Дата и час: Пет Апр 19, 2024 9:27 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Въпрос за газова уредба Ловато? 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 6:21 pm
Мнения: 11
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST Въпрос за газова уредба Ловато?
IMAM FIAT BRAVA 1.6 16V I FABRI4NO SLOJENA GAZOVA UREDBA LOVATO GAZ/INJEKCIQ?
NE RAZBIRAM I NEZNAM NI6TO ZA GAZOVITE UTREDBI I ISKAM DA VI PITAM DOBRA LI E TAZI UREDBA.
DOVOLENA SAM, VARVI DOSTA KOLATA I GORI NORMALNO.

BLAGODARQ VI PREDVARITELNO!!!!

Bobi Kiprov


Чет Яну 03, 2008 5:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
Здравей колега и за много години! Предлагам ти сам да си редактираш поста - да е на български и да е с малки букви. Така имаш шанс да получиш отговор.
Поздрави. :cool:


Чет Яну 03, 2008 8:25 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 6:21 pm
Мнения: 11
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST Благодаря !!!
Благодаря за съвета и се извинявам, но не знаех че трябва да се пише на кирилица!!!


Пет Яну 04, 2008 12:52 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 6:21 pm
Мнения: 11
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST Ловато
Здравейте !!!

Карам Брава 1.6 16 и имам фабрично слойена газова уредба Ловато. Никога не съм карал на Газ и не съм запознат. Имам добър, нисък разход и засега съм доволен.
Молбата ми е ако някой може да ми помогне с допълнителна информация за тези уредби или с някакви съвети!!!!!!!

Благодаря ви предварително !!!!!!!!!!


Пет Яну 04, 2008 1:00 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ловато са хубави италиански уредби. Какво точно те интересува, дай по-точен въпрос?

иначе сам казваш, че те задоволява като разход и вървене


Пет Яну 04, 2008 9:35 pm
UNREAD_POST 
Както каза колегата по-горе, ще добре да конкретизираш въпроса си. На този етап ще си позволя да те посъветвам да палиш винаги на бензин и тогава да минаваш на газ. Също така никога не допускай резервоара да се изпразни. Бензиновата помпа на нашите автомобили е много чувствителна към липсата на бензин - чрез него се смазва и охлажда. Зада продължиш да си доволен от газовата си уредба, сменяй редовно въздушния фитър на колата - на около 5 000 км. Също така на изпарителя има една врътка (няма как да ти я покажа точно коя, но можеше да попиташ някой майстор), която от време на време трябва да отвиваш, зада изтичат говната (нещо като утайка, ама мн гъста), съдържащи се в българската газ. :cool:


Съб Яну 05, 2008 2:45 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Както каза колегата по-горе, ще добре да конкретизираш въпроса си. На този етап ще си позволя да те посъветвам да палиш винаги на бензин и тогава да минаваш на газ. Също така никога не допускай резервоара да се изпразни. Бензиновата помпа на нашите автомобили е много чувствителна към липсата на бензин - чрез него се смазва и охлажда. Зада продължиш да си доволен от газовата си уредба, сменяй редовно въздушния фитър на колата - на около 5 000 км. Също така на изпарителя има една врътка (няма как да ти я покажа точно коя, но можеше да попиташ някой майстор), която от време на време трябва да отвиваш, зада изтичат говната (нещо като утайка, ама мн гъста), съдържащи се в българската газ. :cool:


УеееУее Аз на мойта газова на изпарителя май немам врътка, иначе на един приятел съм виждал има като винтилче после ще я снимам да я видите :roll:

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Съб Яну 05, 2008 11:27 am
Профил WWW
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 6:21 pm
Мнения: 11
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST БЛАГОДАРЯ!
Благодаря ви за отговорите.
Нямах конкретни въпроси, просто исках да науча мнението ви за тези уредби, особенно ценно е за мен това със изпаарителя.

:-) :-) :-)


Пон Яну 07, 2008 10:40 am
Профил
UNREAD_POST 
sok1 написа:
Бензиновата помпа на нашите автомобили е много чувствителна към липсата на бензин - чрез него се смазва и охлажда.


Така е,ама какво пречи да се направи помпата да изключва като минава количката на газ?


Пон Яну 07, 2008 6:50 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg