Дата и час: Чет Апр 25, 2024 3:24 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Брава 1.6 -газова уредба,къде? 
Автор Съобщение
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 6:17 pm
Мнения: 39
Местоположение: София 16 Студентски
UNREAD_POST Брава 1.6 -газова уредба,къде?
Дано да не стане темата като реклама но може ли някои да препоръча къде в София да си сложа газова уредба с ламбда контрол,някой коийто си е слагал и е останал доволен ? А и марка ,гледам тyка във форума,че за Лобато и БРЦ стажа на въпрос.
Мерси предварително :D

_________________
Brava 1.6 16V 96 EL


Вто Май 29, 2007 4:11 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Има много теми по въпроса, включително и такива, в които ти самият си участвал.


Пет Юни 01, 2007 1:40 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:58 pm
Мнения: 70
Местоположение: Чирпан
UNREAD_POST 
Привет колеги! Извинявам се че ще пиша тука и знам че по форума има и други теми който са подобни но сам ГОЛ и БОС по тази тема, та някой може ли да ми каже понеже аз съм със Брава 1.6и 16в колко ще ми струва да си поставя една газова!?! Навсякаде гледам различни цени и затова реших да пиша! Газов инжекцион и обикновенна - какви са цените, предимствата и недостатаците ако не е с инжекцион. Наистина не разбирам затова ще се радвам ако се намери някой да ми обясни! Сърдечно ви благодаря :)

_________________
2 тръби всяка по 2 цола, пълнят басеен със скорост 20л. в мин. и в басеена се къпят 7 души. Пита се ако 2-ма от 7-те души пикаят безразборно в басеена с дебит половин метър в мин. след колко време ще плъзне епидемия? Brava 1.6i 16V


Съб Сеп 29, 2007 4:54 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 4:40 pm
Мнения: 290
Местоположение: Стара Загора, София
UNREAD_POST 
Lorenco написа:
Привет колеги! Извинявам се че ще пиша тука и знам че по форума има и други теми който са подобни но сам ГОЛ и БОС по тази тема, та някой може ли да ми каже понеже аз съм със Брава 1.6и 16в колко ще ми струва да си поставя една газова!?! Навсякаде гледам различни цени и затова реших да пиша! Газов инжекцион и обикновенна - какви са цените, предимствата и недостатаците ако не е с инжекцион. Наистина не разбирам затова ще се радвам ако се намери някой да ми обясни! Сърдечно ви благодаря :)

Сложих газов инжек. преди 2 седмици - БСМ за 1260 лв с кръглата бутилка в рез. гума, доволен съм засега, разхода ми е почти като на бензин, сложих я при едни хайвани в Лозенец - Руй Планина 2, работят кадърно уж, но са малко неучтиви, лично аз мразя когато ми се прави нещо по колата да ме карат да чакам отвънка, но това е положението.....
Моторите ни са същите въпреки че съм с Мареа......

_________________
Изображение
ЗАПИШИ СЕ В КАРТИНГ ШАМПИОНАТА НА КЛУБ Ф1 !!!!


Съб Сеп 29, 2007 5:19 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:58 pm
Мнения: 70
Местоположение: Чирпан
UNREAD_POST 
А колега това кадето си я слагал твойта газова е в София "дано да не се бъркам" :)?!! Това ти легна краината цена с дукоментите му там!?! А ако и може някой да ме опъти за сервиз "изпитан" в Стара Загора. Ще се радвам и ако някой ми :) разясни аджаба каква ще ми е разликата от инжекциона и обикнвенната "котлонина" газова, само в цената или и.....?
Благодаря!!!

_________________
2 тръби всяка по 2 цола, пълнят басеен със скорост 20л. в мин. и в басеена се къпят 7 души. Пита се ако 2-ма от 7-те души пикаят безразборно в басеена с дебит половин метър в мин. след колко време ще плъзне епидемия? Brava 1.6i 16V


Нед Сеп 30, 2007 10:16 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 06, 2004 4:40 pm
Мнения: 290
Местоположение: Стара Загора, София
UNREAD_POST 
Lorenco написа:
А колега това кадето си я слагал твойта газова е в София "дано да не се бъркам" :)?!! Това ти легна краината цена с дукоментите му там!?! А ако и може някой да ме опъти за сервиз "изпитан" в Стара Загора. Ще се радвам и ако някой ми :) разясни аджаба каква ще ми е разликата от инжекциона и обикнвенната "котлонина" газова, само в цената или и.....?
Благодаря!!!

Крайна цена като ако бутилката ти е обикновенна ще е даже по евтино......с документи, узаконяване и прочее......понеже разучавах и за газаджиите в СЗ, мога само да ти дам съвет да не ходиш при оня дето е след Техномаркета по пътя за Пловдив......вдясно се пада......не го знам как работи, но такива цени е обявил че щях да получа стресница......

_________________
Изображение
ЗАПИШИ СЕ В КАРТИНГ ШАМПИОНАТА НА КЛУБ Ф1 !!!!


Пон Окт 01, 2007 9:36 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:58 pm
Мнения: 70
Местоположение: Чирпан
UNREAD_POST 
Е хайде де колеги никои, никой ли не е слагал газова в Стара Загора или наоколо, без въпросния сервиз по горе споменат! Дайте някакво мнение!
Мерси!

_________________
2 тръби всяка по 2 цола, пълнят басеен със скорост 20л. в мин. и в басеена се къпят 7 души. Пита се ако 2-ма от 7-те души пикаят безразборно в басеена с дебит половин метър в мин. след колко време ще плъзне епидемия? Brava 1.6i 16V


Вто Окт 02, 2007 8:59 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:58 pm
Мнения: 70
Местоположение: Чирпан
UNREAD_POST 
:36_2_46: Вери Тенк Ю

_________________
2 тръби всяка по 2 цола, пълнят басеен със скорост 20л. в мин. и в басеена се къпят 7 души. Пита се ако 2-ма от 7-те души пикаят безразборно в басеена с дебит половин метър в мин. след колко време ще плъзне епидемия? Brava 1.6i 16V


Сря Окт 03, 2007 8:58 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg