София 14 Искър
UNREAD_POST 
Градското не може никога да бъде някакъв обективен критерий!
18 ч. между НДК и Орлов мост - и никой не може да каже до къде ще стигне разхода.
Между другото бензиновите двигатели при работа на място имат разход около 1,5 - 2,0 л/час. Не смятам че на газ разходът ще е повече от 2,5 - 3.0 л/час. Така, че въпросните около 30-35 минути от НДК до Орлов мост едва ли ще вдигнат много разхода.
Разходът в града расте най-много там където има възможност да се ръчка газта до дупка между светофарите!
Та, думата ми е, че градското не може никога да бъде обективен критерий!


Вто Мар 25, 2008 9:47 pm
Профил
UNREAD_POST 
gogo1 написа:
...Така, че въпросните около 30-35 минути от НДК до Орлов мост едва ли ще вдигнат много разхода.


И още как. Пробвай в рамките на половин час да потегляш на 1-ва и да спираш на 2-я метър. После пак ще говорим.


Сря Мар 26, 2008 12:55 am
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки

Регистриран на: Чет Сеп 06, 2007 8:31 pm
Мнения: 32
Местоположение: Горна Оряховица
UNREAD_POST 
ами и аз карам БРАВО ХГТ ама само на бензин--дали аз лошо го карам или така си е колата но рядко ми пада под 17/100.че е само градско едно на ръка,че предимно го движа до към 80 градуса -съгласен съм и с това но такива разходи от рода на 7-8-9 /100 в града е немислимо на този 5-ак.тези коне не идват от въздуха.да речем че освен всичко друго има и малка неизправност....ламбда например, или спортно гърне или филтър ... това само качва разхода :) така че не си мислете че 6те си купите кола над 130 коня,и тегло над 1100 кила и ще подавате газ до прекъсване и накрая ще гори 5-6-7/100.
ТАКЪВ ФИЛМ НЕ СЕ ПРОБЕКТИРА В НИКОЕ КИНО :) :) :)


Чет Апр 24, 2008 10:50 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg