Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:30 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
проблем с метанова уредба...към кой сервиз да се обърна...? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Май 16, 2007 4:37 pm
Мнения: 3
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST проблем с метанова уредба...към кой сервиз да се обърна...?
привет

бих желал да ми препоръчате някой сервиз за метанови уредби от който имате положителни впечатления. да сте останали доволни от работата, която са свършили там. трябва ми да направя диагностика на "моята".....:))


ситуацията е следната:

завчера си купих Фиат Браво 1,8 16V, '96г. с метанова уредба. имам неприятното чувство че нещо с нея не е наред. разходът който отчитам ми се вижда прекалено голям.

уредбата е Тартарини - монтирана е в Италия. бутилките за две - 40 + 50 л. (Dalmine)


с едно зареждане (пълно до горе) успях да измина 140 км. извънградско. карал съм със 110-120 км/ч. след това я заредих отново до горе (бутилките бяха напълно празни), събраха се около 7-8 кг. не помня колко точно. при следващото засичане излезе че с 4,4 кг съм изминал 44 км. това прави приблизаително 10 лв на 100 км. за метан и на тази кола ми се струва прекалено много. освен това според скромните ми изчисления в тези две бутилки би трябвало да се събере поне два пъти повече метан.

според думите на продавача с пълен "резервоар" се минават приблизително 300 км извънградско и 250 км градско. аз успях едва половината.

... освен това се чудя, къде мога да намеря от онези триъгълните лепенки, на които пише GAS, за задното стъкло. колата в момента няма такава. само при ГТП на уредбата ли ги дават, или ги има и в КАТ...

та в момента хем се радвам на новата количка, хем ми е притеснено за метана.

дайде съвет къде да я закарам да я прегледат.

предварително благодаря на всички.


Сря Май 23, 2007 3:46 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg