Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Май си прецаках метановата уредба 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Оправихме работата, но се оказа това което най-малко сме очаквали. До клапана не стигаше маса. Майстора отначало вика клапана е изгорял, защото му пусна + и клапана не сработи. Изобщо не сме очаквали да няма маса, на снимка 2 добре се вижда, че клапана е хванат за редуктора, който с планка е хванат на маса. Пръскахме с контактен спрей на няколко места, но не помогна. Накрая пуснахме един кабел до минуса на акумулатора и работата заспа. Ако остане време някой ден ще се опитам да намеря къде се губи масата, макар че хората са казали "ако нещо работи не го пипай". Мерси на всички за съветите.


Вто Дек 05, 2006 9:08 pm
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пон Яну 22, 2007 5:04 pm
Мнения: 7
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Zdrasti kolegi, izvinete za latinicata ama nema kirilica. Now sam vav foruma i se obrashtam s vapros otnosno FIAT bravo 1.4-metan, ponege v Ruse se prodava edno takova-96ta godina za 5400 bez klimatik i leti djanti, a az sam se nadahal mnogo na fiat bravo i ne znam kakav da go tarsja -Ta otnosno METANA de ima li nekakvi problemi i kak e s razhoda? I tova pusto 1.4 verni li sa tia raboti che e skapan toj motor pak i s metan - malko se pritesnjavam. Na men mi se iskashe da e 1.6 ama nali s metancheto bilo po evtino, ta taka de.


Пон Яну 22, 2007 5:34 pm
Профил

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:02 pm
Мнения: 2
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
колега маи ти се е прецакал испарителя както и на мен и аз карам на метан и на мен ми се прееба испаритела самоче от малко по разли4ен проблем


Сря Мар 05, 2008 2:14 pm
Профил
UNREAD_POST 
mitq88 написа:
колега маи ти се е прецакал испарителя както и на мен и аз карам на метан и на мен ми се прееба испаритела самоче от малко по разли4ен проблем


колегата вече почти 14 месеца не е писал.
Последното му мнение е Пуснато на: Пон Яну 22, 2007 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 :cool:


Сря Мар 12, 2008 6:13 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg