Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:17 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Газта падна под левче! 
Автор Съобщение
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:55 pm
Мнения: 120
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST 
Fiat 127 написа:
masterkar написа:
stivst написа:
kiro_of_the_day написа:
В Кюстендил отвориха нова бензин/газ станция на Лукойл (същинския) и изведнъж ЧУДО! :shock:
Цената на газта станала като в София - 95-97ст. Иначе от 5-6 месеца винаги беше с 5-8 стотинки нагоре.
Явно разбиха картела. Конкуренция му е майката. Ще видим докога...

За съжаление в моя град картелът е неразбиваем. Цена на газ 1,05 лв и не помръдва надолу. До скоро беше 1,09. Всички в града държат еднакви цени и за газ, и за бензин. И "Лукойл"/от тези на "Петрол"/, и на "Ромпетрол" даже...

stivst и тази ли е така? http://www.lukoil.bg/ - Бензиностанции - обект 4402 Ловеч, изход за Плевен бул.Мизия - виждам, че имат и LPG - за разлика от бензиностанциите Shell в района. А за тези http://www.petrol.bg/?p=bg_region&id=12 - обект 4401 - за съвсем друго става въпрос :wink: - аз ги избягвам - лични предпочитания :mrgreen: .


Само да вметна лекичко, че 4401 и 4402 са обекти на Петрол АД. И на двете бензиностанции горивото е от едно и също място :wink: Просто визията на 4402 е на Лукойл и част от асортимента в магазина е на Лукойл.


Потвърждавам, това е точно така. А цената на пропан-бутана и днес е 1.05 лв. Преди минути, както всяка сутрин, минах от там. По принуда се налага да зареждам там. Просто няма избор - или там, или на "Литекс", където пък цените са идентични.

_________________
FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г.


Чет Фев 01, 2007 9:09 am
Профил
UNREAD_POST 
masterkar написа:
Fiat 127 написа:
Само да вметна лекичко, че 4401 и 4402 са обекти на Петрол АД. И на двете бензиностанции горивото е от едно и също място :wink: Просто визията на 4402 е на Лукойл и част от асортимента в магазина е на Лукойл.

Уффф, заблудил съм се :shock: ... Явно и тази 4402 е от вида Лукойл-Петрол АД - тези които ги избягвам :mrgreen: !


Точно така от този вид е. А защо ги избягваш тези бензиностанции? Аз сипвам на тях, чист Лукойл или ОМВ. Понякога и на ОПЕТ и не намирам разлика. Говря за газта


Чет Фев 01, 2007 11:35 am
UNREAD_POST 
Fiat 127 написа:
masterkar написа:
Fiat 127 написа:
Само да вметна лекичко, че 4401 и 4402 са обекти на Петрол АД. И на двете бензиностанции горивото е от едно и също място :wink: Просто визията на 4402 е на Лукойл и част от асортимента в магазина е на Лукойл.

Уффф, заблудил съм се :shock: ... Явно и тази 4402 е от вида Лукойл-Петрол АД - тези които ги избягвам :mrgreen: !

Точно така от този вид е. А защо ги избягваш тези бензиностанции? Аз сипвам на тях, чист Лукойл или ОМВ. Понякога и на ОПЕТ и не намирам разлика. Говря за газта

1. Имам карта за намаление - 2% на газта на чистите Лукойл /не е много, но ... :mrgreen: / -виж първия ми пост в темата ...
2. Един път лятото заредих газ на Лукойл-Петрол АД на магистралата до Ихтиман - не останах очарован от цената и разхода /за разхода може и да си въобразявам :roll: /.
А иначе Лукойл-Шел - не съм усетил голяма разлика в разход и динамика на газ! Но бензин от Шел - твърдо нйеее :mrgreen: - лични предпочитания :wink: !


Чет Фев 01, 2007 11:56 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Мдам, от Шел само 100 октановият е хубав.

_________________
N.Y. State of Mind


Чет Фев 01, 2007 9:03 pm
Профил
UNREAD_POST 
sachma написа:
Мдам, от Шел само 100 октановият е хубав.

Мдам, то и цената му е хубава :mrgreen: !


Чет Фев 01, 2007 9:28 pm
UNREAD_POST 
masterkar написа:
Fiat 127 написа:
masterkar написа:
Fiat 127 написа:
Само да вметна лекичко, че 4401 и 4402 са обекти на Петрол АД. И на двете бензиностанции горивото е от едно и също място :wink: Просто визията на 4402 е на Лукойл и част от асортимента в магазина е на Лукойл.

Уффф, заблудил съм се :shock: ... Явно и тази 4402 е от вида Лукойл-Петрол АД - тези които ги избягвам :mrgreen: !

Точно така от този вид е. А защо ги избягваш тези бензиностанции? Аз сипвам на тях, чист Лукойл или ОМВ. Понякога и на ОПЕТ и не намирам разлика. Говря за газта

1. Имам карта за намаление - 2% на газта на чистите Лукойл /не е много, но ... :mrgreen: / -виж първия ми пост в темата ...
2. Един път лятото заредих газ на Лукойл-Петрол АД на магистралата до Ихтиман - не останах очарован от цената и разхода /за разхода може и да си въобразявам :roll: /.
А иначе Лукойл-Шел - не съм усетил голяма разлика в разход и динамика на газ! Но бензин от Шел - твърдо нйеее :mrgreen: - лични предпочитания :wink: !


И мен ме е страх да сипвам на Шел. А за цената на някои места където няма много бензиностанции се поддържа по-висока цена мисля, че го има навсякъде. За разхода кво да ти кажа аз където и сипвам /Лукойл, Петрол, ОМВ, ОПЕТ, Еко Елда - много рядко/ все едно и също.


Пон Фев 05, 2007 9:34 am
UNREAD_POST 
:36_2_46: тази сутрин гледам на лукойл - газта на 0.93 лв. :shock: :shock: :shock: :36_2_46:


Вто Фев 13, 2007 9:36 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 8:16 pm
Мнения: 149
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
И аз получих душевен оргазъм тая сутрин като видях на ОМВ газта 0.93лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

_________________
Lancia Delta II 1.6 16V / 98г.
Garelli 150 T-Rex Freelander/италиянка на две колела с японска душа!


Вто Фев 13, 2007 10:38 am
Профил
UNREAD_POST 
idm написа:
И аз получих душевен оргазъм тая сутрин като видях на ОМВ газта 0.93лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_29


Опса тия дни трябва да зареждам. Имам едни 20лв дето трябва да ми стигнат до края на месеца. Мисля, че ще се справя :D


Вто Фев 13, 2007 12:00 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 1:27 pm
Мнения: 128
Местоположение: Кърджали
UNREAD_POST ухаа
И в Кърджали цената падна - на големите по 0.93 лв, а на по-малките бензиностанции по 0.92 лв :P

_________________
ФИАТ УНО 1.1 '86 г.
Lz 1 DSJ
Истината е някъде там!
http://new.omegabg.net/index.php?mforum=fiatunobg


Вто Фев 13, 2007 5:27 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST 
Fiat 127 написа:
idm написа:
И аз получих душевен оргазъм тая сутрин като видях на ОМВ газта 0.93лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_29


Опса тия дни трябва да зареждам. Имам едни 20лв дето трябва да ми стигнат до края на месеца. Мисля, че ще се справя :D

Ако минаваш по десетина километра на ден може и да стигнат :)


Вто Фев 13, 2007 5:34 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 6:38 pm
Мнения: 192
UNREAD_POST 
Ибре, курорте! Айде на едно от последните зимни намаления! :wink: 0.93! Приятелката ми, август прогнозира, че зимата ще падне на 0.90 лв :mrgreen: 2 години и стигнаха, за да разбере тенденциите ;)

_________________
Bravo 1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ


Сря Фев 14, 2007 2:44 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Replay написа:
Fiat 127 написа:
idm написа:
И аз получих душевен оргазъм тая сутрин като видях на ОМВ газта 0.93лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_29


Опса тия дни трябва да зареждам. Имам едни 20лв дето трябва да ми стигнат до края на месеца. Мисля, че ще се справя :D

Ако минаваш по десетина километра на ден може и да стигнат :)


Честно да си кажа има дни и в които не я карам. За 10 дни съм я карал 3 дни и минах 30 км. Ама като е студено и вали няма начин да ходя пеша и карам.


Сря Фев 14, 2007 10:07 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 330
Местоположение: София Област
UNREAD_POST 
Fiat 127 написа:
Replay написа:
Fiat 127 написа:
idm написа:
И аз получих душевен оргазъм тая сутрин като видях на ОМВ газта 0.93лв Yellow_Flash_Colorz_PDT_29


Опса тия дни трябва да зареждам. Имам едни 20лв дето трябва да ми стигнат до края на месеца. Мисля, че ще се справя :D

Ако минаваш по десетина километра на ден може и да стигнат :)


Честно да си кажа има дни и в които не я карам. За 10 дни съм я карал 3 дни и минах 30 км. Ама като е студено и вали няма начин да ходя пеша и карам.

Гледам че си от София а днес вали,аз ако не съм с кола се бутам в автобусите,както ще бъде и днес,а там е знаеш отврат,по евтино излиза с тях,ама понякога се питам заслужава ли си ,като се наблъскат около теб ,така че да не можеш да дишаш,хубаво те поизпотяват и накрая като ти кихнат отдясно и изхрипат отляво става много приятно :)


Сря Фев 14, 2007 10:21 am
Профил
UNREAD_POST 
http://www.investor.bg/?id=46992

[/quote]Ибре, курорте! Айде на едно от последните зимни намаления! 0.93! Приятелката ми, август прогнозира, че зимата ще падне на 0.90 лв 2 години и стигнаха, за да разбере тенденциите
Цитат:

тя приятелката ти ще вземе да познае...

:36_2_46: :36_2_46: :36_2_46:


Сря Фев 14, 2007 2:33 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg