Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:38 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Въпрос, как да разбера дали газовата уредва ще ми е хубава? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 12:05 am
Мнения: 4
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST Въпрос, как да разбера дали газовата уредва ще ми е хубава?
Момчета аз съм нов в този форум..и искам да задам един въпрос. След няколко дни отивам на оглед на едно браво 1.6 16в.. човека дето ще ми я продава колата имам му вяра на 50%..но до колкото знам със самата кола няма да ме метне..Той ще ми я даде с отстъпка защото после аз му правя отстъпки в моя магазин понеже продавам автосервизно оборудване аз го зареждам предимно с ръчен инструмент fakom ..Та..каза че ако ми хареса колата той ще ми сложи газова уредба за 390лева не инжекцион а обикновенна...ама ме е страх да не ме метне с някой турски боклук понеже аз много не разбирам от газови уредби и търся съвет как мога даразбера дали газовата която ще ми я сложи става за нещо и какво да изисквам от него да направи...бих си сложил газов инжекцион ама нема толкова пари няма да се вместа в бюджета.кое е по добро, какви за различните марки и как да ги различа и какви колектори са по добри пластмасови или алуминиеви. А и още един въпрос. Нормално ли е ролки с ремъци и смяна 200лв и ако не е как горе доло вървят цените.


Пет Ное 30, 2007 10:10 pm
Профил
UNREAD_POST 
Попитай го каква марка газова ще ти слага. Ако си спластмасови колектори казват, че не е препоръчително да е обикновена газова.

Ако в тези 200 лева влиза и цената на ролките, ремъци, масло, филтри и работа - доста добра цена, което от своя страна навежда на мисълта да се поинтересуваш за марката (производителя) на гореспоменатите неща. Да не ти направят обслужване с боклуци и после да съжаляваш.
Ако 200 лв е само за труд - твърде много е.

А, и още нещо - добре дошъл във форума! :D


Пет Ное 30, 2007 10:21 pm
UNREAD_POST 
За ремъка и ролките зависи-на мене като ми дойде ред да ги сменям попадах на цени от 120 до 250 лв само за частите.накрая си купих ролките от едно място,ремъка от друго и общо ми излезнаха 150 лв.+още 30 за труда.така че зависи какви са частите и при кой ще ги слагаш.


Пет Ное 30, 2007 11:59 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 23, 2007 11:56 am
Мнения: 45
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
За ремъка и ролките зависи-на мене като ми дойде ред да ги сменям попадах на цени от 120 до 250 лв само за частите.накрая си купих ролките от едно място,ремъка от друго и общо ми излезнаха 150 лв.+още 30 за труда.така че зависи какви са частите и при кой ще ги слагаш.



По принцип само смяната на ангренажен ремък е минимум 50 лв труд а ако е с онези приспособления и повече искат,така че не знам кой ти е сменил всичко за 30 лв

_________________
Fiat Marea Elx 1,6 16 v,98 ,метан


Съб Дек 01, 2007 10:22 am
Профил

Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 12:05 am
Мнения: 4
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
ДОБРЕ А КОЛЕКТОРИТЕ МОГА ЛИ ДА СИ ГИ СМЕНЯ ДА НЕ СА МИ ПЛАСТМАСОВИ А АЛУМИНИЕВИ ПРИМЕРНО И ГОРЕ ДОЛО КОЛКО КИНТИ ЩЕ МИ ИЗЛЕЗЕ ТОВА...КОЙ СА ВОДЕЩИТЕ ФИРМИ ЗА ГАЗОВИ УРЕДБИ...ВСЕ ПАК НЕ ЗНАМ ДА ЛИ ЩЕ МОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ ДА СИ СЛОЖА ПЪЕН ИНЖЕКЦИОН...ДАЖЕ МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЯМА ДА МОГА АМА ЕДИН ФРЕНД СИ СЛОЖИ ОБИКНОВЕННА ОБАЧЕ ЗА 550 ЛЕВА И КОЛАТА МУ ВЪРВИ ТА СЕ КЪСА, А ТОЙ СЪЩО Е С БРАВО 1.6 16...ЗА БРАВОТО КАКВИ РЕМЪЦИ Е ХУБАВО ДА СА..

Хубаво да пишеш с малки букви. На форумен език писането с главни букви означава викане, каране.

sok1


Съб Дек 01, 2007 1:49 pm
Профил

Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 12:05 am
Мнения: 4
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
МНОГО ВЪПРОСИ ЗАДАВАМ.... :)))))

Намалих ти малко шрифта, за първи и последен път.
sok1


Съб Дек 01, 2007 1:50 pm
Профил

Регистриран на: Пет Ное 30, 2007 12:05 am
Мнения: 4
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
да това го знам обаче тогава когато го писах бях в бачкането а там клавиетурата ми няма капс лок защото един тъпак ми го извади и за тва


Съб Дек 01, 2007 5:47 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
sheikara написа:
да това го знам обаче тогава когато го писах бях в бачкането а там клавиетурата ми няма капс лок защото един тъпак ми го извади и за тва
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :dqdo_xmas: :dqdo_xmas: :dqdo_xmas:

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Съб Дек 01, 2007 6:00 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg