Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:05 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Къде предпочитате да зареждате газ? 

Къде предпочитате да зареждате газ?
OMV 28%  28%  [ 48 ]
Shell 17%  17%  [ 30 ]
Lukoil 25%  25%  [ 43 ]
Opet 1%  1%  [ 1 ]
Еko Kinitron 10%  10%  [ 17 ]
Petrol 9%  9%  [ 16 ]
Tempo 1%  1%  [ 2 ]
Друга газ-станция 10%  10%  [ 17 ]
Общо гласове : 174

Къде предпочитате да зареждате газ? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
:D Петрол :D


Пон Яну 29, 2007 1:30 pm
UNREAD_POST 
Значи като заредя от ОМВ, колата е с добра динамика, но ми качва голям разход. А инъче слагам от Топливо и Кълвача. От тези три фирми единствено.


Пон Яну 29, 2007 2:02 pm
UNREAD_POST 
nadq написа:
Зареждам главно от Shell и по-рядко от OMV, иначе OMV,Eко Петролиум и Петрол, взимат газ от Газтрейд - най-големия вносител, съответно LPG-то трябва да е със еднакво качество.Доволен съм и от двете.Много се дразня, че в Младост няма ЛУК с газ.


Здрасти, това е първият ми пост в този форум дано го последват още :roll: . Та по въпроса -http://gastradebg.com/pagebg.php?P=6 се виждат част от фирмите клиенти. Доколкото си спомням от тази година ще поемат изцяло доставката на всички видове горива на ОМВ (бензини,нафта) и т.н. Общо взето горивата стигат до бензиностанцийте еднакви , нататъка господ само си знае (да ме извинява :mrgreen: ).


Вто Яну 30, 2007 5:49 pm
UNREAD_POST 
До преди 2 месеца зареждах преимуществено на Шел. От тогава зареждам на новооткрития т.н. чист Лукойл
и ми се струва, че колата е много по-добре като динамика, ускорение, вървеж, абе с две думи - литна! (може и да
си внушавам, защото напоследък доста често пътувам сам и без багаж)
Освен това ми се струва, че и разхода е паднал и то видимо - ще рече минимум с 1/100, но не съм засичал.
Дали понеже е нова газо/бензино-станция зареждат качествени горива и разликата се усети веднага?


Пет Мар 09, 2007 1:36 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 09, 2005 5:14 pm
Мнения: 733
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
kiro_of_the_day написа:
До преди 2 месеца зареждах преимуществено на Шел. От тогава зареждам на новооткрития т.н. чист Лукойл
и ми се струва, че колата е много по-добре като динамика, ускорение, вървеж, абе с две думи - литна! (може и да
си внушавам, защото напоследък доста често пътувам сам и без багаж)
Освен това ми се струва, че и разхода е паднал и то видимо - ще рече минимум с 1/100, но не съм засичал.
Дали понеже е нова газо/бензино-станция зареждат качествени горива и разликата се усети веднага?


Аз зареждам само от Лукойл вече година и половина (газ) и нямам оплаквания :wink:

_________________
FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC


Пет Мар 09, 2007 8:48 pm
Профил ICQ
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 07, 2007 12:31 am
Мнения: 21
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
Mupo написа:
nadq написа:
Зареждам главно от Shell и по-рядко от OMV, иначе OMV,Eко Петролиум и Петрол, взимат газ от Газтрейд - най-големия вносител, съответно LPG-то трябва да е със еднакво качество.Доволен съм и от двете.Много се дразня, че в Младост няма ЛУК с газ.


Здрасти, това е първият ми пост в този форум дано го последват още :roll: . Та по въпроса -http://gastradebg.com/pagebg.php?P=6 се виждат част от фирмите клиенти. Доколкото си спомням от тази година ще поемат изцяло доставката на всички видове горива на ОМВ (бензини,нафта) и т.н. Общо взето горивата стигат до бензиностанцийте еднакви , нататъка господ само си знае (да ме извинява :mrgreen: ).
:arrow:Само лукоил(нямам грижи) :punk: :punk: :punk:


Вто Мар 13, 2007 11:06 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 24, 2005 11:46 am
Мнения: 323
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
OMV, Petrol, Shell


Сря Мар 14, 2007 9:28 am
Профил
UNREAD_POST 
Зареждам предимно на Петрол. Понякога на ОМВ и Лукойл. Не намирам разлика. Другите ме е страх да пробвам. Пробвал съм ОПЕТ и Еко Кинитрон и съм доволен, но нямам попът такива бензиностанции.


Сря Мар 14, 2007 4:59 pm
Кара кола
Кара кола

Регистриран на: Пет Ное 26, 2004 6:41 pm
Мнения: 335
Местоположение: София, жк.Сухата река /жк. Захарна фабрика/
UNREAD_POST 
Зареждам предимно на Еко. По няколко причини - първата е, че ползвам 2ст/л отсъпка с карта, втората е, че ми е на път и ми е удобна, третата е, че само веднъж ми се е случило да ме излъжат, но просто като разбрах как го правят следя да не се случва и нямам проблем с това - при пълна бутилка винаги изкарвам едни и същи километри с точност до 3-4км.

_________________
Tipo 1.4 DGT, '89, karb


Сря Мар 14, 2007 7:02 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 2:35 pm
Мнения: 83
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Как са те излъгали - какво следиш?

_________________
Brava 1.6 16v
Изображение


Сря Мар 14, 2007 8:06 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 4:00 pm
Мнения: 197
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Shell и никой друг досега съм имал много проблеми с OMV,LUKOIL . Но това си е лично мое мнение,неискам да обидя никои :36_2_25: [/b]


Пет Мар 30, 2007 11:34 am
Профил
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 9:21 pm
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
само Лукойл!

_________________
fiat bravo 1.6 16v sx


Нед Апр 22, 2007 11:04 pm
Профил
UNREAD_POST 
В OMV засега съм доволен от газта. На LUK рядко зареждам разлика почти не усещам.


Сря Апр 25, 2007 2:31 pm
Кара ролкови кънки
Кара ролкови кънки
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 9:21 pm
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Често пътувам до София и искам да споделя,че най-икономична е колата ми когато заредя на Лукойл-този който е точно след КАТ в посока Пловдив. :mrgreen:

_________________
fiat bravo 1.6 16v sx


Пон Май 21, 2007 7:42 pm
Профил
UNREAD_POST 
В ОМВ - Благоевград газта е пълен боклук, отделно, че нещо послъгват и с количеството. Газта на "Топливо" е ОК, само че там също лъжат с количеството. На ШЕЛ-Благоевград беше екстра газта преди година и половина, когато току що я бяха сложили. В самия Благоевград бензиностанциите на ЛУКОЙЛ все са от онези ментарливите, които са в комбинация с ПЕТРОЛ. Единствената "чиста" бензиностанция на ЛУКОЙЛ е извън града на практика в посока СОФИЯ, газта там като цяло е добра, негатив е, че докато разработваха, така да се каже, продажбата на газ, че и там нямаха до миналата пролет, държаха цена, по-ниска от тази в града. Сега е обратното. В последното време зареждам на сравнително наскоро новооткритата ОПЕТ, защото все още не лъжат нито с количество, нито с качество. Но и това ще стане.


Пет Юни 08, 2007 8:17 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg